Skocz do zawartości
srekal34

LiteON, LG, NEC czy Pioneer?

Rekomendowane odpowiedzi

LiteON 1653S jest cichszy od NECa 3500A, który padł mi 2 dni temu. Nagrywa tak samo szybko i sprawnie (CH09) jak NEC, czyta szybciej, lepsza korekcja błędów etc. NEC był OK i LiteON też jest OK. Weź tę tańszą.

1223980[/snapback]

A mozesz tu pokazac wykresy z jakoscia zapisu plytki? Gdzies widzialem taki na forum i nie byl za fajny..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam Lite-On (ogólnie wszystkie DVD-RW), bo zbyt dużo narzekań na nagrywarki DVD tej firmy słyszałem. Podobno (sam tego nigdy nie sprawdzałem) występuje na nich dużo błędów zapisu i niewiele mniej błędów odczytu przy swieżo zgranych płytkach. Kumpel mi opowiadał, że przy zgrywaniu kilkunastu filmów z twardziela spalił kilka płytek.

 

Sam miałbym NEC'a, żeby nie jeden incydent. Swego czasu pracowałem w komputerowym i jednego dnia zawiozłem dzieciakowi nowy sprzęt z NEC'iem, a na nastepny dzień była reklamacja. Niektórych płyt po prostu nie mógł odczytać (czystych, bez rys i brudnych palców - także świeżo zgranych). Natychmiastowa wymiana na LG i więcej nie było reklamacji ze strony tamtych klientów. Wiem, wiem - jeden egzemplarz nie świadczy o całej firmie, ale mimo wszystko...

Polecam wszystkim Toshiba-Samsung. Mój braciak ma model TS... dalej nie pamiętam i muszę przyznać, że przy masowym zgrywaniu (3 dni odczytu i zapisu od rana do wieczora bez przerw) nie było nawet jednego zgrzytu.

Sam mam LG i jak do tej pory wszystko pięknie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...