Skocz do zawartości
dzieciol4

Hynix D43

Rekomendowane odpowiedzi

djsaint - dzięki! Twoja wypowiedź zaje8iście dużo wnosi do tematu, dzięki niej wiemy już wszystko o tych kostkach:D ja też kiedyś kupiłem jakieś ramy ale nie wiem jak sie kręcą bo to dla kumpla były:P

Dużo może nie... no ale skoro tak twierdzisz... :D No chciałem zakomunikować pojawienie się nowej serii Hynów, to chyba dość istotna informacja? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istotna to ona była pare miesięcy temu:) No ale fakt warto było ją odswieżyć.

 

p.s. Widze że masz je w swoim kompie. Co możesz powiedzieć o o/c? w sygnaturce nie wygląda to optymistycznie...

 

Pozdro.

Edytowane przez Maxim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

Te kosci to sa BT ida spokojnie 250MHz (Max to chyba 260MHz) u mnie na socket A polecam!

Aha to nie są hynixy tylko noname z taiwanu na kościach hynix, ale kość najwazniejsza ;) Fokoyama robi troche w ciula dlatego tak tanio ;)

Edytowane przez BarTweak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kosci to sa BT ida spokojnie 250MHz (Max to chyba 260MHz) u mnie na socket A polecam!

Aha to nie są hynixy tylko noname z taiwanu na kościach hynix, ale kość najwazniejsza ;) Fokoyama robi troche w ciula dlatego tak tanio ;)

Dzięki za odpowiedź! Chyba zdecyduję się na te kości.

Edytowane przez Griszman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem aukcję i dziś włożyłem je do komputera... Niestety padaka straszna, ich podkręcalność jest na poziomie minimum, nie ciągną tego co ciągnęły TwinMOSY i co teraz ciągną 2x256 Hynixa. W poniedziałek njaprawdopodobniej je odeślę, ale muszę szybko coś kupić, bo nie mam co włożyć do środka, może ktoś mi pomoże??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie od fokoyamy chciałem ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ramki bo BT ale jak spojrzałem do komenatarzy to mi się odechciało, dużo uszkodzonych kości i jakies problemy z wysyłką, teraz się czaję na http://allegro.pl/show_item.php?item=76387704 ale napisąłem do gosci mejla na ile latają a dostałem odpowiedź "Nie mam teraz glowy do arytmetyki, u mnie bylo HTT 270MHz a pamiec byla na 333 puszczona" więc tez tak troche zwatpiłem, jak myslicie brac?

 

hmmm na allero znalazłem jeszcze samsungi uccc i patrioty http://allegro.pl/show_item.php?item=75033265, jak myslicie bedą współpracowac z moją kością hynixa?

Edytowane przez marek.t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam dołożyć troche kasy i kupić te jednostronne Hynixy z esc (190zł) U mnie bez problemu chodziły na FSB255mhz cl 2,5-3-3-8 2,9V. Może poszłyby więcej, ale procek chyba już miał dość (1,58@2.45 1,85V).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

Ja ze swojej strony polecam dołożyć troche kasy i kupić te jednostronne Hynixy z esc (190zł) U mnie bez problemu chodziły na FSB255mhz cl 2,5-3-3-8 2,9V. Może poszłyby więcej, ale procek chyba już miał dość (1,58@2.45 1,85V).

Nie macie racji, Fokoyama ma lux pamięci, kupiło u niego w sumie 3 osoby, ktore znam (w tym ja) i wszystkie kostki od niego idą minimalnie 250MHz w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, te Samsungi wyglądają interesująco! Wiem, że to temat o D43 ale może ktoś coś o nich powie? Ja osobiście sam nie wiem juz czy kupować Hynixa czy może coś innego.. :huh:

