Skocz do zawartości
BENITO

Test Zasilaczy Już Jest.

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, moze dlatego Tagan jest nalepszym wyborem, bo nikt na forum na niego nie narzeka ??  :wink:  A raczej wrecz przeciwnie, wszyscy sa zachwyceni. Jak ja bym mial tyle kasy na zasilke to umnie tylko Tagan :)

1594774[/snapback]

Powiedz co sądzisz o ANTEC True Power 430W w porównaniu do Tagana 380 U01?

Z tym narzekaniem to nie jest chyba tak kolorowo bo czytałem posty o tym że Tagany się psuły i w sumie są na pewno bardziej awaryjne niż Antec. Nadal nie wiem na co się zdecydować, liczyłem jeszcze na porade fachowców typu Benito i Zenfist :-P ale musze poczekać cierpliwie na ich pomocną dłoń :lol:

Edytowane przez Shexbeer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sądzisz o ANTEC True Power 430W w porównaniu do Tagana 380 U01?

1594791[/snapback]

Lepiej zaczekaj na Zenfista :-P Dlamnie poprostu jest najwazniejsza cisza, a zaraz za nia jest wydajnosc zasilki, dlatego ja sie opowiedzialem, za Taganem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, moze dlatego Tagan jest nalepszym wyborem, bo nikt na forum na niego nie narzeka ??  :wink:  A raczej wrecz przeciwnie, wszyscy sa zachwyceni. Jak ja bym mial tyle kasy na zasilke to umnie tylko Tagan :)

1594774[/snapback]

 

taak? to teraz zerknij na config Shexbeera i przemysl co powiedziales... Ty moze bys bral tagana bo do Twojego sprzetu to jest az za duzo... u Shexbeera to zasilacz "na teraz" a "za chwile" bedzie za malo i znowu wymiana on ma tylko 22A pod macha to raczej malo na radka 9800@xxx i A64 @xxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taak? to teraz zerknij na config Shexbeera i przemysl co powiedziales... Ty moze bys bral tagana bo do Twojego sprzetu to jest az za duzo... u Shexbeera to zasilacz "na teraz" a "za chwile" bedzie za malo i znowu wymiana on ma tylko 22A pod macha to raczej malo na radka 9800@xxx i A64 @xxxx

1594838[/snapback]

Właśnie boję się że to może być teraz na styk ten Tagan a ja chce coś z rezerwą, jakbym brał tylko na cisze i wygląd to już bym brał Tagena, ale chodzi mi o dobry kompromis pomiędzy wydajnością i stabilnością napięć w pierwszej kolejności a ciszą pracy zasiłki w drugiej kolejności. A co sądzisz Lagier o ANTEC True Power 430W??

 

Normalnie idę się zaraz przespać z tym problemem :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie boję się że to może być teraz na styk ten Tagan a ja chce coś z rezerwą, jakbym brał tylko na cisze i wygląd to już bym brał Tagena, ale chodzi mi o dobry kompromis pomiędzy wydajnością i stabilnością napięć w pierwszej kolejności a ciszą pracy zasiłki w drugiej kolejności. A co sądzisz Lagier o ANTEC True Power 430W??

 

Normalnie idę się zaraz przespać z tym problemem  :mellow:

1594847[/snapback]

no niestety Antos do super cichych nie nalezy jest ciut glosniejszy niz Eg465P-VE... do tagana sporo mu brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety Antos do super cichych nie nalezy jest ciut glosniejszy niz Eg465P-VE... do tagana sporo mu brakuje

1594848[/snapback]

to już słyszałem że ciszą nie grzeszy a jak jest z wydajnością i stabilnością TP 430W w stosunku do Enermaxa EG465P-VE?

