Skocz do zawartości
szpak

Czy ktos moze rozpoznaje to miasto ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam nie typowa sprawe : chodzi o to ze mam male zdjecie jakiejsc miejscowosci nad morzem i zalezy mi na tym zeby wiedziec jaka jest jej nazwa. Zastanawiam sie tez czy jak otrzymam zdjecie przeslane przez gg ( jako obrazek nie plik) ma gdzies w sobie zapisane skad pochodzi www adres. Oczywiscie we wlasciwosciach nic nie ma , nazwe plikow ktora jest chyba przypadkowa ros1a , ros2a, o_2 sa przypadkowe i w google jaki i innych wyszukiwarkach nic nie znalazlem , na stronce mapy polski tez nic : kombinowalem rosa róś ,rósa i tym podobne , oto te zdjecia :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to jest jak widac nad samym morzem i ma malo ludnosc , Gryfice maja 19k a tu bedzie z 10 pewnie albi i nie .. dawno w dziwnowie nie byelem ale wydaje sie na mapie podbnie : morze rzeka miasto ;]

To napewno nie Dziwnów, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99% Dzwiżyno , ale jajek sobie za to obciac nie dam :lol:

Na pewno nie...bylem tam latem i zadnych rzeczk i tym podobnych tam nie widzialem...

 

jak ktos powiedzial: Mielno /Uniescie IMHO...tak wogole to mi to wyglada na cos miedzy baltykiem a jeziorem jamno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...