Skocz do zawartości
Electric

Grafika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moze wie ktos z was gdzie mozna znalesc grafike w stylu takim jak na tej stronie ?? http://www.tuning.jedrasik.pl/styl50.html

Chodzi mi o takie jednokolorowe wzorki. najlepiej w formacie corela :) Kiedyś spotkalem sie z takimi rzeczami i nie wiem gdzie tego szukac. Dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wpadlem na pomysł ze moze byc to pod takim hasłem. Ale do rzeczy. Czy ktoś wykonywał takie malunki na obudowie ?? Z jednej strony wstawilem sobie ostatnio plexe, ale druga strona cos pusto wygląda. Tak sobie pomyslałem ze szczele sobie jakies fajne grafiti. Obmysliłem to tak, że zaniose rysunek do zaprzyjaznionej firmy poligraficznej, która mi zrobi matryce np. na jakiejs folii lub tym podobnym. ja sobie to przyloze i sprayem pomaluje. Efekt powinien bym moim zdaniem ładny. Co o tym sądzicie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się 10 razy zanim namalujesz takie coś na budzie.

Ja za naklejkę nr 319 na plexie dostałęm od forumowiczów niezłą zjebkę :)

A jak chcesz to zajrzyj do ostatnich nr Computer Arts.

Tam jest fajny tutorial jak robic takie rzeczy w photoshopie. Nie pamiętam który nr.

JEden z trzech ostatnich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...