Edytowane przez Griszman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korfa te hyne z allegro kuszą ceną, z chęcią bym je wziął. Ciekawe jak z O/C? Niech ktoś przetestuje... ja sie poświęciłem i wiem że te z esc są spoczko, no ale fakt drogie w porównaniu do tych z allegro, a na aukcjach jak zapytasz o podkręcanie to kolo ściemnia że nie ma odpowiedniego mobo albo procka - brecha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłbym odrazu te samsungi uccc, ale nie wiem czy nie będa się gryzły z moimi hynixami, może mi ktoś powiedzieć czy warto je pakowac do henków, http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76387704 tutaj sa jednostronne hynixy 512mb, chyba jednak je wezmę, moja kostka jest dwustronna, ale mama nadzieję że będą razem hulać

 

 

Nie macie racji, Fokoyama ma lux pamięci, kupiło u niego w sumie 3 osoby, ktore znam (w tym ja) i wszystkie kostki od niego idą minimalnie 250MHz w singlu.

hehe przekonałeś mnie, cena atrakcyjna, na dodatek BT, biorę kość od Fokoyamy, zobaczymy jak sie będzie sprawować, jak przyjdzie to zdam relacje :wink:

Edytowane przez marek.t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz moje pytanie wyżej.

 

Nie polecam tych pamięci!

 

Ja nie mogę stabilnie uzyskać HTT nawet 250Mhz, może ktoś wie dlaczego i czy da się coś z tym zrobić? Czy podobne problemy będą na zestawie 2x512 Hynix D43? (jedna kość dla s.754 miała być lepsza do OC :angry: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo troche w tym esc a dotego ja potrzebuje 1gb w jednej kosci... a co do htt to mam 300 :) pamieci ida w asychro obecnie twiny daja 450mhz :)

 

Poczytalem... i mze wezme 2x512 bedzie lepiej do oc ? Co powiecie o tych Allegro

Edytowane przez motshek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem z moimi Hynixami D43 BT&DT Dual :D , kręcą siętak jak w sygnaturce, wyżej nic mi nie idzie, zaczynam mieć obawy że proc niewyrabia ale to byłby zonk maxymalny, pamięci są chyba niezabardzo, no bo żeby tylko 410mhz szły ? ech..

 

PS: jak ktoś jest z wawy lub najlepiej piaseczna, to może wpaśc ze swoimi ramkami i by sięsprawdziło co jest nie tak :( , jak ktoś chętny to PW :(

 

PS2: chyba o patriotach zaczne myśleć....

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj jednostronne Hynixy 512MB ale na kosciach pisze BTP wiec co to ma byc czy to jakas nowa seria .Kosc padaka 220 na 2.5-3-3-8 przy 2.85V potem sypie bledami nie kreci sie na dzielniku 166 a dopiero na 200 co przy moim sempronie 2800+ 64bit jest duzym klopotem. Co <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> w zamian ? ide ja oddac : zwyklego Geila czy Patriota a może coś innego w podobnej cenie byle do dostania w Krk.

Edytowane przez grayman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj jednostronne Hynixy 512MB ale na kosciach pisze BTP wiec co to ma byc czy to jakas nowa seria .Kosc padaka 220 na 2.5-3-3-8 przy 2.85V potem sypie bledami nie kreci sie na dzielniku 166 a dopiero na 200 co przy moim sempronie 2800+ 64bit jest duzym klopotem. Co ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> w zamian ? ide ja oddac : zwyklego Geila czy Patriota a może coś innego w podobnej cenie byle do dostania w Krk.

Jaka mobo?podaj zrzut A64tweaker'a z wszystkimi alphami może mobo żle ustawia,najlepiej na div166 najwyższe możliwe taktowanie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejo ludzie mam mozliwosc zakupienioa 10szt. henków BT po selekcji (wybrane z posrod 50sztk.) ida 500mhz 3-3-3-6 (testowane na K7, na abicie nf7-s)

 

po 150zł za sztuke i teraz jest taki problem ze musze klupic min. 10sztk. zeby miec po 150zł jesli by ktos chciał to pisac PW, ja bym sobie wział jedna kosc, jak sie nazbiera 9 chetnych to mozemy brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...