Skocz do zawartości
dzieciol4

Hynix D43

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soker

Wzialem te 256 hynixa z esc.pl. Jak dojda dam znać jak chodzą :)

 

Pozdro

 

Hynix 256 MB PC400 CL3

 

PC3200U-30330

0453

HYMD232646D8J-D43

AA-A

kosc: HY5DU56822DT-43 korea

 

to sa ich dokladne oznaczenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja juz dostalem ....

Hynix 2x512 KOREA

PC3200U-30330 0508

512MB DDR 400MHz CL3

HYMD264646D8J-D43 AA-M

HYNIX 508A A

HY5DU56822DT-D43

KOR

 

Potestuje i potem cos skrobne o nich :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gold jeszcze nie robilem ... ale 245 1:1 z procem przy cl 2.5 3-3-7 1T bez zmiany napiecia raczej jest stabilne (jestem w fazie testow). kilka razy 3d marki, kilka razy super PI, 1h w PES 4, 30 minut memtest ... zaraz lukne to gold :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

@Patras

 

Ile szły?

 

Ja wczoraj wieczorem przelałem pieniądze z BPH. Kiedy moge sie ich spodziewać?

 

wybralem przesylke poczta polska za 10zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patras

 

Ile szły?

 

Ja wczoraj wieczorem przelałem pieniądze z BPH. Kiedy moge sie ich spodziewać?

 

wybralem przesylke poczta polska za 10zł

1317037[/snapback]

Mimo że nie do mnie ale ja zamówiłem swoje D43 w czwartek tego samego dnia wysłałem pieniądze(mBank).

Esc wysłało paczkę w piątek rano a ja ją odebrałem wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Mimo że nie do mnie ale ja zamówiłem swoje D43 w czwartek tego samego dnia wysłałem pieniądze(mBank).

Esc wysłało paczkę w piątek rano a ja ją odebrałem wczoraj.

To troszeczke długo <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

240 przy cl 2.5 3-3-7 1T stabilne we wszystkim co mialem do testowania (m.in. 1 h w gold memory).

260 przy cl 2.5 3-3-7 1T nie przechodzi super PI. (zwiekszenie napiecia prawdopodobnie by pomoglo)

200 nie dziala na cl 2 2-2-6 1T (tak jak ktos to wyzej napisal ... te pamieci nie sa do niskich timingow)

 

no ja zamowilem w piatek ... w poniedzialek wyslali dzisiaj rano dostalem :wink:

 

jak narazie jestem zadowolony :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dostalem wlasnie dzisiaj. Niestety nie moge sprawdzic ile wyciagaja bo nie mam odpowiedniej plyty glownej - narazie ... :>

PS. Kupowalem w arescie i mialem dostac serie B8J ... a dostalem ... D8J ... no coz ... przeplacilem, bo takie same pamieci ma esc.pl.

Aha ... parametry identyczne jak podal @Patras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

240 przy cl 2.5 3-3-7 1T stabilne we wszystkim co mialem do testowania (m.in. 1 h w gold memory).

260 przy cl 2.5 3-3-7 1T nie przechodzi super PI. (zwiekszenie napiecia prawdopodobnie by pomoglo)

200 nie dziala na cl 2 2-2-6 1T (tak jak ktos to wyzej napisal ... te pamieci nie sa do niskich timingow)

 

no ja zamowilem w piatek ... w poniedzialek wyslali dzisiaj rano dostalem  :wink:

 

jak narazie jestem zadowolony  :wink:

1317197[/snapback]

nieźle... moje CT-D43 :mur: idą max 240mhz 2,5-3-3-8 ale 2T :mur:

chyba zainwestuje w te pamiątki z esc :)

jedno pytanko... co jest lepsze: fsb200 przy 2-2-2-6-1T czy fsb240 przy 2,5-3-3-11-1T ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CT- to najgorsze kosci jakie moga byc z hynixow :D jak mogles to kupic ? :mur:

 

Patras --> masz MSI dlaczego nie zapodasz chociarz 2.8 na pamieci ?

gdyby 260 w dualu chodzilo na 2.8 to oznaczało by niezłe kosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno pytanko... co jest lepsze: fsb200 przy 2-2-2-6-1T czy fsb240 przy 2,5-3-3-11-1T ??

1317269[/snapback]

 

Oczywiście że FSB 240. Różnica ogromna !!! Gdzieś czytałem że różnica między Cl=2 a Cl=2,5 jest 4FSB. A zresztą odpal byle co i zobaczysz sam jaka różnica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że FSB 240. Różnica ogromna !!! Gdzieś czytałem że różnica między Cl=2 a Cl=2,5 jest 4FSB. A zresztą odpal byle co i zobaczysz sam jaka  różnica :)

1317415[/snapback]

