Skocz do zawartości
BENITO

Test Zasilaczy Już Jest.

Rekomendowane odpowiedzi

ej a jak to jest z tymi pionowymi zasilaczami i poziomymi?? mam starsza obudowe miditower (3lata okolo) i chcialem ogulnie zmienic sprzet, wszystko sobie ulozylem a tu nagle koles w sklepie muwi ze jak mam pionowo zasilacz mantowany to mam problem bo moge spalic procka ?? nie ma pionowych zasilaczy jush?? musze kupic nowa obudowe??

1204281[/snapback]

 

masz 3 wyjscia :razz:

 

- kupic nowa obudowe

- kupic WC

- wywalic zasilacz na zewnatrz obudowy jak np tu http://tweak.pl/modyfikacje/tazior/komp005.jpg i tu http://tweak.pl/modyfikacje/09012003/grzegorz/Dec30_17.JPG - mozna tez na daszek wrzucic zasilacz (nowe maja dlugie kable wiec stykna) w razie co przejzyj jakas galerie z obudowami na pewno znajdziesz sporo fajnych patentow np tu http://www.coolcasegallery.net/ (raczej w starej galeri)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takimi gadkami to możesz sobie na priva zapuszczać, a nie publicznie. Że ci się mówi prawdę w oczy to o tym że z błogosławieństwem naczelnego łamiesz regulamin forum reklamując siebie na prawo i lewo to boli co? I jeszcze masz testy zasilaczy robić. Godne pożałowania, żeby sprzedawca robił testy, a gdzie tu obiektywność?

Forum po prostu schodzi na psy przez takich jak ty.

 

Dam ci przykład. W każdej szanującej się prasie komputerowej już na starcie mówi się pracownikowi, że nie może być związany z inną firmą, ponieważ jego artykuły będą nieobiektywne. Ciebie to oczywiście NIE DOTYCZY.

 

Co do tematu:

Doświadczalnie sprawdziełem, ze zasilacze z jedną mocniejszą linią +12V lepiej wytrzymuja OC na standardowych platformach, ponieważ producenci zasilaczy montują w nowszych typach owszem, dwie linie +12v ale są one słabsze prądowo np. 10 lub 15A. Poza tym wydajność prądowa innych linii też nie jest powalająca w tym 350 THN, dlatego głeboko bym się zastanowił na zakupem tego fortrona.

1203997[/snapback]

jasne Benito najwazniejsza jest obiektywnosc... i co wg Ciebie neotec czy tagan w budzie?? :shock: :lol: przestan sie osmieszac. Co do prasy nie bede sie wypowiadal... Benito gdyby _VIP_ nie byl obiektywny pewnie lecialby na Taganie albo siakims kolorowym Neotecu co powiedzmy sobie szczerze nijak nie ma sie do Enermaxa...

 

BTW co do tematu rzucasz ogolnikami, zasilacz a zasilacz to roznica jesli porownujesz jakis zasilacz ze sredniej polki nie wiem chieftec/neotec/tagan z jedna mocniejsza linia 12v a zasilacz z tejze samej polki z dwiema liniami 12v pewnie wypadnie na korzysc tego pierwszego. Jednak jesli wziac pod uwage zasilacze high dwie linie 12v rewelacyjnie sie spisuja dawaja sporo stabilniejsze napiecia nie ma takich wahan i odchylek wezmy pod mlotek chocby coolergianta EG485AX-VHB G/W SFMA na jedna linie 12v przypada mu 16A oraz 15A (Eg701AX-VH 2 x 18A) do tego activ PFC czyni z niego bardzo stabilny sprzet. Oczywiscie nie twierdze ze zasilacze z jedna linia sa do kitu bo zaprzecza temu chocby Antec TC 550 ktory to slynie jako jeden z najstabilniej trzymajacych napiecia zasilaczy jednak IMO jego glosnosc nie jest juz taka slodka jak osiagi no i IMHO nadal ta cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesto panowie to musi byc kompromis pomiedzy posiadanymi funduszami a mozliwosciami i cena zasilacza-gdyby kazdego bylo stac na Enermy albo Antki... B)

Ja mam okolo 400 stowek i ani stowy wiecej na zasilke i chce je wydac dobrze-wacham sie pomiedzy Topowerem 500W a Taganem 480/niby bardzo podobne a jednak... i dalej nie wiem-moze rzuce moneta ;)

