Skocz do zawartości
Kamcio

Czego sie boicie wy z Allegro??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moja prosba: nie chcialbym, zeby temat byl przeniesiony do "oszusci allegro" (jak na razie). dzieki.

 

Do rzeczy: uzytkownik "komputery00" sprzedawal ram 256, 512 i dyski twarde 160GB, jak juz ktos naliczyl to ok 100 ofert bylo za dyski (320zeta), podobnie bylo za pamiec (albo wiecej, 121 i 244 zl). Ludzie wplacili pieniadze temu scierwu na konto i juz moga sobie pomazyc o wylicytowanym towarze. Na dodatek allegro usuwa negatywne komentarze jakie sa wystawiane temu typowi 8O :? . Łączna kwota na jaka ten zlodziej okradl nas to ok 70.000 zł a moze byc jeszcze wiecej.

Zamiast allegro cos z tym zrobic/pomoc to biora sie za tuszowanie tego.

Nie mam slow. Juz gdzies bedzie kilkanascie zawiadomien policji itp, ktos dzwonil do radia telewizji (ciekaw jest czy sie tym zainteresuja :)

Sprawa sie rozkreca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarze nagatywne od: 38 uzytkownikow.

A widzimy, ze gosc dostal 47 negatywow :?

Cos tu smierdzi ...

Od jednego zaliczył kilka sztuk.

Najdziwniej wygląda cała lista commentów, ale nie zmieszczę tu screena bo rozwali układ strony :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ci co wygrali aukcje nie maja poprosttu danych tego typka? Zawsze sie dostaje dane jego a ona nasze jak ktores z nas wygra aukcje. Przeciez jak by w danych bylo wpisane XXXX no to wiadomo ze jest cos nie tak. Poza tym jak sie wplaca pieniadze to sie podaje dane na kwitku wplaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolesiowi przybywa coraz wiecej negatywow.

Allegro mowi, że ta sprawa jest dla nich w tym momencie priorytetowa - zobaczymy co zdzialaja. Ktos musi za to odpowiedziec.

Osob okradzionych/oszukanych jest ponad 100, a moze nawet 200.

Ciekaw jestem kiedy media o tym cos powiedza - moze reportezy jakiegos programu typu "interwencja" czy "uwaga" zrobia jakies dochodzenie jesli chodzi o allegro i oszustwa jakich mozna dokonac tam, bedac praktycznie bezkarnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo allegro to jest [ciach!]o za przeproszeniem.

Sami powiedzcie ponad 2mld zalogowanych urzytkownikow od kazdego prowizje itp itd.

Oni mają niewyobrazalną kase z tych wszystkich ludzi, i jeszcze nie potrafia działac kiedy ktos kogoś oszuka!!!!!

To jest totalnie bez sensu.

Ja sie prosze jednego urzytkownika juz miesiąc o komentarz.Pisałem nawet do allegro ale oni to maja w [gluteus maximus]!

Powiedzialem na allegro nic nie kupie no moze cos do max 20pln ;)

Bo szkoda potem nerwów i zdrowia wole isc do sklepu i kupic a nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły takie :(

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamcio nie mow bezkarny. Mnie wyc.iulal koles na 100zl (bylem glupi) wplacilem mu zaliczke (bez komentarzy poprosze) i tak zrobil ok 20 osob. W koncu wszystko trafilo na policje i okazalo sie, ze bylo ich trzech. Ok pol roku temu przyszlo pismo z prokuratury, ze chlopaki pierdza w pasiaki. I bardzo dobrze... Temu tez sie do dupska dobiora. Uwierz, w to ze allegro nie jest anonimowe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ten typ nawet nie ma adresu na allegro podanego? (ten co wykiwal ile dam osob) Przeciez allegro musiala do niego wyslac kod aktywujacy wiec musi miec jakie dane w allegro. Chlopaki wezcie sie w garsc i pomyslcie troche. Przeciez wszysstkie dane powinny byc w allegro i wy tez je powinniscie miec!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ten typ nawet nie ma adresu na allegro podanego? (ten co wykiwal ile dam osob) Przeciez allegro musiala do niego wyslac kod aktywujacy wiec musi miec jakie dane w allegro. Chlopaki wezcie sie w garsc i pomyslcie troche. Przeciez wszysstkie dane powinny byc w allegro i wy tez je powinniscie miec!!

pojechac do kolesia 100 osob i zobaczymy czy ni oda hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamcio nie mow bezkarny....

Dlatego napisalem: praktycznie bezkarny :)

 

yyyy

i co za roznica????

 

jezeli ktos jest w praktyce bezkarny, to znaczy ze jest bezkarny.....

napisalem praktycznie bo dla mnie jest to roznica, ale skonczmy juz z tym :)

 

 

harry napisał

A co ten typ nawet nie ma adresu na allegro podanego? (ten co wykiwal ile dam osob) Przeciez allegro musiala do niego wyslac kod aktywujacy wiec musi miec jakie dane w allegro. Chlopaki wezcie sie w garsc i pomyslcie troche. Przeciez wszysstkie dane powinny byc w allegro i wy tez je powinniscie miec!!

Jak ktos okrada ludzi na 70.000 to nie podaje swojego prawdziwego adresu ot tak, przeciez to bylby idiotyzm, bo koles zaraz by mial wjazd na chate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...