Skocz do zawartości
BENITO

Test Zasilaczy Już Jest.

Rekomendowane odpowiedzi

staram Ci sie przekazac bys chłopie wykazał wiecej pokory bo piszesz zdania które Ci w tym swietle stawiają

2 dnni temu zadawałes pytania o napiecia , o czestotliwosci pracy magistrali a teraz znalazł sie wielki hardocmonter -zenujące

 

takze chłopie-wiecej pokory

 

ps,nie strasz mnie odpoczynkiem itp bo jakos wrazenia to na mnie nie robi

1601412[/snapback]

trochę kultury....ja nie jestem wielki hardocmonter - ja mam mózg i widzę, że podobnie jak w wielu innych dziedzinach życia firmy jadą na swojej renomie i wypuszczają zbyt drogi do swoich możliwości sprzęt, ale ludzie z uśmiechem na ustach za to płacą, "bo to przecież Enermax/Topower/Tagan".... Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę kultury....ja nie jestem wielki hardocmonter - ja mam mózg i widzę, że podobnie jak w wielu innych dziedzinach życia firmy jadą na swojej renomie i wypuszczają zbyt drogi do swoich możliwości sprzęt, ale  ludzie z uśmiechem na ustach za to płacą, "bo to przecież Enermax/Topower/Tagan"....

1601431[/snapback]

Skoro masz mózg to pomyśl.. firmy Enermax/Topower/Tagan nie zdobyły renomy tylko dlatego, że mają przyklejoną fajną naklejkę z jeszcze fajniejszymi napisami, tylko dlatego, że są to firmy robiące dobry sprzęt o wysokiej jakości i bdb parametrach. Natomiast to że trafiają się czasami modele mniej udane nie znaczy że dana firma jest saks A czy Ty z uśmiechem na ustach płaciłeś za Biostara i Albatrona którego inni nie chcieli by kijem tknąć. Wiesz, ja wchodzę na TO forum ażeby poradzić się ludzi którzy mają coś do przekazania i pomóc innym jeżeli mam taką możliwość a nie bezmyślnie prowokować (chyba że dla beki) bo już z tego dawno wyrosłem. EOT :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz mózg to pomyśl.. firmy Enermax/Topower/Tagan nie zdobyły renomy tylko dlatego, że mają przyklejoną fajną naklejkę z jeszcze fajniejszymi napisami, tylko dlatego, że są to firmy robiące dobry sprzęt o wysokiej jakości i bdb parametrach. Natomiast to że trafiają się czasami modele mniej udane nie znaczy że dana firma jest saks A czy Ty z uśmiechem na ustach płaciłeś za Biostara i Albatrona którego inni nie chcieli by kijem tknąć. Wiesz, ja wchodzę na TO forum ażeby poradzić się ludzi którzy mają coś do przekazania i  pomóc innym jeżeli mam taką możliwość a nie bezmyślnie prowokować (chyba że dla beki) bo już z tego dawno wyrosłem. EOT  :wink:

1601476[/snapback]

A propos Albatrona....to NAPRAWDĘ dobra firma...poczytaj trochę to się dowiesz (taki nowy Gainward :lol: ) a to że mam takie Mobo to kwestia mojej obrotności ( procek+płyta+cooler za 400 zł dwa miesiące temu :) ) Nie chcę się kłócić, ale przyznaj, że Aerocool to czarny koń tych zawodów :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się pokłóciliście. Spokój!

Tak to jest w zasilaczach, że poszczególne egzemplarze mogą różnić się parametrami, ale w minimalnym stopniu. Jeśli różnią się istotnie jest to powód do reklamacji.

 

W teście przedstawiam to, co zostaje nam sprzedawane przez dystrybutorów, a nie jakieś Golden Sample do testów.

 

Jeśli zasilacz jest przechowywany w odpowiednich warunkach (wilgotność temperatura, itp.) To nie ma prawa odbiegać parametrami od nówek.

(Enermax był zafoliowany w nowym pudełku)

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem o coolergiancie "600"W, że zafoliowany, co do 365P-ve się zgadzam. To leżak. Z resztą wszystkie P-VE są leżakami. Miałem do testu jeszcze EG651P-VE("550W"), nawet się nie uruchomił a środek miał żałośnie wykonany. Radiatory mniejsze niżw codeshicie i do tego nitowane :lol: z 3 częsci. Dławiki wyglądały jakby były nawijane z pomocą kombinerek, bo emalia była poszarpana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem o coolergiancie "600"W, że zafoliowany, co do 365P-ve się zgadzam. To leżak. Z resztą wszystkie P-VE są leżakami.

1601703[/snapback]

Możesz się BENITO wypowiedzieć na temat moich napięć na 465P-VE?

