Skocz do zawartości
dzieciol4

Hynix D43

Rekomendowane odpowiedzi

a ja tez mam pytanko, przejzałem jeszcze inne topiki na temat Hynixów

wiec chce zakupic ale w sklepie

 

wiec w PC Projekt sa o kodzie produktu

HYMD264646B8R-D43 za 320 zł

a seria na kosciach to

Dołączona grafika

i wiem ze to pewne kosci co jeszcze swiadcza opinie

 

nastepnie w ESC jest model:

HYMD264646B8J-D43 za 290 zł

ale nic nie wiem o serii na kosciach, czy to czasem nie sa te lipne CT

 

pozatym cos mi sie zdaje ze raczej tak, skoro róznica w cenie to 30 zeta, a z drugiej strony jak to także BT lub DT to kupując dwie to juz zysk 60 zł, a drogą one nie chodzą :?

 

wiec pytanko które wziaść, i czy ktoś kupywał te z ESC?

1231229[/snapback]

B8j były sprzedawane przez gutexa na allegro, wcale nie sa złe a raczej powiem bardzo dobre malo ktore pamieci smigaja w dualu przy fsb 250 :) ja posiadam 1 Gb B8J i jestm bardzo zadowolony, Seria CT to tylko w sklepie neobit.pl wystepuje i wlasnie tamtych trzeba sie wystrzegac, popsuły cała opinie HYNIXOm ktre sa jak najbardziej jednymi z najlepiej podkrecajacych sie pamieci na swiecie :) no oczywiscie sa lepsze Mushiny czy OCZe ale cenowo te są najlepsze

a najwzniejsze jest to ze dzieki hynixom moge osiagnac przyzwoite wyniki jak na asrocka

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

przymierzam się do zmainy moich twinmosów, które mnie ograniczją w oc,(węcej jak 225 na nich nie wyciagne )

 

 

i tu mam do was pytanie gdzie najlepiej kupic te hyniksy d-43. Zdecydowałem sie na nie ze względu na cenę na inne nie mam poprostu tyle pieniędzy :-|

 

czytałem w tym topicku że nie opłaca się kupować w areścies z powodu kiepskiej seri tych d43

 

przeglądałem troche stron sklepow internetowych i natrafiłem na ofertę w sklepie esc.pl, są tam do kupienia hyniksy w pięniądzach które by mi odpowiadają ale chcę się was zapytac czy opłaca się jej tam kupować. widziałem także aukcje na allegro jednak które tam kupic nie mam bladego pojęcia.

zapomniał bym interesuje mnie kośc wielkości 512mb

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie sie napalacie na te J-D43 ,ale chyba zapomnieliscie ociupinke o fakcie ze wazny jest tez tydzien produkcji takich memek i naprawde malo ktore aktualnie sprzedawane hynixy lataja tak jak wczesne tygodnie z rocznika 03

1225428[/snapback]

Hmm moje bardzo stare kości, D8J 22DT bo z początku 2004 roku działają sobie z CL2-3-3-11 na 227 MHz 2.8v... :) Lub 2.5-3-2-11 przy 2.6v :) Bios by Abit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja przy 2,8 na 250 smigały i mogly wiecej ale nie mialem czasu anwet nic ustawic bo bylem u kumpla na DFI infinity :) B8j z 40 tygodnia 04 roku :) oczywiscie w dualu :)

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra kupilem wczoraj jeszcze jedna kosc 512 w arescie (seria taka jak maja podana na stronie) poki co zaladowalem do kompa brata na k7s8x bo nie chce mi sie mojego abita skladac. no i soibe zajrzalem do everestu i cos dziwnego zauwazylem:

 

Dołączona grafika

 

co to jest to cholerstwo? to dorbze czy zle? na razie pamiec smiga na 133 bo mi sie nie chce krecic na tym asrocku.

Edytowane przez [hS.4f] Logan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos nie zabardzo moge odszyfrowac Twoja wypowiedz w kontekscie mojego pytania. Mimo wszystko napisales 1:1, czyli hymki chodza Ci z czestotliwoscia 540 mhz??? Zrob screena zakladki memory w CPUZ i zapodaj.

