Skocz do zawartości
dzieciol4

Hynix D43

Rekomendowane odpowiedzi

netes 2x256 to nie to samo co 1x512 niestety, Tom0000 popróbuj z napięciami

1388571[/snapback]

 

Moze nie wyrazilem sie jasno. W plycie siedza 2 nowe hynixy i 1 stary twinmoss.

 

Edit po przelaczeniu z T1 na T2 , poszlo na 2-2-2-6 .

Edytowane przez Tom0000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupic

256 ddr 400 Mhz

mam 90 zl prosze o linka z allegro albo z jakiegos sklepu co mam kupic bo juz sam nie wiem :unsure: firma jest mi obojetna

 

prawdopodobnie beda dzialaly w dualu ale puzniej dokupie druga

 

moze ta :

http://allegro.pl/show_item.php?item=48197610

??

Edytowane przez ucho103

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , sorki że tutaj , ale chuba bedziecie wiedzieć ! ;)

 

Mam 512 Mb Hynix D43 z seri BT , kręcą się wyśmienicie.

Mam możliwość dokupienia 2 kośći też z seri BT za 250zł.

 

I niewiem czy kupować , bo mam zamiar w wakacje , albo w grudniu przesiadać się na A64 s939.

Te 1GB Hynixów będzie dobre na A64 czy może są lepsze w takiej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie dobre!!!

 

kurcze to ja kupiłem w Esc tą serie DT i dlatego sie tak guwniano kręcą 220 :mur: ale ze mniem tża było szukać BT ale wtedy o tym nic nie wiedziałem  :huh:  :sad:  :mur:

1392219[/snapback]

wylacz cpc to poleca wyzej

mi na cpc on lecialy tylko na 232 a na off nawet powyzej 270 poleca ale mobo juz mi nie wytrzymuje przy >266 ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sadzicie czy 3v dla tych kosci to jets tak wzglednie ok? czy za duzo?;) chodzi o moduly 2x512mb

1395210[/snapback]

hynixy lubia duzo V ;] nie tak jak slawne CH/BH 5 ale zawsze.

ja mam 2.9V i bez radiatorkow lataja, co ciekawe czasem przy 2.8 albo 2.7 sa lepsze rezultaty niz przy 3/2.9 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość =H2o=Destroyer[PL]

Własnie pytanko apropo napiecia,ile hynixy d43 wytrzymuja v??Zawsze nie dawalem wiecej niz 2.9v ale teraz zamiezam kupic Ocz ddr Boostera i chodzi o to czy warto jest go kupowac do tych pamieci? <_< Ktos probowal z napieciem rzedu 3.3 -3.5v i czy dawalo to jakies rezultaty np.lepsze timmingi?

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Processor AMD Athlon XP 64 3200+

Memory Mushkin PC3200 Chipset Hynix

FSB = 330

Multi = 5

HT 16 Up, 16 Down FSBX4

DRAM Async PC266

Timing :

2-7-9-2-2-6-2-2-1-1-1-1-2

 

Czy to mozliwe aby z hynixami uzyskac 330 ? Ktos to uruchomil na abicie ax8 i napieciu na pamieciach 3.2 V.

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...hlight=abit+ax8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ...

 

a bawiliście się może większą ilością ? chodzi mi o 4 x 512 ... nie bardzo się znam ale czy taka konfiguracja będzie działać w dualu [ dual-dual ?? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ] bo zamierzam tyle wsadzić do płytki pod a64 [na nforce 4 ultra] za jakiś miesiąc ... oczywiście przydało by się je kapke podkręcić :rolleyes: :rolleyes: ... i jeszcze jedno : czy to są pamięci dwu stronne [kosci 512 MB] ?? bo moja prszyszła płyta po obsadzeniu 4 slotów pamięciami dwustronnymi przełącza je na 333 :mur: i nie wiem czy brac 4x 512 czy 2 x 1024 [ale tak jest drożej :unsure: :unsure: ]

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ...

 

a bawiliście się może większą ilością ? chodzi mi o 4 x 512 ... nie bardzo się znam ale czy taka konfiguracja będzie działać w dualu [ dual-dual ?? :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: ] bo zamierzam tyle wsadzić do płytki pod a64 [na nforce 4 ultra] za jakiś miesiąc ... oczywiście przydało by się je kapke podkręcić  :rolleyes:  :rolleyes:  ... i jeszcze jedno : czy to są pamięci dwu stronne [kosci 512 MB] ?? bo moja prszyszła płyta po obsadzeniu 4 slotów pamięciami dwustronnymi przełącza je na 333  :mur:  i nie wiem czy brac 4x 512 czy 2 x 1024 [ale tak jest drożej  :unsure:  :unsure: ]

 

pozdrawiam

1403135[/snapback]

IMHO sensu brania 4x512 nie widzę żadnego, poza tym A64 zawsze przy 4 kościach przełączają sie na 333, dopiero Venice ma już poprawioną obsługę 4 kości.

Hynixy D43 512 tki są dwustronne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO sensu brania 4x512 nie widzę żadnego, poza tym A64 zawsze przy 4 kościach przełączają sie na 333, dopiero Venice ma już poprawioną obsługę 4 kości.

Hynixy D43 512 tki są dwustronne.

1403506[/snapback]

Widzeć sens możesz albo i nie - w pewnych zastosowaniach oczywiście że 2 GB lepsze niż 1 GB.

 

Pozostałe uwagi trafne - i warto o nich pamiętać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

mam pytanie jak te hynixy się kręcą na kt600? :)

Ogólnie pójdą na 225MHz cl 2,0 2 2 6??

Pozdro :)

1402031[/snapback]

Niepchał bym sie w Hynixy na KT600. Musialem wymienic swojego Solteka KT600 RL, zeby te pamieci smigaly. Czy to 166 czy 200, czasem bsod wyskoczyl, zmiana napiecia na inne od domyslnej zwiekszala ilosc bledow. Na plytach Gigabyte (@KT600) sytuacja wyglada jeszcze gorzej - 3-4-4-9 @166MHz i sypalo bledami, jak z karabinu...

Na Abicie NF7 v2.0 te Hynixy obecnie smigaja na 225 MHz 2,5-3-3-11 1cmd.

Edytowane przez Olson_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...