Skocz do zawartości
Trovao

HPC-360-202DF - za duze napiecie +12

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec kilka dni temu kupiłem tą zasiłke wszystko ladnie pieknie napiecia 3,3 i 5 v jak marzenie , ale bardzo duza rozbierzność była na lini +12v w roznistych programach pozazywało co innego : http://www.icpnet.pl/~niemiec/!FB/chieftec.jpg

Tak wiec zmierzylem napiecia miernikiem ...

idle ~12,55

w stresie nawet skoczylo do 12,75 !! podczas benchmarka w 3d2k1

 

tak wiec pytałem sie juz w roznych podobnych tematach co jest grane ale nikt nie udzielił mi konkretnych odpowiedzi

 

moj konfig liczony z zapasem pobiera okolo 260 W , nawet "odkręcenie" kompa nic nie daje ... coprawda jest na viremodzie - 166mhz , ale sadze ze to nie ma z tym zwiazku

 

radzcie , czy mam jakis felerny egzemplarz czy co ?!

 

pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec kilka dni temu kupiłem tą zasiłke wszystko ladnie pieknie napiecia 3,3 i 5 v jak marzenie , ale bardzo duza rozbierzność była na lini +12v w roznistych programach pozazywało co innego  : http://www.icpnet.pl/~niemiec/!FB/chieftec.jpg

Tak wiec zmierzylem napiecia miernikiem ...

idle ~12,55

w stresie nawet skoczylo do 12,75 !! podczas benchmarka w 3d2k1  

 

tak wiec pytałem sie juz w roznych podobnych tematach co jest grane ale nikt nie udzielił mi konkretnych odpowiedzi  

 

moj konfig liczony z zapasem pobiera okolo 260 W , nawet "odkręcenie" kompa nic nie daje ... coprawda jest na viremodzie - 166mhz , ale sadze ze to nie ma z tym zwiazku  

 

radzcie , czy mam jakis felerny egzemplarz czy co ?!

 

pozdrawaim

Ja bym sie nie przejmował tym napięciem. Dla zasilaczy i plyt gl. takie lekkie przekroczenie nominalnych 12V to standard. Dziwne natomiast sa wskazania -12V i -5V... Sprawdz zasilacz z innym kompem. Jesli wskazania beda podobne to raczej do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmież sobie napięcia miernikiem tylko jakimś w miare dobrym. Ja wczoraj mieżyłem chyba profesjonalnym lub pół profesjonalnym (pożyczyłem z praktyk) to mi wyszło że napięcie na 12V to 11,79 do 11,88 a z płyty miałem nawet poniżej 11,60. (prime95 chodził) i tak idzie do mnie Już HK 400 ze wzmocnioną 12V do 26A :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...