Skocz do zawartości
Torwald

"lite-mod" Zasilacza Chieftec 360w Df [miniatury]

Rekomendowane odpowiedzi

no wiesz ... skoro tak kochasz tego qteca :P

prawda taka ze przy 2v na procku by sie oq(p)tecował

a w kazdym razie w niedlugim czasie by ducha wyzionał ..

te twoje "sznurowki" moga byc nawet ... ale sposob zamontowania koszulek jest do bani ...

takie moje zdanie ..

no i przedewszystkim to jakbym mial zasilacz bez oplotu na atx to nim bym sie zajal .. bo tam najwiecej kabli najbardziej psujacych wyglad

akurat my (posiadacze chieftecow DF) mamy to zglowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz ... skoro tak kochasz tego qteca :P

prawda taka ze przy 2v na procku by sie oq(p)tecował

a w kazdym razie w niedlugim czasie by ducha wyzionał ..

W BIOSie max mam 1.85 i to spokojnie trzyma nawet mocno obciazony - wiecej mi po prostu nie potrzeba :) Nie bawie sie w zaden wysoki OC - tylko tyle, by w NFSy z luzem grac.

te twoje "sznurowki" moga byc nawet ... ale sposob zamontowania koszulek jest do bani ...

Mozesz cos wiecej powiedziec?? Np. co dokladnie masz do zarzucenia? To wszystko docelowo ma iedziec w BT, wiec musialem kabelki przy molexach objemkami potraktowac.

no i przedewszystkim to jakbym mial zasilacz bez oplotu na atx to nim bym sie zajal .. bo tam najwiecej kabli najbardziej psujacych wyglad

No wlasnie nie moge sie uporac z rozebraniem wtyczki (co zresza wyzej napisalem). A IMHO oplot ala Chieftec to nie ten teges.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko  

 

bo nie moge tego znaleść :(

 

jak przepchaliśćie przez tego dużego "molexa" od zasilania mobo  ???  :twisted:

 

w chiefach juz standartowo jest ta oplotka na kabel zasilajacy.Ale napewno sa jakies sposoby (na angeli jest zestaw do zdejmowania wtyczek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość add_ek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE.. to ja sie wtracem z moim QTec'iem :)

...a ja ze swoją jaszczurką :wink:

 

a tu reszta... http://mitglied.lycos.de/addryan/All_in......andraScreaming/

 

obecnie na : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37235440

imho przerost formy nad trescia .... to tak jakby na trabanta zalozyc karoserie od vipera albo cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość add_ek

EE.. to ja sie wtracem z moim QTec'iem :)

...a ja ze swoją jaszczurką :wink:

 

a tu reszta... http://mitglied.lycos.de/addryan/All_in......andraScreaming/

 

obecnie na : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37235440

imho przerost formy nad trescia .... to tak jakby na trabanta zalozyc karoserie od vipera albo cos

...Tobie również : Wesoły Świąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość add_ek

Kupiłem w "Sportivie" (...niedaleko katedry). Zobacz jeszcze w "Alpinusie"...aaa, szukaj lin z oplotem. :lol: Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie mogę dostać takie „koszulki termokurczliwe” koloru niebieskiego. Ja zrobiłem sobie oploty z niebieskiego bo bardziej mi pasuje ten kolor od czarnego ale chciał bym sobie to wykończyć tak jak ma to „Torwald” tyle że ona ma czarne a ja bym wolał niebieskie. Lub ewentualnie żółte. Napiszcie co to jest za materiał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić taką czarną linke 7mm w Szczecinie ?? zchodziłem pół miasta i nie ma, jedyne co znalazłem to 3 mm a to troche za mało :(

Tja... czytales topic? Lub chociaz jego ostatnia strone?

Szukaj w Obic/Castorama itp. (srednio z cena i dsotepnoscia), sportowych (maja zawsze i drogo) lub w metalowych (maja prawie zawsze i tanio).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja... czytales topic? Lub chociaz jego ostatnia strone?

Szukaj w Obic/Castorama itp. (srednio z cena i dsotepnoscia), sportowych (maja zawsze i drogo) lub w metalowych (maja prawie zawsze i tanio).

1245279[/snapback]

Zdziwie cie bo śledziłem wątek od początku, w Szczecinie nie ma "supermatketów" budowlanych, jest tylko Castorama a tam mają 3mm i nic grubszego (zresztą napisałem to już) a jak polazłem do metalowego gościu nie wiedział co to gwint 3/8 cala a na słowo króciec podał mi kawałek miedzianej rurki... a co dopiero linka :mur: jak widać ciężko tu o pożądne sklepy więc pytam się że może ktoś już znalazł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak polazłem do metalowego gościu nie wiedział co to gwint 3/8 cala a na słowo króciec podał mi kawałek miedzianej rurki...

A krocce to ja bym raczej pytal w hydraulicznym... Ale w metalowym koles bez wiedzy o gwincie 3/8 cala... to juz jest cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi podać średnicę linki która oplata kable zasilające płytę główną (czyli ta szeroka wtyczka).

 

Niestety mam Chiefteca HPC-360-202 który nie ma oplotu na tym kablu.

 

Z góry dziękuję.

 

Zakładam że 4 metry linki mi wystarczy po 7mm średnicy + 1 metr dla kabla do płyty. Czy warto zakładać opaski plastikowe przy końcach oplotu czy wystarczy sama opaska termokurczliwa :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...