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...dpost&p=1600904

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napięcia masz dobre, szkoda tylko, że w stresie zapuszczałeś tyle progsów na raz. Wtedy wzajemnie sobie przeszkadzają.

1601881[/snapback]

Dzisiaj wieczorem albo jutro zrobię testy i pomiary napięć tylko na obciążonym kompie jedym programem 1)SuperPI 32M 2)Prime95 tortute test i porównam wyniki, nie omieszkam powiadomić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napięcia masz dobre, szkoda tylko, że w stresie zapuszczałeś tyle progsów na raz. Wtedy wzajemnie sobie przeszkadzają.

1601881[/snapback]

zeby nie powiedziec "a nie mowilem"... ;) namoj leb za 150 zyli trudno dostac cos lepszego [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1600480[/snapback]

Dobrze Ci razdze usuń te bzdury z recenzji:

"Teraz dopiero widzimy, dlaczego polski dystrybutor Topowera nie wyraził zgody na dostarczenie Topowerów EV do testu. Na szczęście dla użytkowników prawda wyszła na jaw."

To juz szczyt twojego zakłamania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest faktem, wy nie chcieliście dać, dał Zenfist.

Powiedz mi gdzie tu kłamstwo.

 

Dodatkowo pod moim adresem poleciały jakieś bzdury do moderów, którzy na szczęscie mają swój rozum. Jesli to z waszej strony łatwo to udowodnię. Powiem Romkowi żeby przeglądnął pocztę i znalazł te oszczerstwa na mój temat.

 

Update:

Nie tylko wasze zasilacze spotkała krytyka, równiez Super Flowerowi się dostało. Jednak dystrybutor tych zasiłek zachował się na poziomie, dzięki temu przynajmniej dostał dokładną relacje co i kiedy jest nie tak. Chociaż jeden z jego zasilaczy o mało nie zabił mi kompa. Nie mam żalu.

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest faktem, wy nie chcieliście dać, dał Zenfist.

Powiedz mi gdzie tu kłamstwo.

 

Dodatkowo pod moim adresem poleciały jakieś bzdury do moderów, którzy na szczęscie mają swój rozum. Jesli to z waszej strony łatwo to udowodnię. Powiem Romkowi żeby przeglądnął pocztę i znalazł te oszczerstwa na mój temat.

1602330[/snapback]

BENITO chyba czujesz sie winny bo juz 3 raz posta edytujesz :P :P widze 3 jego wersje ;] BTW lookalem w recke za bardzo uczepiles sie Topowera w moim odczuciu ;] ale to tylko moje wnioski. Wyniki OK, styl pisania recki hmm... czulem sie jakbym forum czytal ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymyslilem:)

 

zmienie w moim enerku chlodzenie

zamontuje wydajniejsze wentyle i dodam jeszcze jeden na tej kratce ztylu

 

ps. czy powie mi ktos czy da sie te napiecia regulowac??

i czy da sie gdzies dostac schemat takiego PSU

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest faktem, wy nie chcieliście dać, dał Zenfist.

Powiedz mi gdzie tu kłamstwo.

 

Dodatkowo pod moim adresem poleciały jakieś bzdury do moderów, którzy na szczęscie mają swój rozum. Jesli to z waszej strony łatwo to udowodnię. Powiem Romkowi żeby przeglądnął pocztę i znalazł te oszczerstwa na mój temat.

 

Update:

Nie tylko wasze zasilacze spotkała krytyka, równiez Super Flowerowi się dostało. Jednak  dystrybutor tych zasiłek zachował się na poziomie, dzięki temu przynajmniej dostał dokładną relacje co i kiedy jest nie tak. Chociaż jeden z jego zasilaczy o mało nie zabił mi kompa. Nie mam żalu.

1602330[/snapback]

Ty chyba nie rozumiesz o co chodzi, wytlumacze ci jeszcze, raz ostatni mam nadzieje.

Kiedy ja ci zabronilem publikowac wyniki P5, przeciez ty nawet ich odemnie nie chciales, pytales sie tylko o P6. Nie dostales P6 bo jak to ladnie okresliles nie pracujesz za darmo i za recke chcesz jeden z zasilaczy.

Zreszta po co mialbym to robic??

Przeciez nie pala plyt nie wybuchaja napiecia w normie, a ze w/g ciebie maja mniejsza moc to zalezy do tego jak je testujesz i do tych twoich zaroweczek podaczanych na lini 12V ;)

Co do moderatorow i korespodencji to co maja ujawiac skoro na gadu gadalismy, zreszta nie bede tutaj publicznie wywlekal brudow. Mam nadzieje ze masz to gdzies udokumentowane ze zabronilem lub wplywalem na to zeby nie dopuscic do recenzji, bo po publikacji na pewno Ci sie to przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się dzieje. Że wszyscy akceptują układ oprócz jednej osoby. Mogę powiedzieć publicznie, że każdy z dostawców zostawił mi jeden zasilacz w zamian za UDZIAŁ W TEŚCIE, linka do swej strony przy recenzji oraz możliwość cytowania z tej recenzji.