 

btw. spoko, ze przykleili ten topic :D

Edytowane przez Raul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, chodzi mi tylko o to, bo wiedzialem ze te serie sa zaqrwicha, ale nie wiedzialem ze do tego stopnia 400 @ 540 :D btw. Taipan v. nice FSB ;o

Edytowane przez Raul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj jednak jak dłużej potestowałem to na 270 w memteście zaczyna sypać błędami :( Całkowicie bez błędów jest na 260.Cały czas jade na timingach 3-4-4-11 może tu robię błąd??.A może zamałe napięcie (2.7)wyżej nie dawałem bo według mojej MSI wyższe wartości są niebezpieczne i zaznaczone na czerwono (ten kolorek dał mi trochę do myślenia i się powstrzymałem) no ale może nie słusznie??Do ile według was mogę podbić napięcie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś mi powie czy te hynixy bez oc są lepsze w swojej cenie od innych ramów??

bez oc nie sa takie super, w koncu to cl 3.0, ale za to po drobnych dostrojeniach to prawdziwe monstra :D

 

edit: zastanawiam sie nad zaqpieniem jakis radiatorkow na moje cudowne kosteczki, moze to zwiekszy ich potencjal :D co o tym sadzicie?

Edytowane przez Raul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomocy -mobo jak w podpisie i vddr tylko do 2.85 a to niestety za nisko żeby na 270 było całkowicie bez błędów (memtest) aktualka biosa coś da??HELP!!Muszę z nich wycisnąć ostatnie soki a na takim napięciu nie dam rady....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś mi powie czy te hynixy bez oc są lepsze w swojej cenie od innych ramów??

1244409[/snapback]

inni pisza ze wcale nie takie dobre, a ja pisze ze sa najlepsze w tym przedzialem cenowym, pisałem to juz 10000 razy ze miałem twinmosy cl.2.5 i kinstony i zadne nie działay mi tak jak te hynixy ,mam asrocka wiec wiadomo z fsb nie pojade ale wydajnosciowo są extra. Wczesniej nie mogłem odpalić opcji w biosie PERFROMACNE nawet na fsb 166 a teraz po zmianie na hyny jest zarąbiscie :) Hynixy smigaja bardzo często na cl 2 przy fsb 200 wiec nie ma co sie zastnawiać :)

@wróbel tobie chyba radziłem zebys kupił hynixy w arescie :) i chyba nie załujesz :) fsb 260 poprostu miodzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że Geile sa robione na kosciach hynixa. I mają cl2.5. Czy nie będzie to taka sama czy nawet większa wydajność jak Hynixy ale pamięci nie mają być do OC. Nie chcę niczego podkręcać w moim kompie !! Chcę 2x256 i czy te z Arestu to te lepsze bo są dwa rodzje d43.

Edytowane przez Scythe23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że Geile sa robione na kosciach hynixa. I mają cl2.5. Czy nie będzie to taka sama czy nawet większa wydajność jak Hynixy ale pamięci nie mają być do OC. Nie chcę niczego podkręcać w moim kompie !! Chcę 2x256 i czy te z Arestu to te lepsze bo są dwa rodzje d43.

1248077[/snapback]

Tak są robione na kostkach Hiniola...

i tez fakt mniejszy czas dostepu maja, ale po co przepłacać, kupuj Hynixy i troszku mozesz je podkrecic :-P

a jak zdecydowanie nie chcesz to kup cos o ostrzejszych timingach, np nasze GoodRam'y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że Geile sa robione na kosciach hynixa. I mają cl2.5. Czy nie będzie to taka sama czy nawet większa wydajność jak Hynixy ale pamięci nie mają być do OC. Nie chcę niczego podkręcać w moim kompie !! Chcę 2x256 i czy te z Arestu to te lepsze bo są dwa rodzje d43.

1248077[/snapback]

 

Jak niechcesz podkręcać to poco ci Hynixy ?

Kup normalną kość 512 twinmosa i będzie OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez oc nie sa takie super, w koncu to cl 3.0, ale za to po drobnych dostrojeniach to prawdziwe monstra :D

 

edit: zastanawiam sie nad zaqpieniem jakis radiatorkow na moje cudowne kosteczki, moze to zwiekszy ich potencjal :D co o tym sadzicie?

1244435[/snapback]

Zakładnie radiatorów nic nie da :D

jedynie odprowadzi trochę ciepła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje hynixy ida STABLE na 260mhz (520mhz efektywnie) na 2.5-4-3-8-2T czyli chyba nie najgorzej .... :> :] => aj low dys bones :]

Edytowane przez qb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...