-nawet jesli Benito "bylby" zwiazany z jakas gazeta ;) to jest inna bajka niz testy robiane przez pracownika/zwiazanego/or smth jakies firmy sprzedajacej zasilacze-bo nie sadze by puscil test w ktorym polowa zasilek dostepnych w sklepie nie jest warta wydania nawet polowy ich ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesto panowie to musi byc kompromis pomiedzy posiadanymi funduszami a mozliwosciami i cena zasilacza-gdyby kazdego bylo stac na Enermy albo Antki... B)

Ja mam okolo 400 stowek i ani stowy wiecej na zasilke i chce je wydac dobrze-wacham sie pomiedzy Topowerem 500W a Taganem 480/niby bardzo podobne a jednak... i dalej nie wiem-moze rzuce moneta ;)

-nawet jesli Benito "bylby" zwiazany z jakas gazeta ;) to jest inna bajka niz testy robiane przez pracownika/zwiazanego/or smth jakies firmy sprzedajacej zasilacze-bo nie sadze by puscil test w ktorym polowa zasilek dostepnych w sklepie nie jest warta wydania nawet polowy ich ceny...

1204613[/snapback]

 

nie zrozumiales mojej dygresji w kierunku Benita nie bardzo jestes w tamaciku... ;]]

 

Co do samych zasilek wierz mi ze za 4 stoffki mozesz miec cos lepszego niz Topower czy Tagan :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagierek juz powiedzial conieco i nic do tego dodawac nie musze...

 

lecmy dalej...benito...zrozum wreszcie ze na twoich gratach kazda z zasilek wyzszej-sredniej klasy poprostu MUSI swietnie trzymac napiecia bo byloby dziwne gdyby Tagan/Topower wymiekal...ale gdybys nie zauwazyl jest kilka osob ktore naprewde mocno kreca swoj sprzet lub maja naprawde kawal dobrego sprzetu...a w takiej sytuacji dopiero widac roznice miedzy naprawde dobra zasilka a tylko srednia.To ze jakas zasilka jest dobra na jednej konfiguracja nie oznacza ze na innej bedzie juz tylko wystarczajaca,a chyba nie oto chodzi.Zastanawiales sie po jakia cholere powstaja takie konstrukcje jak np. Powerstrem OCZ'ta ,Antec TP lub np.PCP&C ?? (specjalnie pominolem jedna marke zebyc niepowiedzial ze reklame uprawiam)

 

masz jakies anse na temat tego ze pracuje w cSklepie i pisze recke zasilek....nie pociach!lilo ci sie cos ?...czy cSklep ma wylacznosc na sprzedawanie jakichkolwiek zasilaczy ?...rozumiem gdybym pracowal w sklepie ktory sprzedaje i promuje TYLKO jedna marke..powiedzmy Tagan...i pisalbym recke zasilke roznych producentow...wtedy moglbys sie obawiac o obiektywnosc,ale w takie sytuacji poprostu jestes smieszny/zalosny (niepotrzebne skreslic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zapodaj swoje propozycje za 4 stowki-przeciez to forum i moze niektorzy cos z niego wyciagna a nie tylko google ;)

1204755[/snapback]

 

Lagier myslal zapewne o Enermaxie EG465AX-VE FMA 433W za 420zl (co do ceny to jeszcze mozemy podyskutowac,ale to juz na GG/PW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz moje pytanie odnosnie wyboru zasilacza.

Obecna konfiguracja.

 

cpu:athlon 2000+

ram:2x256 ddr

mb:asrock k7s8x

hdd:wd80 8mb

vid:gf 2 mx

snd:sblive 5.1

 

Ponadto mam zamiar zmienic grafike na gf6600.

 

Czy na taki konfig zasilacz 350 wystarczy, wazne by byl stabilny i znosil ciagla prace (dobrze by bylo, gdyby byl cichy). Przegladajac fora, recenzje i testy na wielu stronach da sie zauwazyc, ze najlepszy wybor bylby z takich oto modeli (cena okolo 200zl +/-20)

 

Chieftec GPS-350BB-101L

Modecom FSP PFC-350 GTF

Modecom CWT PFC-350 BDP

Topower 350 P5 Titanium

 

Ktory z nich uwazacie, za szczegolnie godny polecania, a ktorego lepiej nie kupowac. Jest jakis wogole uzytkownik tego Topower'a bo sumie opinie o nim najtrudniej znalezc.

