Skocz do zawartości
BENITO

Test Zasilaczy Już Jest.

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, zasilka do 300zł.

 

Ten tagan 380W troche mnie martwi, ze bedzie za slaby. Po nowym roku zmieniam grafike na GF 6800GT, procka na P4 3.0GHz, dojdzie chyba jeszcze jeden HDD i DVD-RW wiec obawiam sie ze moze ledwo ciagnac ten konfig, a wolabym miec zapas mocy. Co do tego Chiefa, wiekszosc negatywnych opini jakie slyszalem, to takie ze jest dosc glosny... Poza tym na inne jakies konkretne wady czy niedociagniecia, ludzie nie narzekali

Edytowane przez lukasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bierz to: dzis w znaku jest promocja (promocja dnia) http://www.znak.pl/index.php?cid=894&scid=...Top420+TOP526P6

 

nie kupisz NIC NIC NIC lepszego w tej cenie !!! (pozatym cisza zupełna - (prawie:) ) )

 

bierz i sie nie zsstanawiaj jak masz te 300zl!!

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Topower odpada z dwoch wzgledow: wole jednen 12-14cm wentyl od dwoch, a druga sprawa to odpada zakup zasilatora ze sklepu netowego/allegro...

jak chcesz... Twoj wybór, NIC lepszego (a nawet zbizonego) nie kupisz (podkreślam) do 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - co do sprzętu z podpisu to jest Abit AV8, a64 3000+, 6600GT + 1GB ramu + 120GB + 2 napędy.

Powiem wam że zapomniałem że jade na modecomie 300W - do wczoraj kiedy to podkręcając proca do 2,4 poszedł dymek z zasilacza (nadal żyje :P )

tak więc co kupić - dodam że w styczniu abit ustępuje miejsca DFI lanparty nf4 ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NeoTec V4202 ciągnął u mnie to co w podpisie. Zmieniłem na Tagana, bo była to wyjątkowo tania okazja. NeoTec jest na sprzedaż, wiec jak ktoś ma na niego ochotę, to proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam sobie kupić:

 

Semp 2800+

Asus K8N

Ram będę miał stary noname - może kiedyś wymienie - ok 1GB max 2GB

K graf zabytek

 

Jaka zasiłka byłaby najlepsza do takiego zestawu? Chciałbym coś stabilnego za rozsądną cenę hałas nie jest aż tak istotnym czynnikem - myśle ofkoz o OC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutna sprawa, wygląda na to, że już nie ma.

Przez pewien czas była reaktywacja, ale znaczna większość zdążyła już przyzwyczaić się do purepc.

A w sumie szkoda, bo z wyjaśnień wynikałoby, że nie były to do końca jasne i uczciwe rozgrywki pomiędzy adminami.....ciiiiii, ja nic nie piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...