:blink: :lol: wez przestan pisac głupoty prosze Cię. chodzi mi o te 4fsb

Edytowane przez gulises

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle żę te z esc.pl som na kosciach HYMD232646D8J-D43 kosci HY5DU56822DT-43 a w tweku som na HYMD232646B8R-D43

które sie lepiej podkrecają , wyższe fsb osiągają (250 mhz) t-d43 czy r-d43???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poradzę ci iść do wróżki aby się dowiedzieć które się lepiej kręcą a wcześniej zakupić słownik poprawnej polszczyzny lub chociaż MS worda (dla studentów/uczniów tani pakiet ) :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poradzę ci iść do wróżki aby się dowiedzieć które się lepiej kręcą a wcześniej zakupić słownik poprawnej polszczyzny lub chociaż MS worda (dla studentów/uczniów tani pakiet ) :unsure:

1317759[/snapback]

Uprzejmość wyszła z mody ?? <_<

 

PS. może zapodasz jakieś screeny Aidy i SuperPi16M. Bo chiałbym porównać to twoje 260 1T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patras --> masz MSI dlaczego nie zapodasz chociarz 2.8 na pamieci ?

gdyby 260 w dualu chodzilo na 2.8 to oznaczało by niezłe kosci ;)

1317280[/snapback]

 

240 cl 2.5 3-3-7 1T jest całkowicie stabilne

245 ... gold memory pokazuje bledy przy 33% ... po zapodaniu 2.85 stabilne

250 2.85v gold wywala błedy przy 33%

260 standard lub 2.85v gold wywala bledy (bardzo duzo) zaczyna sie to zawsze przy 33% <_<

 

wzorowac sie na gold memory ?? bo np przy 245 (nawet 250) w windzie jest stabilnie (gry, mem test 1h, rozne benchmarki, prime 3 h) a w gold bledy :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmość wyszła z mody ??  <_< 

 

PS. może zapodasz jakieś screeny Aidy i SuperPi16M. Bo chiałbym porównać to twoje 260 1T.

1317787[/snapback]

wiesz może ciebie nie ale mnie to już irytuje gdy co 2 post jest : " czy pamięci Hynixa z firmy X będzie się kręcić do 260 ? jak tak to fajnie wezmę sobie" . wróżka ? nie każda kość chodzi tak samo , miąłem wiele hynixow w łapkach i nawet kolejne numery seryjne rożnie pracowały. Są osoby na forum które kupiły te kości i się pewnie chętnie podziela informacja.

 

Wyników nie ma sensu porównychac gdyż mam A64;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc all. Mam w tej chwili Hynix 2*256 a chce kupic 2*512 Hynix i pytanie zwiazane jest z dwoma sklepami:

1) www.esc.pl

2) www.arest.pl

 

ale w arest.pl" sa Hynixy ( HY5DU56822BT-D43 ) po 249zl

 

a w esc.pl" { PC3200U-30330; 0508; HYMD232646D8J-D43; AA-M; oznaczenia kosc: HY5DU56822DT-43} po 220zl

 

Roznia sie seria no i cena!!! czy KTOS moze mi doradzic i polecic ktore lepiej wybrac - kupic? Czy nie ma znaczenia?

Dzieki

tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w arest.pl jest blad na stronie nie maja BT tylko DT ... czyli te same co w esc.pl :wink:

 

mam pytanie, gdzie sie zmienia miedzy t1 a t2?

1318757[/snapback]

na twojej plycie chyba nie ma takiej mozliwosci przynajmiej na moim Asus A7N8X Deluxe nie bylo :sad: ja mam A 64 i w biosie jest do wyboru 1T i 2T :wink:

Edytowane przez Patras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

240 cl 2.5 3-3-7 1T jest całkowicie stabilne

245 ... gold memory pokazuje bledy przy 33% ... po zapodaniu 2.85 stabilne

250 2.85v gold wywala błedy przy 33%

260 standard lub 2.85v gold wywala bledy (bardzo duzo) zaczyna sie to zawsze przy 33%  <_<

 

wzorowac sie na gold memory ?? bo np przy 245 (nawet 250) w windzie jest stabilnie (gry, mem test 1h, rozne benchmarki, prime 3 h) a w gold bledy  :sad:

1317900[/snapback]

Zawsze gold memory ci prawdę powie, kiedyś miałem we wszystkich testach ok. oprócz gm i myslę olać to będzie stabilnie i grałem sobie chyba ze 2 godz w jakąś gierke i mnie wywaliło do windowsa i powtórzyło sie to z 2 razy przestawiłem na tyle że GM nie sypał błędami i już więcej wysypki z gry do windy nie doświadczyłem :D :wink:

 

Obawiam sie tylko że jak na nforce 2 te Henie tyle moga nie polecieć?? :cry: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie tylko że jak na nforce 2 te Henie tyle moga nie polecieć?? :cry:  :wink:

1319144[/snapback]

no mam jeszcze w domku asusa a7n8x na nf2 ale z bartkiem 2800+ nie chce mi sie sprawdzac (nie warto) ... gdyby kumpel chcial ze swoim 2500+ z odblokowanym mnoznikiem wpasc to mogbym sie pobawic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w arest.pl jest blad na stronie nie maja BT tylko DT ... czyli te same co w esc.pl  :wink:

na twojej plycie chyba nie ma takiej mozliwosci przynajmiej na moim Asus A7N8X Deluxe nie bylo  :sad: ja mam A 64 i w biosie jest do wyboru 1T i 2T  :wink:

1318792[/snapback]

a gdzie sprawdzic czy jest T1 czy T2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...