Skocz do zawartości
Xcome

Radek 9600Pro 128mb ?? Geforce 4Ti 4800 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie zastanawiam się czy warto bedzie zmienić grafe z Gainwarda GeForce 4Ti 4800SE 64MB DDR na Radka 9600Pro.Myślałem o firmie Gigabyte ? Co o tym sądzicie ? Czy będzie duża różnica w grach typu Far cry i doom 3 i w innych ?  

reszta mojego sprzętu to : Athlon 2600+Barton , Asus A7N8X rev.2.0  

zasilacz Megabajt 350W , 512 Dual  DDR  

Dzięki za wszelkie Info ... :)

te dwie karty są bardzo do siebie podobne wydajnościowo

 

Look at thizz:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=75130&start=3240

 

Jest tam moja opinia co do podobnej przesiadki.

Ja się przesiadłem z podkręconej ti4200 (do wartości wyższych niż 4800SE) na Radzia 9550XT (podkręconego do wartości wyższych niż R9600PRO)

 

W grach DX8.0 nie ma wielkiej różnicy, natomiast w 9.0 trzykrotny wzrost wydajności!!!

w grach czy w 3Dmarku ?

bo w DoomIII nie ma żadnego wzrostu wydajności, a w 3Dmarku jest tylko dlatego, że na Radziach wyświetla się więcej testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie rozumiemy. WSZYSTKO, co powstaje nowe powinno być lepsze od tego starego. Jest takie powiedzenie, że jeśli się nie rozwijasz to się cofasz.

 

I nie będę się tu więcej rozpisywał, bo to trochę jak rozmowa niemego z głuchym: ja mówię co innego, ty co innego rozumiesz. Piszesz coś, ja to później cytuję, a ty twierdzisz że nie rozumiem co ty piszesz.... bez sensu sprawa.

 

Podsumowując: zamiana 9800SE na 9600PRO jest wg mnie opłacalna, ale lepiej byłoby zamienić to na 9800. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując: zamiana 9800SE na 9600PRO jest wg mnie opłacalna, ale lepiej byłoby zamienić to na 9800. I tyle.

Masz rację teraz to już wogóle nic nie rozumiem :lol:. :? A może ja się mylę i r9800se ne ma 8 potoków? Niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu bo ju jestem tak skołowany że mała bania :) . Ale jak ma to chyba lepiej podkręcać tego 9800se a nie 9600pro. :? Ja ju nic nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...