Edytowane przez Shexbeer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taak? to teraz zerknij na config Shexbeera i przemysl co powiedziales... Ty moze bys bral tagana bo do Twojego sprzetu to jest az za duzo... u Shexbeera to zasilacz "na teraz" a "za chwile" bedzie za malo i znowu wymiana on ma tylko 22A pod macha to raczej malo na radka 9800@xxx i A64 @xxxx

1594838[/snapback]

Chlopie, niech tu zajzy Benito i Ci powie cos o tym Taganie. Ja na swojej DELCIE 350W za 50zł mialem czasami procka na 2300Mhz 1,7V (mysle, ze A64 ma mniejsze napiecie :) ), 9800PRO@ 450Mhz/680Mhz, lacznie 6 wiatrakow w budzie itp. itd. i caly czas idealne napiecia. Skoro ta DETLA sobie radzi jak zloto to co dopiero ten Tagan. Popatrz po sygnaturkach jakie nim ludzie sprzety ciagna.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, niech tu zajzy Benito i Ci powie cos o tym Taganie. Ja na swojej DELCIE 350W za 50zł mialem czasami procka na 2300Mhz 1,7V (mysle, ze A64 ma mniejsze napiecie :) ), 9800PRO@ 450Mhz/680Mhz, lacznie 6 wiatrakow w budzie itp. itd. i caly czas idealne napiecia. Skoro ta DETLA sobie radzi jak zloto to co dopiero ten Tagan. Popatrz po sygnaturkach jakie nim ludzie sprzety ciagna.

1595055[/snapback]

z Benito na temat zasilaczy sie dosyc nadyskutowalem wiem swoje i wiem co mowie przewinelo mi sie tego troche przez lapki. Mialem wyzej wymienionego Antosa, Enerka VIPek mial Tagana. Misiek nie kumasz o co chodzi w zaleznosci od tego jaka masz plyte procesor czerpie napiecie z roznych linii +5v lub w "nowszych" +12v. Dlatego podczas Twoich testow delta mogla dawac rade bo miala duzy amperarz na linii +5v. Spojrz w specyfikacje starszych zasilaczy linia 12v byla niemal pomijana bylo na niej po 15 - 20A w nowych zasilaczach sa to wartosci 2 x wieksze nie dziwi Cie to?? nie trzeba wcale nic mierzyc zeby dojsc do takich wnioskow. tagan 380 U1 owszem da rade ale bedzie to zasilacz jak juz wczesniej powiedzial "na teraz" z pewnoscia bedzie sie podobnie zachowywal jak Eg465P-VE (20A na linii +12) i TP 430 (20A na linii +12v) a glowna roznica bedzie cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już słyszałem że ciszą nie grzeszy a jak jest z wydajnością i stabilnością TP 430W w stosunku do Enermaxa EG465P-VE?

1594852[/snapback]

tylko ze anteca mzoesz "spapstowac" a slabej zasilki nie wzmocnisz..

imho najpierw moc a potem cisza ..

 

aczkolwiek nie wiem .. moj 550 jest cichutki .. wiatraki w nim wiecznie chodza na 4.9v .. ledwo kolo 1k obrotów ...

ze slabszymi modelami nie mialem stycznosci

 

z tą delta .. to albo tam nie siedzi w bebechach delta albo masz wybujałą wyobraznie.. bo moj stary dobry CHIEF 360W DF nie dawal rady z mocno podkreconym radkiem 9800 (480/840) .. znaczy .. nie ze nie dawal .. ale na antecu karta poszla znacznie wyzej bez artów ..

 

prawda jest taka ze TP w nazwach Anteca imho jest uzasadnione i prawdziwe ..

na moim konfigu napiecia trzyma jak skała

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, pożyczyłem od teścia miernik i mam teraz realne wyniki napięć na moim Fortronie FSP300W-60GTP, mam tylko +5V i +12V z molexów, nie wiem w którym miejscu mogę pomierzyć bezpiecznie inne napięcia więc w danym momencie ich nie mam, sorry lame :?

 

Dla przypomnienia co FORTEK ciągnie

A64 3000+ Newcastle 2GHz@2.5GHz 1,55V

Radek Hercules 9800 (bios od 9800PRO) i chodzi aktualnie na 400core/700mem

2x512MB Hynix BT-D43

mobo ASUSa K8N-E Deluxe

hadek Sansunga SATA SP2004C 200GB

spawarka DVD LiteONa 1693

 

napięcia w IDLE

 

+ 5V 5,02 .. 5,03

+12V 11,98 .. 12,00

 

napięcia w STRESS

 

+ 5V 5,04 .. 5,06

+12V 11,90 .. 11,99

 

Generalnie wyniki są o ZUPEŁNIE różne od tych co zapodają ASUS PC Probe i Everest

i chyba nie są złe, choć nie wiem jak patrzeć na te +12V w stresie, jednak poniżej 11,90V napięcie nie spadało.