Nigdy tego nie ukrywałem i nie zamierzam, preferuję uczciwe układy.

Jak co niektórzy widzieli, nawet sprzedając te zasilacze na allegro nie ukrywałem że pochodzą z testu.

ALE NIGDY NIE PROPONOWAŁEM NIKOMU, ze zasiłkę taką czy inną opiszę lepiej lub gorzej. To sprzeczne z moimi zasadami i zdrowym rozsądkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się dzieje. Że wszyscy akceptują układ oprócz jednej osoby. Mogę powiedzieć publicznie, że każdy z dostawców zostawił mi jeden zasilacz w zamian za UDZIAŁ W TEŚCIE, linka do swej strony przy recenzji oraz możliwość cytowania z tej recenzji.

Nigdy tego nie ukrywałem i nie zamierzam, preferuję uczciwe układy.

Jak co niektórzy widzieli, nawet sprzedając te zasilacze na allegro nie ukrywałem że pochodzą z testu.

ALE NIGDY NIE PROPONOWAŁEM NIKOMU, ze zasiłkę taką czy inną opiszę lepiej lub gorzej. To sprzeczne z moimi zasadami i zdrowym rozsądkiem.

1602935[/snapback]

Ale to nie chodzi o uklad, nie dogadalismy sie nie bylo P6 w tescie i po sprawie. Po co pisac bzdury ze specjalnie kupujumy tansze zasilki na polski rynek ze to odpady itp. z tym juz przeginasz. Prawde mowiac nie masz pojecia ile co kosztuje a gwarantuje ci ze seria EV nie jest tansza od "normalnej". Testowales wersje P5 nie EV ze wiesz ze jest lepsza??

Ze takie wyniki wychodza ci na twjej zarowkowej machinie nie swiadczy ze jest ona najlepsza a w innych testach moze wyjsc zupelnie inaczej.

Niedawno uparcie twierdziles ze Tagan nie jest produkowany przez Topowera.

Sam piszesz ze nowe Tagany wedlug ciebie maja mniejsza moc o okolo 40W od znamionowej ale nie piszesz na kilku forach ze Maxpoint tandete sprowadza.

 

http://forum.zenfist.pl/viewtopic.php?t=20...er=asc&start=15

"Topower jest ok, tylko nie bierz tych z serii P5 z końcówką EV w oznaczeniu. Są lipne.

Angela chciała taniej kupić to taniej zrobili "

 

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=142240&hl=

W tym momencie oficjalnym dystrybutorem oryginalnego TOPOWERa jest Angela, która wypuściła na rynek dość badziewną serię P5 EV z polskimi oznaczeniami. Będzie na tescie wbrew jej woli (właśnie dlatego pewnie nie wyrażono zgody na testy :D ). Radzę uważać i kupować albo P-szóstki albo topowery z za granicy.

 

W czym one sa takie tandetne ze az musiales to w tescie tak zaznaczyc??

Wiekszosc zasilaczy miala podobne wyniki z wyjatkiem superflower.

Chyba ze to taka drobna zlosliwosc w stosunku nie do Topowera tylko firmy Angela,co??

 

A juz szczytem wszystkiego sa te brednie o tym ze protestowalismy przeciwko publikacji testow P5 EV od Zenfista.

Dla mnie mozesz sobie jakie chcesz testy pisac masz do tego prawo, ale nie dorabiaj do tego swojej teorii.

Naprawde opanuj sie czlowieku, pisz swoje recenzje, pomagaj innym a od nas sie odczep.

Bez sensu jest to wywlekane tak na forum, ale do ciebie nic nie trafia, a nie pozwole zebys pisal o nas takie brednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie  chodzi o uklad, nie dogadalismy sie nie bylo P6 w tescie i po sprawie. Po co pisac bzdury ze specjalnie kupujumy tansze zasilki na polski rynek ze to

1603086[/snapback]

 

Nie dość żę ktoś jeszcze zrobi test a ty masz wielkie pretensje :mur:

Weź zluzuj troszeczkę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość żę ktoś jeszcze zrobi test  a ty masz wielkie pretensje :mur:

Weź zluzuj troszeczkę  :wink:

1603188[/snapback]

ojejeku jejku... wiesz co by sie dzialo jakby kazdy bral jakis sprzet po tescie?? dla mnie zenada... ale nie moj biznes ja sie nie f_tykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie może i tak, ale uczestnicy testu dostają coś w zamian. MOże nie jesteś przyzwyczajony do zapłaty za pracę, bo coś słyszałem że Blacky wam raczej skąpi z profitami na hardteh.

