Skocz do zawartości
Torwald

"lite-mod" Zasilacza Chieftec 360w Df [miniatury]

Rekomendowane odpowiedzi

To ja tez sie pochwale moja robota. Wprawdzie to nie Chief, a OCZ.

Troche z tym roboty jest - sciaganie molexow, oznaczanie kabelkow (coby nie popalic pozniej niczego).

Nie owijalem w ogole kabla z wtyczka AUX - bo niby po co? - i tak nigdy jej nie uzyje. Najwiecej czasu spedzilem nad kablem z wtykami PIN4 i PIN8 (sa na tej samej wiazce...), bo chcialem owinac bez sciagania tych wtyczek - udalo sie, ale bylo cholernie ciezko.

Molexy mam niebieskie UV, w komplecie bylo narzedzie do sciagania molexow - przyznam szczerze, ze sprawnie sie to obsluguje i wtyczke sciaga sie w przesiagu 5 sekund.

Niestety nie owijalem kabli do samego konca tzn. az do obudowy zasilki - nie moge otworzyc bo mam gwarancje.

Troche fotek - sorki za nienajlepsza jakosc - za tydzien porobie cyfrakiem

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu tez zrobiłem modzik kabli ale  na początek owinołem je taśmą a potem wsunołem rurki.

http://img70.exs.cx/img70/953/zasi322ka.jpg

zasiłka "zmarła" i odwijanie tego wszystkiego zajeło z godzinę(gwara uznana) :-)

nie zasztywne te węze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos

Nie były za sztywne ale przy układaniu w budzie trzeba było pomyśleć z 2razy.Zamysł był taki :przewody od zasiłki miały imitować te od WC ale nie odwazyłem się wlać atramentu do układu.W tej chwili przedkładam funkcjonalność nad efekt.Tak to wyglądało: http://img4.exs.cx/img4/1/P1010381.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze farba bedzie sie wycierala...  

no chyba ze ktos wie gdzie kupic "pancerna" farbe ;]

 

a ja sprejem machnołem (bezbarwnym panelik od strego CD-ROMU) :( :oops: :oops: :oops:

 

i UWAGA :!: co się stało .... chałem wytrzeć (po za dużo machnołem :( ) no ścerając zdarłem troche plastiku ... :lol: 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem problemy z netem w akademiku i nie mialem jak z bratem pogadac (to on wysyla paczki ;] ja siedze w wawie...).

Paczki sa wyslane i lada dzien beda u was (jak poczta nie nawali...).

 

PS. kiaad przypomnij mi na PW jaki byl tytul wplaty/wplacajacy.

EDIT: nie ma na POCZCIE !! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem problemy z netem w akademiku i nie mialem jak z bratem pogadac (to on wysyla paczki ;] ja siedze w wawie...).

Paczki sa wyslane i lada dzien beda u was (jak poczta nie nawali...).

 

PS. kiaad przypomnij mi na PW jaki byl tytul wplaty/wplacajacy.

aha to poewni jest tylko ja akurat przyjechałem na świeta i kaurat 5 minut przed nosem mi zamkneli poczte :(

sorrki że jesden pod drugimale inaczej to by nikt nie zwrócił UWAGI :!:

 

 

....okzało się że nie ma :cry: słuchaj daj na priva kontakt ..(tel)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE.. to ja sie wtracem z moim QTec'iem :)

Foto 1 - jeszcze nie skonczony, czyli podczas roboty. No i w stanie terazniejszym:

FOTO 2 - jak widac, nie ma jeszcze oplotu na kabelek atx, dodatkowe +12 i na kabelek wentyla.... Wiecej zdjec TUTAJ

ATX i +12 nie moge rozebrac.. Ma ktos moze jakis sposob? Czytalem pomocniki w sieci - niby z boku jaka zapdka... Lecz u mnie zapadki zadnej nie ma.. A szczerze mowiac nie chce mi sie ucinac kabla i na nowo lutowac :(

Edytowane przez Sarenka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mnie nie zawiodla - nawet przy 6 HDD od 80GB wzwyz trzymala napiecia (a do tego dzialajaca nagrywara i cdk :) - testowane miernikiem. Nieczego wiecej od niej nie wymagam :) No moze poza tym, ze juz niedlugo dostanie pare dodatkowych radiatorow i wiatraki pojda na 7V :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...