 

Stres u mnie to SuperPI 32M + kopiowanie 6GB plików z jednej partycji na drugą + 3DMark2k3

 

Czy w takiej sutuacji w obecjnej chwili przy moim konfigu potrzebuję jakiegoś mocniejszego zasilacza?? Chciałbym jeszcze spróbować podkręcić bardziej proca i może grafe. Próbowałem puścić proca na 2.6GHz to wywalał się już w połowie 3DMarka2001SE (robiłem 2001 bo najszybszy).

Jeśli potrzebny do dalszych działań mocniejszy :) to co z tych 3 zasiłek będzie dla mnie najlepszym wyborem:

 

Antec True Power 430W

Enermax EG-465P-VE

Tagan TG380-U01

 

W moim konfigu ważne jest napięcie +12V (Radek 9800PRO i A64) a w innm wątku na forum czytałem opinie ZenFista iż "mocna linia 5V obniża tylko wydajność zasilacza" więc wg. tego powinienem się skupić na najmocniejszym +12V i w miare niskim +5V

Antec ma +5V(36A) +12V(20A)

Enermax ma +5V(35A) +12V(33A)

Tagan ma +5V(37A) +12V(22A)

wszystkie 3 zasiłki mają takie same +3.3V(28A)

Czyli wg. tego najlepszym wyborem wydaje się mi zasilacz Enermaxa, czy dobrze dedykuje czy jestem w błędzie, prosze o poradę ludzi którzy się na tym znają??

Czekam wciąż z niecierpliwością na odpowiedzi Benito i ZenFista :D

 

No i znów długawo wyszło ;)

Edytowane przez Shexbeer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od siebie dodam ci tylko tyle ze zasilacz to serce kompa ... i na nim akurat IMHO oszczedzac nie trzeba ;]

 

Radek 9800 do dobrego krecenia potrzebuje stabilnych lini z mocnym amperazem.. a duzo amperów na 12tce to to czego poszukujesz...

nie wiem skad text ze duzo amperów na 5v obniza tylko wydajnosc zasilacza...

 

 

P.S:ja ci moge podac moje napicie

idle/stress 3.38 5.04 12.05

;]

(to nie blad .. nie roznia sie od siebie ;])

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od siebie dodam ci tylko tyle ze zasilacz to serce kompa ... i na nim akurat IMHO oszczedzac nie trzeba ;]

tego mi tłumaczyć nie trzeba :D

Radek 9800 do dobrego krecenia potrzebuje stabilnych lini z mocnym amperazem.. a duzo amperów na 12tce to to czego poszukujesz...

jak uważnie czytałeś to do tego już też doszedłem ;)

nie wiem skad text ze duzo amperów na 5v obniza tylko wydajnosc zasilacza...

cytat ZenFista z innego postu

1595995[/snapback]

Nie no tutaj to nic dodać nic ująć, poprostu mucha nie siada :)

ale nie stać mnie aż na taki zasilacz więc skupiam się na tych w cenie do 260zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>>>> Lagier

 

Moja plyta glowna ciagnie z 12V, a nie jak pisales wyzej z 5V, wiec testy byly miarodajne :)

 

>>>>>Chaos

 

A co do tej DELTY co polecalem kilka postow wyzej to:

A1700+@2300mhz 1,7V, Fic Au13, CD,CD-RW, dysk 80GB, Radeon 9800PRO@ 450/700, wszystkie wentyle i inne pier... :

3,3V; 3,28V

5V; 5,09V

12V; 12,01V - 12,02V

 

Wszystko stabilne jak skala, a do tego naprawde zadnych roznic miedzy IDLE i Stres (3DMark, Prime95), malo tego, zasilacza WOGOLE nie slychac Nic dodac nic ujac. Ja jestem z niego baaardzo zadowolony.