 

P.S. Jesli 350 watowy zasilacz bylby za slaby to czy wybor NeoTEC'a X3800 380 okazalby sie trafny.

 

Licze na wasza pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz moje pytanie odnosnie wyboru zasilacza.

Obecna konfiguracja.

 

cpu:athlon 2000+

ram:2x256 ddr

mb:asrock k7s8x

hdd:wd80 8mb

vid:gf 2 mx

snd:sblive 5.1

 

Ponadto mam zamiar zmienic grafike na gf6600.

 

Czy na taki konfig zasilacz 350 wystarczy, wazne by byl stabilny i znosil ciagla prace (dobrze by bylo, gdyby byl cichy). Przegladajac fora, recenzje i testy na wielu stronach da sie zauwazyc, ze najlepszy wybor bylby z takich oto modeli (cena okolo 200zl +/-20)

 

Chieftec GPS-350BB-101L

Modecom FSP PFC-350 GTF

Modecom CWT PFC-350 BDP

Topower 350 P5 Titanium

 

Ktory z nich uwazacie, za szczegolnie godny polecania, a ktorego lepiej nie kupowac. Jest jakis wogole uzytkownik tego Topower'a bo sumie opinie o nim najtrudniej znalezc.

 

P.S. Jesli 350 watowy zasilacz bylby za slaby to czy wybor NeoTEC'a X3800 380 okazalby sie trafny.

 

Licze na wasza pomoc.

1204882[/snapback]

w drugim configu mam wlasnie Modecoma 350GTF (fortron inside) za te pieniadze ciezko dostac lepsza zasilke. Do tego co wypisales spokojnie Ci wystarczy nawet jesli wrzucisz 6600GT... jednak musisz liczyc sie z tym ze kazdy wiekszy o/c CPU i grafy wiazac sie bedzie z tym iz zasilka raczej nie bedzie dawala rady w szczegolnosci gdy na CPU wrzucisz +-2.0v GF6xxx sam w sobie to juz pradozerny stworek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w drugim configu mam wlasnie Modecoma 350GTF (fortron inside) za te pieniadze ciezko dostac lepsza zasilke. Do tego co wypisales spokojnie Ci wystarczy nawet jesli wrzucisz 6600GT... jednak musisz liczyc sie z tym ze kazdy wiekszy o/c CPU i grafy wiazac sie bedzie z tym iz zasilka raczej nie bedzie dawala rady w szczegolnosci gdy na CPU wrzucisz +-2.0v GF6xxx sam w sobie to juz pradozerny stworek :D

1204921[/snapback]

a do tego zasilki modecoma sa tansze 350gtf jest za 90zl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez myslalem, a moze zaszalec i kupic 400W zasilacz lub nawet 450W tak na przyszlosc. Tylko pytanie po co, skoro moj dotychczasowy konfig chodzil stabilnie na 235W zasilce Enligta ? :P Cala sztuka to nie dac sie zwariowac i zachowac umiar, takze 350W to jednak wbrew pozorom bardzo duzo, a na starosc to juz zamiast skrajnego OC wole cisze i jeszcze raz cisze. Cena 219 zl, bo tyle kosztowal mnie Topowerek 350 W jest bardzo atrakcyjna w porownaniu do produktow konkurencji, chociaz dla mnie i to nie malo, skoro mozna miec juz Chiefteca 360W za 130 zl. I przy okazji przypominam, ze np w przypadku Chiefteca 360W wydajnoscia prawie dorownywal modelowi 420W, wiec warto sie zastanowic, czy czasem nie placimy tylko za te lustrzana powloke tytanowa redukujaca rzekomo zaklocenia ;-) No jeszcze podobno jest lepiej zamontowane gniazdo zasilania. Ale kto wie moze to wszystko :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może sie dołącze do tematu :D

W poniedziałek się wybieram po cos takiego

Chieftec GPS-350BB-101L za 145 zl

czy za takie pieniądze kupie cos lepszego i cichszego.

