Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

3D MARK 2005 Oficjalny screenshot

Rekomendowane odpowiedzi

O_o Kolesie z FM chyba ze z nas jaja robią.. Wyglada na to ze to juz koniec odliczania.. Nie ma zdanej litery dalej.. na liczniku wychodzi ze za 27 h koniec odliczania!

Hyhy, ubiegłeś mnie.... Własnie chciałem napisać to samo. Pozostaje czekać nam do jutra - wtedy sie przekonamy, ale nic mnie juz nie zaskoczy wiec poki co nie pałam optymizmem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie przed chwilą ściągnąłem tego 3dmarka - bardzo łądnie szedł 50kb/s (prawie max mojego łącza). Na pierwszyrzut oka jest podobny do 03. Oczywiście poza menu nic więcej nie zobaczyłem :lol: Tym razem nawet 3danalyzer nie pomaga :wink: Posiadacze lepszych kart- poróbcie jakieś screeny i zamieście tutaj, bo bym sobie chętnie zobaczył jak to sie prezentuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze GF4Ti - wlasnie,sprawdzcie 3danalizerem (podobno ktos tego dokonal i calkiem niezle emuluje,tylklo trza ustawic odpowiednmie parametry) i sprawdzcie czy wynik jest zblizony do fxa 5200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy ktos z tweaka przebije 10k punktow na tym marku ;)

10k? Chyba żartujesz.... :P

Przecież X800XT mają okolice 6k...

Więc wątpie czy ktokolwiek na świecie pobije "chociaż" 8k....

już jakiś gościu na ekstremalnie podkręconym FX-53 i X800XT PE ma 7777pkt :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...