 

To jest garsc moich testow. :) Oczywiscie miezone miernikiem, a wiec nie mam az tak wybujalej wyobrazni :) Poprzedni wlasciciel mowil, ze powoli wymiekala dopiero jak na swoim Bartonie dal 2V, a tak to robil co chcial.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>>>> Lagier

 

Moja plyta glowna ciagnie z 12V, a nie jak pisales wyzej z 5V, wiec testy byly miarodajne :)

 

>>>>>Chaos

 

A co do tej DELTY co polecalem kilka postow wyzej to:

A1700+@2300mhz 1,7V, Fic Au13, CD,CD-RW, dysk 80GB, Radeon 9800PRO@ 450/700, wszystkie wentyle i inne pier... :

3,3V; 3,28V

5V; 5,09V

12V; 12,01V - 12,02V

 

Wszystko stabilne jak skala, a do tego naprawde zadnych roznic miedzy IDLE i Stres (3DMark, Prime95), malo tego, zasilacza WOGOLE nie slychac  Nic dodac nic ujac. Ja jestem z niego baaardzo zadowolony.

 

To jest garsc moich testow. :) Oczywiscie miezone miernikiem, a wiec nie mam az tak wybujalej wyobrazni :) Poprzedni wlasciciel mowil, ze powoli wymiekala dopiero jak na swoim Bartonie dal 2V, a tak to robil co chcial.

1596583[/snapback]

 

powiedz mi gdzie pisalem ze akurat Twoja mobo ciagnie zasilanie z +5v? dasz sobie w koncu powiedziec ze u Ciebie procz radka nie ma co porzadnie korzystac z linii 12v? Twoj proc czerpie sporo mniej W pradu niz A64 o P4 Prescott juz nie wspominajac. AXP32 o taktowaniu 2000mhz pobiera okolo 68W pradu AXP64 przy takim samym taktowaniu pobiera o 21W wiecej... (89W). Oczywiscie wartosci badane przy stock vcore. Teraz zobacz co sie dzieje wmomencie zwiekszenia taktow u A64...

 

Dołączona grafika

 

tak wiec nie mozesz porownywac swojego zestawu do zestawu Shexbeera i jego wymagan sprzetowych i tylko na tej podstawie oceniac jakosci delty. Uwierz ze 20A na linii +12v w dzisiejszych czasach nie jest zadna rewelacja...

 

UPDATE:

mozemy zrobic tescik Twojej delty nie ma problemu... zerknij w ten topic CLICK!

Edytowane przez Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmęczyło mnie dalsze czekanie i po tym do czego doszedłem czytając posty na Tweaku i po rozmowie z Lagierem zdecydowałem się w końcu na zakup Enermaxa EG-465P-VE o mocy całkowitej 460W i mocnym +12V 33A. Zasiłka będzie u mnie jak dobrze pójdzie pod koniec tygodnia to sobie potestuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmęczyło mnie dalsze czekanie i po tym do czego doszedłem czytając posty na Tweaku i po rozmowie z Lagierem zdecydowałem się w końcu na zakup Enermaxa EG-465P-VE o mocy całkowitej 460W i mocnym +12V 33A. Zasiłka będzie u mnie jak dobrze pójdzie pod koniec tygodnia to sobie potestuje :D

1596843[/snapback]

No i pogodzil wszystkich :D

 

>>>>> Lagier

 

"Misiek nie kumasz o co chodzi w zaleznosci od tego jaka masz plyte procesor czerpie napiecie z roznych linii +5v lub w "nowszych" +12v. Dlatego podczas Twoich testow delta mogla dawac rade bo miala duzy amperarz na linii +5v"

 

Mialem na mysli to zdanie, myslalem, ze chodzi Ci o to, ze moja plyta siorbie z 5V, a ona bierze z 12V. Mialem niedawno 8RDA, starsza wersje i ona brala z 5V, to odrazu 12V niezle podskoczyla. Ale testy robilem na FICu, a on zasysa z 12V. A to, ze rozne plyty z roznych siorbia to akurat kumam :wink:

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie czekam na nowego bartonika i mam przerwę z forum.