ps. wiem,ze do mojego konfiga to i 300w spokojnie by starczyło,ale chce mieć coś na zapas,żeby za rok znowu zasiłki nie zmieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może sie dołącze do tematu  :D

W poniedziałek się wybieram po cos takiego

Chieftec GPS-350BB-101L  za 145 zl

czy za takie pieniądze kupie cos lepszego i cichszego.

ps. wiem,ze do mojego konfiga to i 300w spokojnie by starczyło,ale chce mieć coś na zapas,żeby za rok znowu zasiłki nie zmieniać

1205131[/snapback]

 

nie pyli sie kupowac tego chiefteca porownywalny jak nie lepszy jest Modecomic 350GTF za 90 pln IMO lepszy wybor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że jak szukałem po sklepach to ten modecomik jest po 129 zl więc wcale nie dużo tańszi i podobno strasznie glośny, a mnie na ciszy zależy

1205209[/snapback]

FEEL LC-B300ATX PFC Moc 300W. Bardzo dobry zasilacz po niewiarygodnie niskiej cenie. Zwycięzca w kategorii cena/jakość! Regulowane obroty wentylatora zależnie od wydajności cieplnej. Filtry wyjściowe. Funkcja pasywnego PFC (korekcja współczynnika mocy). Spełnia dyrektywy UE! 39,90 zł

FEEL LC-B350ATX PFC Moc 350W. Bardzo dobry zasilacz po niewiarygodnie niskiej cenie. Zwycięzca w kategorii cena/jakość! Regulowane obroty wentylatora zależnie od wydajności cieplnej. Filtry wyjściowe. Funkcja pasywnego PFC (korekcja współczynnika mocy). Spełnia dyrektywy UE! 49,90 zł

FEEL LC-B400ATX PFC Moc 400W. Dwuwentylatorowy. W wyposażeniu 2 x SATA! Bardzo dobry zasilacz po niewiarygodnie niskiej cenie. Zwycięzca w kategorii cena/jakość! Regulowane obroty wentylatora zależnie od wydajności cieplnej. Filtry wyjściowe. Funkcja pasywnego PFC (korekcja współczynnika mocy). Spełnia dyrektywy UE! 79,99 zł

MODE COM ATX-350GTF Najwyższej jakości i rewelacyjnie cichy (noise killer) zasilacz o prawdziwej, realnej mocy 350W. To mercedes wśród zasilaczy! Zasilacz posiada pełną, wielostopniową regulację obrotów wentylatora, zależnie od wydatku cieplnego. Zasilacz ATX300GT jest w pełni przystosowany do obsługi wszystkich procesorów, również Pentium 4. Nowoczesna technologia w postaci PFC (korekcja współczynnika mocy) dodatkowo wzbogaca zasilacz i stabilizuje jego pracę. Zasilacz ten jest jak na swoją moc rewelacyjnie cichy, dlatego nazwany jest Noise Killer (zabójca hałasu). Certyfikaty: 'B', 'TUV', 'CE', 'CB', 'Nemko', 'FCC', 'CSP', 'UL'. 81,90 zł

MODE COM ATX-300GTF Najwyższej jakości i rewelacyjnie cichy (noise killer) zasilacz o mocy 300W. Super jakość w rewelacyjnej cenie! Zasilacz posiada pełną, wielostopniową regulację obrotów wentylatora, zależnie od wydatku cieplnego. Zasilacz ATX300GT jest w pełni przystosowany do obsługi wszystkich procesorów, również Pentium 4. Nowoczesna technologia w postaci PFC (korekcja współczynnika mocy) dodatkowo wzbogaca zasilacz i stabilizuje jego pracę. Zasilacz ten jest rewelacyjnie cichy, dlatego nazwany jest Noise Killer (zabójca hałasu). Certyfikaty: 'B', 'TUV', 'CE', 'CB', 'Nemko', 'FCC', 'CSP', 'UL'. 55,90 zł

