Skocz do zawartości
shafran

Co myślicie o tych procach?

Rekomendowane odpowiedzi

shafran dobra wiadomość wysłałem wczoraj maila do naszego niedoszłego sprzedawcy z prośbą o ewentualne wznowienie aukcji lub załatwienie sprawy poza allegro i dziś otrzymałem taką odpowiedź :

Witam

 

Cena za procesor XP-M 2500+ IQYHA to 510 zł (poza Allegro)

Jeżeli jesteś zainteresowany proszę o informacje

 

pozdrawiam

Wydaje mi się to niezłym pomysłem ale mam pewne obawy allegro jest jednak pewną gwarancją (nie można dochodzić swoich praw tak prywatnie chyba) choć ten sprzedawca ma tyle pozytywów że może jednak warto się skusić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh... kupilbym sobie takiego mobila... bo moj barton 2600+ gdy dzis testuje go na magistrali 205MHz to na 1.75 bledy w prime, wiec wrzucilem mu juz 1.8, a zbyt daleko z napieciem nie chce jechac, bo mi sie plyta stopi przy mosfetach... trzeba bedzie kiedys uskladac kase i sie pomysli...

 

AVE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam na razie czekam na wypłate gdzieś za tydzień max mógłbym kupić:D..... ale jak już zagadałeś to powiedz żeby zrobił nową aukcje jak chce zarobić...nawet bez zdjęcia, podświetlenia itd. najtaniej żeby było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan stwierdził że sprzedał dwa mobile 0407 IQYHA następną dostawe tej serii będzie miał poniedziałek/wtorek nie wiem czy wystawi na aukcji czy bedzie chciał sprzedać poza bo nie zdążył mi odpisać ale czekam na razie do poniedziałku, próbowałem się do niego dodzwonić ale to musiałby być jakiś cud żeby się udało :?

 

Znalazłem jeszcze tą aukcję:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31352833

myślicie że warto :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze:D...od którego tygodnia jest zablokowany fabrycznie mnożnik ktoś wie?

Mobile (a takie aukcje oglądaliśmy) nie mają zablokowanego mnożnika w przeciwieństwie do niemobilnych bartonów które maja już napewno zablokowane mnożniki i praktycznie nie można ich kupić :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem że powyżej lutowych chyba zablokowane są...wiem że to sie kupy nie trzyma bo wiem w jaki sposób działają mobile...dlategóżto chciałem skorygować moją wiedze na ten temat:D

a tak btw nie ma ŻADNEJ różnicy między 0406 a 0407? nawet w % modeli podkręcalnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byc tak, że procesor z najgorszej seri podkręci się lepiej niz ten z najlepszej. Z tym loteria (czyt. fart + umiejętności :) ). Oczywiście dobra seria to dodatkowa szansa że trafisz dobry model, ale nie pewnośc :L) Więc z tą różnicą pomiędzy 06 a 07 to różnie może być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...