Skocz do zawartości
shafran

Co myślicie o tych procach?

Rekomendowane odpowiedzi

uuu ale tobie kolo nie podał serii... IQYHA jest za 5 dych drożej...od tego samego kolesia nawet

 

no właśnie NA RAZIE jest w ch@j IQYHA na allegro, więc co myślicie, każdy IQYHA jest dobry?

Jak nie będzie kręcił się na 2,5Ghz to sprzedam i kupie następnego. moje minimum to 2,5GHz.

 

I teraz mam pytanie półki co nie mam mobo z regulacją Vcore. To moge poprzez drut moda tego mobila odrazu na 1.85V puścić? Czy lepiej nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 2.5 powinienneś spoko wycisnąć..na IQYHA na 100% :D

obczaj overclockers.com tam przecież niektórzy jechali jeszcze na 1.75V przy 2.6G

No mam nadzieje, że 2,5G wyciągne :) Myślisz warto gadać z kolesiem żeby przysłał IQYHA i dać 50zł więcej :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto to za mało powiedziane :D :D

skoro ten sam kolo to nie powinno być problemu, ja sie właśnie go pytam co za numerek mają proce dalej, po IQYHA... bo to tysh ważne... na allegro są 0407 min. a im mniej tym lepiej chyba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motofan, do kolesia dzisiaj rano wysłałem co to za seria dokładnie, jeśli IQYHA to bardzo dobra cena:D

Super,no właśnie nie wiem jaka seria.Ale w sumie myślę że 2400MHz to wyciągnę z każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31172027

seria chyba najlepsza - IQYHA, FQQ4C..

Myślimy że to niestety już 10 tydzień tego roku ... a powyżej lutego już kulawo z OC ...

yotomeczek ty chyba tez na alegro kupiłeś mobila za 510zl z tej serio :?:

ale z 7 go tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisjaj dostałem swojego mobila :) Półki co moge dać max Vcore 1.65 :? więc nie moge wycisnąć wszystkiego :) Proc na 1.65V działa stabilnie na 2.35G :)

 

Oznaczenia :

 

AMD Athlon

AXMX2500FQQC 2395585B40489

IQYHA 0406UPMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shafran niestety aukcja o której piszesz została zakończona przed czasem z nie sprzedanym towarem. Próbowałem się do sprzedawcy dodzwonić lub skontaktować się emailowo ale coś nie bardzo to wychodzi :( .Będe próbował się jakoś umówić bo te procki podobno niezłe są :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ tomi mylisz się, ten sam kolo sprzedaje teraz TE SAME proce (IQYHA 0406) za 445 zeta:D:D:D:D:D

Dobra shafran teraz to mnie ucieszyłeś :D podaj linka do tej aukcji i będe Twoim dłużnikiem :!: :!: :!:(Za 445 znalazłem jedynie mobile 2400+)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...