Skocz do zawartości
srekal34

LiteON, LG, NEC czy Pioneer?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! A ja sie pytam bo nie wiem, wypowiadacie sie na temat: LG, LiteON i NEC'a, a co z Pioneer'em?? Ja chciałem wybierać miedzy NEC'iem, a Pioneer'em z tego co tu znalazlem to lepiej wybrac NEC'a ale opini nie przeczytalem o Pioneerze?? Moze ktos mi powie NEC czy Pioneer?? I jeszcze to uargumentuje wmiare sensownie!! Pozdro i thx za odp :-)

wszystko znajdziesz tutaj - http://cdrlab.pl/forum/showthread.php?t=61...12&page=1&pp=10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę podzielić się opinią na temat Liteona 1213S. 

1. Bezproblemowa przeróbka na 1633S czyli 16x i Duble Layer.

2. Świetna korekcja błędów

3. Cena koło 300pln.

Jak dla mnie to praie najlepszy wybór. No bo jest jeszcze Hivision.

O jednak widze ze na cos sie dalo przerobic :wink:

(odnosnie innego posta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeca to litek :] tam wszystko mozna przerobic :]

Jak by tak jeszcze 812S@1633S to moglbys powiedziec ze wszystko :wink:

A tak na powaznie sorki ze nie w tym topicu > Vip duzo jest zabawy z tym eepromem i czy to ma jakies znaczaco wieksze korzysci niz wgrywanie zmodowanych biosow (bo jak tylko ulatwienie odnosnie wgrywania normalnych to chyba szkoda zachodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem szczesliwym (prawda ???) posiadaczem nec3500a :)

Teraz tylko small question: ktory firmware ?

http://www.micheldeboer.nl/firmware

Na cdrinfo wyczytalem, ze podobno najlepszy jest 2C8, ale... co z tymi zmodyfikowanymi 2.18 ?

 

ps. sorki za odgrzebanie tematu :D

 

P.S.2. Podobno Liteon zrobil nowy firmware ktory umozliwia n a1633 zapis dl-ek z predkoscia x4 :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot, cholercia. kazdy co innego wypisuje. a mnie interesuje jedno: jak jest z odtwarzaniem plyt nagranych na NECu w odtwarzaczach stacjonarnych? ztcw to kiepsko, a ja potrzebuje sprawnie odtwarzane (minidv > dvd). co mi mozecie doradzic robaczki? wciaz sie zastanawiam pioneer/nec? i jak na razie efektu stabilnego czasowo nie mam :>

 

MeHow: ty leniu!

 

/ha! dawno mnie tu nie bylo/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nagrywarka nec nd-3500a radzi sobie z plytkami cd-rw ultra speed +

Nagrywa CD-RW do 24X, a to są Ultra Speed przecież, a ten plus co oznacza to nie wiem.

 

czy da sie wypalac audio na dvd i normalnie odtwarzac na dvd w wiezy

Nie i to nie zalezy od nagrywarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NEC ND-3500A działa bardzo dobrze, mała zmiana biosu na 2.18 i płytki nagrywa na dvd-rom, poczytaj to

1212571[/snapback]

Nagrywa na dvd-rom?, toć to sensacyja niemała.

 

O ile dobrze pamiętam to na cdrinfo.com LG wypadało bardzo dobrze, a DVD-RAM9 jest ttańsze niż DVD DL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko jedno bierz wszystko oprócz LG, bo zeszło na psy :(

1146255[/snapback]

Ja co innego od znajomego palacza slyszalem...

Osobiscie wybieralbym miedzy SAMSUNGIEM 552B, a NECiem 3500A oraz LGkiem 4120 - o ile sie nie myle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywa CD-RW do 24X, a to są Ultra Speed przecież, a ten plus co oznacza to nie wiem.

1212563[/snapback]

sa to pytki cd-rw 32x, problem w tym ze mam kilka i nie chcialbym wyrzucac

 

moja nagrywarka cd lite on tez jest tylko ultra speed a nagrywa plytki z plusem

 

www.verbatim-europe.com/index/product_view.php?menu1=product&menu2=152&menu3=49&lang_id=16&article_id=49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nagralem 3500-a 4gb mp3 jek na dvd i odtwarza,ale audio nie wiem.Mam firmware 2.18,zmienic go?:)

NEC 3500 A dostaniesz np.w proline za niecale 270 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie stoje przed wyborem nagrywarki DVD (w pracy). Myslalem o Liteonie, ale mam juz w domu nagrywarke CD tej firmy i chociaz technicznie jest OK, to osobiscie nie widzialem glosniejszej, ryczy az sie wszystko trzesie, zwlaszcza przy odczycie. Podobna rowniez ich nagrywarki DVD tym sie wyrozniaja. Ostatecznie zamowilem sobie LG GSA-4163B, bo we wszystkich testach (tak sie zlozylo ze nie polskich) miala bardzo dobra opinie. Jest dosc wolna, ale jest DVD RAM i podobno ma swietna jakosc zapisu. Dlatego zaniepokoilem sie skad na tym forum takie negatywne opinie o LG. Czy ktos kto je pisal mial osobiscie do czynienia z ta nagrywarka ?

Moze jeszcze uda mi sie odkrecic to zamowienie jesli te opinie sa rzeczywiscie oparte na doswiadczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie stoje przed wyborem nagrywarki DVD (w pracy). Myslalem o Liteonie, ale mam juz w domu nagrywarke CD tej firmy i chociaz technicznie jest OK, to osobiscie nie widzialem glosniejszej, ryczy az sie wszystko trzesie, zwlaszcza przy odczycie. Podobna rowniez ich nagrywarki DVD tym sie wyrozniaja. Ostatecznie zamowilem sobie LG GSA-4163B, bo we wszystkich testach (tak sie zlozylo ze nie polskich) miala bardzo dobra opinie. Jest dosc wolna, ale jest DVD RAM i podobno ma swietna jakosc zapisu. Dlatego zaniepokoilem sie skad na tym forum takie negatywne opinie o LG. Czy ktos kto je pisal mial osobiscie do czynienia z ta nagrywarka ?

Moze jeszcze uda mi sie odkrecic to zamowienie jesli te opinie sa rzeczywiscie oparte na doswiadczeniu

1223044[/snapback]

To jest dobra stronka o napędach ale tej GSA-4163B nie widze :(((((

http://www.cdrinfo.pl/software/stronasp.php?marka=LG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LiteON 1653S jest cichszy od NECa 3500A, który padł mi 2 dni temu. Nagrywa tak samo szybko i sprawnie (CH09) jak NEC, czyta szybciej, lepsza korekcja błędów etc. NEC był OK i LiteON też jest OK. Weź tę tańszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...