Kilka rzeczy:

Do OC A64 + mocna grafa zalecałbym minimalnie 22A na +12v czyli TG 380-01, chociaż tu napięcia nie będa rewelacyjne

Fortron GTP jeszcze to trzyma bo realnie ma około 370W, a jakby mu poprwić chłodzenie to pewnie wytrzyma trochu więcej. ;)

 

Co do Enermaxów serii P-VE to omijałbym je z daleka, bo to zabytki, które z dnia na dzień moga przestać trzymać parametry. Są kupowane u Niemców za grosze przez polskie firmy, ponieważ Enermax w Niemczech przynosi ogromne straty i w ten sposób próbuje je zmniejszyć. Tak sprzedaje zasiłki o losowych parametrach, często naprawiane. Możę wam siętrafić dobra sztuka, a może padaka. Jak Enermax to jużlepiej z serii AX. Z resztą Nowe zasiłki Sharkoona to własnie Enermaxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie czekam na nowego bartonika i mam przerwę z forum.

Kilka rzeczy:

Do OC A64 + mocna grafa zalecałbym minimalnie 22A na +12v czyli TG 380-01, chociaż tu napięcia nie będa rewelacyjne

Fortron GTP jeszcze to trzyma bo realnie ma około 370W, a jakby mu poprwić chłodzenie to pewnie wytrzyma trochu więcej. ;)

 

Co do Enermaxów serii P-VE to omijałbym je z daleka, bo to zabytki, które z dnia na dzień moga przestać trzymać parametry. Są kupowane u Niemców za grosze przez polskie firmy, ponieważ Enermax w Niemczech przynosi ogromne straty i w ten sposób próbuje je zmniejszyć. Tak sprzedaje zasiłki o losowych parametrach, często naprawiane. Możę wam siętrafić dobra sztuka, a może padaka. Jak Enermax to jużlepiej z serii AX. Z resztą Nowe zasiłki Sharkoona to własnie Enermaxy.

1597308[/snapback]

 

w ostatnim czasie przez moje lapy przewinelo sie kilkanascie 465P-VE jednego mam u siebei w komputerze drugi egzemplarz z rzedu... z zadnym nie bylo problemow podczas gdy jeden AXiak sobie padl... moze przypadek moze nie... w kazdym razie na 465P-VE za 150 zyli zlego slowa nie powiem. Nie neguje Tagana ani Anteca ale to inny przedzial cenowy a zasilacz praktycznie o podobnych zeby nie powiedziec identycznych parametrach. Benito znowu uogolniasz sprawe sa tez nowe serie P-VE niekoniecznie zabytki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czym sie rozni ATX ver 2.1 od ver 1.3? Bo stoje przed wyborem zasilacza i nie wiem na ktory z ponizszych 2 sie zdecydowac (poziom halasu jest jednym z bardzo waznych kryteriow w tym wyborze :) )

 

-Revoltec BeQuiet 420W

czy

-TAGAN 430W U22

 

Z gory dzieki za komentarze ktore pomoga mi wybrac lepszy :)

 

A, moze jeszcze dodam do jakiego konfiga ma to byc zasilka

Mobo - ASUS A8N-E - nForce4 Ultra, SATA, PCI-E, S-939

CPU - AMD ATHLON 64 3000+ BOX / S- 939 / Venice

MEM - PDP Patriot 1GB DDR 400MHz Dual CL 2.5 (2 x 512MB)

Grafa - PCIex GIGABYTE GF 6600GT 128 MB

Dyski - 1x 120GB WD SATA, 1x 60GB Maxtor Ata/133

DVD - LG GSA-4163B - 16x DVD RW DL

 

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez Logain Darkthorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz wersje 480 a nawet 530 jak masz dużo kasy  :wink:

1598959[/snapback]

ale bajki opowiadasz... moze bys uzasadnil swoje zdanie? duzo kasy to akurat zaden powod...