MODE COM FSP350-60PN(PF) Moc ponad 350W! Rewelacyjna, najnowsza technologia zasilacza. Funkcja pasywnego PFC (korekcja współczynnika mocy), regulacja obrotów wentylatora zależnie od wydatku cieplnego. Filtry przeciwzwarciowe, przeciwprzepięciowe, przeciwzakłóceniowe. Niewiarygodnie cicha praca (Noise Killer), jedynie 20 dB! Łożyskowany 12cm wentylator wolnoobrotowy. Zwycięzca wielu prestiżowych testów za nawyższą moc i efektywność. Przystosowany do obsługi wszystkich rodzajów procesorów, wymagających kart graficznych i zaawansowanych zestawów komputerowych. Produkcja zasilacza posiada certyfikaty norm ISO 9001 i 14001. Certyfikaty: UL, CSA, TUV, Nemko, CB & CE (LVD), FCC, B. 190,01 zł

MODE COM FSP400-60PFN Moc ponad 400W! Rewelacyjna, najnowsza technologia zasilacza. Stabilna praca dzięki stabilizatorowi napięcia- funkcja aktywnego PFC(korekcja współczynnika mocy). Regulacja obrotów wentylatora zależnie od wydatku cieplnego. Filtry przeciwzwarciowe, przeciwprzepięciowe, przeciwzakłóceniowe Niewiarygodnie cicha praca (Noise Killer). Zwycięzca wielu prestiżowych testów za nawyższą moc i efektywność. Przystosowany do obsługi wszystkich rodzajów procesorów, wymagających kart graficznych i zaawansowanych zestawów komputerowych. Produkcja zasilacza posiada certyfikaty norm ISO 9001 i 14001. Certyfikaty: UL, CSA, TUV, Nemko, CB & CE, FCC, B. 299,90 zł

MODE COM FSP550-60PLN Moc ponad 550W! Rewelacyjna, najnowsza technologia zasilacza. Stabilna praca dzięki stabilizatorowi napięcia- funkcja aktywnego PFC(korekcja współczynnika mocy). Regulacja obrotów wentylatora zależnie od wydatku cieplnego. Filtry przeciwzwarciowe, przeciwprzepięciowe, przeciwzakłóceniowe. Niewiarygodnie cicha praca (Noise Killer). Zwycięzca wielu prestiżowych testów za nawyższą moc i efektywność. Przystosowany do obsługi wszystkich rodzajów procesorów, płyt dwuprocesorowych, zaawansowanych zestawów komputerowych i serwerów. Produkcja zasilacza posiada certyfikaty norm ISO 9001 i 14001. Certyfikaty: UL, CSA, TUV, Nemko, CB & CE, FCC, B. 399,90 zł

MODE COM FSP200-50SNV Rewelacyjnie wydajny zasilacz micro ATX! Rewelacyjnie wydajny zasilacz micro ATX o prawdziwej mocy 200W. Cicha praca (Noise Killer), najwyższej jakości podzespoły i regulowane obroty wentylatora. 84,90 zł

zrodlo modecom polska ;)

aha mysle ze z takimi cenami ery codegenow w budach sie skoncza chodzi mi o dolna polke zasilaczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie nie uzyskalem odpowiedzi na moje pytanie (oprocz Benita) :lol: Co bedzie lepsze Fortron FSP FSP350-60THN-P (165zl +8zl przesylka) i 3 lata gwarancji. Czy znany wszystkim CHIEFTEC HPC-360-302-DF (160zl od reki) i 2 lata gwarancji. Pozdrowienia B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moj gust to jedno gowno czy wezmiesz Fortrona, czy Chiefteca - nie sadze, aby roznily sie drastycznie - ale do wszystkiego mozna dorobic mega filozofie i rozwodzic sie nad wyzszoscia Merca nad BMW i vice versa - tylko po co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tagana kupilem w sklepie internetowym wysylkowo.  Wiec z serwisem to raczej kiepsko dopiero jak juz kompletnie walnie to go odesle. 

To pykanie mi nie przeszkadza, tylko ciekawe czy to oznacza ze awaria jest nieuchronna i czy wiaze sie to z jakims malych wybuchem i ewentualnym pozarem?

Kiedys probowalem przekonwertowac jakis zasilacz HP na standard ATX i poszedl z dymem, byl blysk i plomiec i chmury dymu!!!! wiec wiem ze zasilacz moze byc niebezpieczny!!!!

Czy np. beda mi te kondensatory tak cykaly caly czas ale nic sie z tego powodu nie bedzie zlego dzialo?

Ciekawe ile pobiera pradu taki wylaczony i cykajacy zasilacz?