1603659[/snapback]

nie moj drogi... kopnij sie w czolko... i to konkretnie... zagladam CI do kieszeni? nie bardzo wiec ty raczej tez tego nie rob bardzo Cie prosze...

 

moze wiesz moze i nie ale nie od dzisiaj pisze recki i testuje sprzet nigdy nie zadalem nic w zamian jesli juz to rabat na przyszle zakupy w danym sklepie.

 

Poza tym zobacz jaki ty "slowny i rzeczowy jestes" najpierw zganiasz wszystko na wyniki i ze dany improter nie chcial dac sprzetu bo sprzedaz by spadla... a gdy prawda wychodzi na jaw odwracasz kota ogonem... jak chcesz sprawic zeby Twoje testy byly wiarygodne?? poza tym bardzo sie ciesze ze jestes wszechobecnie "lubianym" testerem i "znafffca" sprzetu i ze wszyscy Cie tak hojnie wynagradzaja tylko wytlumacz mi kolego sympatyczny dlaczego jesli juz ktos nie chce tego zrobic probojesz w jakis sposob go oczernic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było moim zamiarem oczerniać kogokolwiek. Jakoś inni się nie skarżą, a swoją drogą to pierwszy poruszyłeś sprawy finansowe, więc odpowiedziałem jak to wygląda.

Blacky też nie chciał dać zasiłek i nie mam nic do tego.

I nie zaglądam ci do kieszeni. Raczej tobie się coś nie podoba. Na szczęscie są w Polsce tacy ludzie, którzy pojmują, że za pracę należy się wynagrodzenie.

Jak ci się nie podoba taki układ, trudno, możesz go nie stosować na hardtechu. Ale w moje sprawy się nie wtrącaj. Poza tym za dużo u ciebie populizmu w stylu samoobronno latynoskim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było moim zamiarem oczerniać kogokolwiek. Jakoś inni się nie skarżą, a swoją drogą to pierwszy poruszyłeś sprawy finansowe, więc odpowiedziałem jak to wygląda.

Blacky też nie chciał dać zasiłek i nie mam nic do tego.

I nie zaglądam ci do kieszeni. Raczej tobie się coś nie podoba. Na szczęscie są w Polsce tacy ludzie, którzy pojmują, że za pracę należy się wynagrodzenie.

Jak ci się nie podoba taki układ, trudno, możesz go nie stosować na hardtechu. Ale w moje sprawy się nie wtrącaj. Poza tym za dużo u ciebie populizmu w stylu samoobronno latynoskim :D

1603731[/snapback]

 

poruszylem sprawy finansowe?? Twoje czy ogolnie a moze mowilem o sobie?? Prosze zacytuj mi moja wypowiedz w ktorej odnosze sie bezposrednio do Twojej osoby. "Inni sie nie skarza..." a moze po prostu nie chcesz tego zauwazac?? Pokrec sie po liscie gg popytaj moze nawet znajomych? bo osobiscie nie slyszalem o Tobie tak pochlebnych opinii jakie sam wysnuwasz... Idac dalej czlowieku zakumaj w koncu ze mam w glebokim powazaniu Twoje sprawy ale po przeczytaniu Twojej recenzji nasuwaja mi sie takie a nie inne wnioski i z tego co sie orientuje w tym topicu mozna je wyrazic. Samoobronno latynoski powiadasz, a moze pora zmienic styl pisania recenzji? Polonista nie jestem ale do szkoly chodzilem... zlookaj swoja recke i bledy stylistyczne glownie. No chyba ze to wczesna beta i Lisek tez poprawia ortografie :lol: Idac dalej centralnie z Twoich wypowiedzi mozna wywnioskowac ze importer TP nie udostepnil go do testu bo moglby na tym stracic w sensie bal sie slabych wynikow i spadku sprzedazy... z tego co sie orientuje raczej tak nie bylo... nawet powiedzialbym napewno tak nie bylo... wspomina ktos o wynagrodzeniu a ty wyskakujesz z tekstem ze za friko nie bedziesz pracowal.. jesli Ty masz takie zasady sklep/importer moze miec takie ze za recke nie dostaniesz sprzetu proste... jestes za bardzo zapatrzony w siebie, zlookaj w swoj sig egoizm daje po galach. Zajefajnie jesli tak siebie oceniasz, zycze powodzenia w znalezieniu pracy, i nie mowie tutaj o dostawaniu zasilacza w zamian za recke...

 

z mojej strony EOT

 

pzdr 4 all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...