 

@Logain Darkthorn

ATX 2.x w zwym standardzie przewiduje mozliwosc laczenia z plytami glownymi wyposazonymi w gniazdo ATX 24 pin. Rev 1.x nie zawsze posiada dolaczona przelotke (w 1.3 owszem 1.2 zadkosc) 20 >> 24 pin jednak jako ciekawostke dodam iz wiele plyt z ATX 24 pin spokojnie hula na ATX 20 pin bez stosowania dodatkowych przelotek.

 

Co do zasilaczykow ktore wymieniles jeden jak i drugi bedzie bdb wyborem chociaz sklanialbym sie w kierunku tagana ze wzgledu na jego cicha prace... sama jakosc wykonania jak i pracy od strony elektronicznej bedzie na bardzo zblizonym poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kilka minut jest pisany post czy ten czy ten jest dobry, który wybrac, przecież wszystko pisze , tylko trzeba użyć szukajki. po co kilka razy pisać tyle postów.

 

uważam ze Tagan jest dobry bo jest cichy, i według mnie trzyma napięcia i ani razu mnie nie zawiódł.

 

Sorry za OT :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim czasie przez moje lapy przewinelo sie kilkanascie 465P-VE jednego mam u siebei w komputerze drugi egzemplarz z rzedu... z zadnym nie bylo problemow podczas gdy jeden AXiak sobie padl... moze przypadek moze nie... w kazdym razie na 465P-VE za 150 zyli zlego slowa nie powiem. Nie neguje Tagana ani Anteca ale to inny przedzial cenowy a zasilacz praktycznie o podobnych zeby nie powiedziec identycznych parametrach. Benito znowu uogolniasz sprawe sa tez nowe serie P-VE niekoniecznie zabytki...

1597730[/snapback]

 

Moze nie jestem kompetentny do dyskusji o budowie zasilaczy ale sam słyszałem sporo negatywnych opinii o tych enerkach z allegro itp.

 

Już pare osób miało na nich problemy z poprawną pracą niewysilonego kompa , a co dopiero kręconego. 2-3 dni temu np na pclabie wypowiadał sie gość szukajacy zasilacza bo po 3 :mur: niesprawnych modelach enermaxa psozedł poszukać czegoś innego.

1 zailacz nawet nie wstał z jego a64, 2 wieszał kompa co chwila a 3 na kompie bez o/c pokazał na mierniku 12.7 na lini 12v.

 

Moze to i przyzwoite zasiłka, ale widocznie do Polski trafia chłam i odpady. Zasiłki gostek kupował w 4speeed chyba- szczęsce,ze odbierał osobiście w siedzibie firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie jestem kompetentny do dyskusji o budowie zasilaczy ale sam słyszałem sporo negatywnych opinii o tych enerkach  z allegro itp. 

 

Już pare osób miało na nich problemy z poprawną pracą niewysilonego kompa , a co dopiero kręconego.  2-3 dni temu np na pclabie wypowiadał sie gość szukajacy zasilacza bo po 3  :mur:  niesprawnych modelach enermaxa psozedł poszukać czegoś innego.

1 zailacz nawet nie wstał z jego a64, 2 wieszał kompa co chwila a 3 na kompie bez o/c pokazał na mierniku 12.7 na lini 12v.

 

Moze to i przyzwoite zasiłka, ale widocznie do Polski trafia chłam i odpady. Zasiłki gostek kupował w 4speeed  chyba- szczęsce,ze odbierał osobiście w siedzibie firmy.

1599316[/snapback]

No to mnie pocieszyłeś chłopaku :) Benito też dodał otuchy ;) Jutro zasiłka powinna być u mnie, jedzie Stolicą właśnie z 4speed'u :-| Zobaczymy co ten Enerek potrafi i jak trzyma napięcia o ile wogóle wstanie :razz: Testy porobię w czwartek to dam znać co i jak. Szkoda że te złe opinie pojawiają się tak późno po moim pytaniu, z drugiej strony może to ja zbyt pochopnie się na niego zdecydowałem. No nic zobaczymy co tym razem zaserwuje 4speed swoim klientom, licho nie śpi :)

Edytowane przez Shexbeer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...