1199197[/snapback]

więc tak - 4speed.pl nie odpowiada na maila w którym opisałem problem i zapytałem czy można wymienić - zakładam oczywiście, że mail nie doszedł itp. itd :)))

 

za to odpowiedzieli z firmy Tagan a to mail od nich:

 

We will take more care about your problem, could you tell me the serial number of your

power supply, it may be a faulty one, you can send it back to us, then we send a replace one to you. Are you so kind to give us your address and the serial number of

the power supply via mail. Thanks.

 

The address for RMA in Germany

 

MaxPoint Handelsgesellschaft mbH

RMA DEFEKTE WARE

Kurt-Fischer-Strasse 50

 

D-22926 Ahrensburg

 

Best regards,

Tech Tagan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że niektórych już na tym forum nie przegadam z powodu przewagi liczebnej. ;)

więc daję sobie spokój

Po drugie Jonatanie obecnie współpracuję z CHIPem i niedługo powinien się ukazać mój pierwszy autorski artykuł w tejże gazecie. Więc zapraszam do lektury (dział overclocking).

Po trzecie w przyszłym tygodniu zabieram się za porządny test markowych wiatraków pod A64 i mam nadzieję, że Lisek go tu opublikuje. Jeżeli nie to inne fora z radością udostępnią mi miejsce, a ja podam wam linka. w koncu czego się nie robi dla przyjaciół ;)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne wiesz BENITO wiekszosc tutejszych czytelnikow Chipa nie czytuje.

A wiesz dlaczego??

 

Podpowiem ci ta szanujaca sie prasa ni jak ma sie do:

"Dam ci przykład. W każdej szanującej się prasie komputerowej już na starcie mówi się pracownikowi, że nie może być związany z inną firmą, ponieważ jego artykuły będą nieobiektywne. Ciebie to oczywiście NIE DOTYCZY."

 

Moze i tak mowia.

Ale po ich testach wydaje mi sie ze wszystko wyglada tak:

"Wiesz Tagan podeslal nam 10 zasilaczy 380W. Zrob jakis dobry test kilku zasilaczy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zaczynam poznawać tę gazetę od środka i na razie nie zauważyłem takich jak mówisz przypadków. Po drugie jezeli chodzi o tagana to chłopaki popalili ładnych kilka sztuk kalibrując mostek rezystorowy do testu zasilaczy i ich nie dostali ,ale były zakupione przez redakcję. Druga sprawa to obiektywizm testów. Ja nie mogę odpowiadać za wszystkich w tej gazecie, ale wyłącznie za siebie i częsciowo za ten dział w którym obecnie piszę (overclocking). Jeżeli testy niektórych podzespołów zrobi człowiek który nie ma zbyt dużego pojęcia o OC to jak myślisz która np. płyta główna mu się spodoba? Ja tu bym stawiał na te pełne "wodotrysków". Wiadomo kto takie robi.

Także co człowiek to inny test i dlatego potem są różne opinie. Ja od siebie będę starał się jak najbardziej obiektywnie podchodzić do wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zaczynam poznawać tę gazetę od środka i na razie nie zauważyłem takich jak mówisz przypadków. Po drugie jezeli chodzi o tagana to chłopaki popalili ładnych kilka sztuk kalibrując mostek rezystorowy do testu zasilaczy i ich nie dostali ,ale były zakupione przez redakcję. Druga sprawa to obiektywizm testów. Ja nie mogę odpowiadać za wszystkich w tej gazecie, ale wyłącznie za siebie i częsciowo za ten dział w którym obecnie piszę (overclocking). Jeżeli testy niektórych podzespołów zrobi człowiek który nie ma zbyt dużego pojęcia o OC to jak myślisz która np. płyta główna mu się spodoba? Ja tu bym stawiał na te pełne "wodotrysków". Wiadomo kto takie robi.

Także co człowiek to inny test i dlatego potem są różne opinie. Ja od siebie będę starał się jak najbardziej obiektywnie podchodzić do wszystkiego.

1207118[/snapback]

prosze Cie czlowieku nie mow juz nic wiecej na ten temat bo zaprzeczasz swoim slowom z innych wypowiedzi... najpierw prawisz komus moraly ze nie jest obiektywny a potem stwierdzasz ze zalezy to od czlowieka geez chlopie zastanow sie co Ty wogole wygadujesz...

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...