Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

czekam na ta gre juz jakiś czas Splinter Cell to wg mnie jedna z lepszych gier ostatnich lat 1 była nowoscią wi bardzo dużo ludzi sie nią zachwycało ja też :P, dwójka mimo niedoróbek bugów i innych problemów tez bła super mimo iż nie wprowadziła w sumie nic nowego zobaczymy co bedzie w trzeciej odsłonie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell Chaos Theory mam nadzieje że nie będzie posiadał kilku błędów z poprzednich serii(SC , SC PT były bardzo krótkie :( itp.) Jeśli Fabuła będzie lepsza od poprzednich serii i grafika również (a będzie co oglądać) TO BĘDZIE HIT.Może nawet pobije Far Cry-a. Czekam na tę grę z niecierpliwością. SPLINTER CELL CHAOS THEORY_RULEZ :D :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Gra już nie będzie skradanką. Podobno ma być shotgun (boże jak go dadzą to w niego nie zagram :[) i mają być noże (a w splinterach starałem się żeby zabić jak najmniej ludzi :|)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie nie ma co porównywać SC do FC  Całkiem inneg gry  

 

SC i SC:PT to moje dwie ulubione gry i z niecierpliością czekam na trzecią część

Porównując te dwie gry miałem na myśli ilość sprzedanych egzemplarzy 8) , a nie jakość itp :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie mozna porownac SC do FC bo to nie ta klasa :wink: imo takie akcje jak wciganie gosci do przewodow went. to bedize jazda... Kocham zywą interakcje z otoczeniem 8)Hehe nie mozna porownac SC do FC bo to nie ta klasa :wink: imo takie akcje jak wciganie gosci do przewodow went. to bedize jazda... Kocham zywą interakcje z otoczeniem 8)Hehe nie mozna porownac SC do FC bo to nie ta klasa :wink: imo takie akcje jak wciganie gosci do przewodow went. to bedize jazda... Kocham zywą interakcje z otoczeniem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

ja wczoraj przechodziłem Pandore tomorrow i jest super i juz nie moge sie doczekać następnej częsci !!! :D  :D

Ja moge sie doczekać. Jak mają być szotgany i noże to pierdziele, nie gram w to :P

Weździe skradanka i shotgun ? Oglądałem trailera na Hyperze i Sam walił z nieotłumionej giwery (nie wiem jakiej).

A Pandora ujdzie. Cholera płytki mi się za bardzo porysowały i nie mogę nagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha a ja mam problema :)) pandore mam oryginalca bo jak kolesiowi kompa (z szafirkiem 9800pro:)) skladalem to oddal mi dvd z PT bo jemu nie potrzebna ;] spoko .. tylko ja se ja moge w pupke wsadzic:) teraz... ale milo ze mam key`a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A umnie na polce czekaja na mnie SC i SC:PT ;) Jak zmienie grafe to jedna i druga przejde :D

A na Gf4 ti 4200 nie idzie czy jak ?

lol .. ja jedynke przelazlem na gf2mx ...

a pt zaczelem na 9200 a 3 ostanie misje skkonczylme na 9600 ..

w tej grze mozna grac spokojnie na low .. bo itak wyglada git...

a duza czesc czasu sie smiga na night vision ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Do marca nową grafikę powininem kupić więc git B)

 

1212618[/snapback]

Jak nie będzie to spoko ale nie pasi mi nóż :|

Ńe kćem źabijać wolem ogószyć

 

BTW

Ehh... pierwszy splinter i misja w CIA... to był klimacik :rolleyes:

Chyba nagram jedynkę i poraz 7 czy 8 ją przejdę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie to? Wg mnie wyglada smakowicie... szkoda, ze do marca trzeba czekac... Btw z arsenalu broni, ktory mozna ogladnac na dalszych stronach wynika, ze shotugna wbrew obawom niektorych nie bedzie :-)

1212618[/snapback]

Przecież to zalezne od Ciebie czy bedziesz zabijał czy nie:P Tworcy napewno tak zrobia ze mozna bedzie obyc sie bez ofiar;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW

Ehh... pierwszy splinter i misja w CIA... to był klimacik  :rolleyes: 

Chyba nagram jedynkę i poraz 7 czy 8 ją przejdę  :lol:

Oj tak... misja w CIA była, jest i będzie najlepsza ! Nigdy nie zapomnę jak grałem w SC po raz pierwszy, w zasadzie grałem bez przerwy, cały dzień i noc i znowu cały dzień...

Pamiętam że misję CIA przechodziłem ok. 4 w nocy, okno miałem otwarte bo było gorąco, delikatny chłodek zza okna, studził mój przegrzany od kombinowania mózg. Popijałem sobie Coca-Colą i zastanawiałem się jak wejść do budynku, jak ogłuszyć lub ominąć strażnika, którędy dalej iść, jak ominąć kolesi w serwerowni itd. Ta misja to arcydzieło moim zdaniem a widzę że wiele osób ma podobne zdanie. Wogóle cały pierwszy Splinter jest jak dla mnie grą idealną i żadnych błędów tam nie zauważyłem, chociaż ostatnio znalazłem na sieci jakiś pliczek "microphone fix" ale nie wiem dokładnie do czego ta poprawka.

Drugi Splinter (chociaż powinno się Pandorę traktować jako dodatek) był dobry ale nie zachwycił mnie, ponieważ jak wiemy, twórcami Pandory byli kolesie od Playstation 2, a na dodatek "Ubi Soft" miał skargi od wielu graczy, że pierwszy Splinter był za trudny (sic!) więc postanowili uprościć grę. Takich debili to ja bym... a zresztą, po co się wkurzać :)

Teraz wszyscy maniacy czekają na rewelacyjnie się zapowiadającego "Chaosa" który ma uderzyć już w marcu. Straszne jest to oczekiwanie ale to już za kilka tygodni. Oczywiście kupienie orginału będzie nie możliwe u nas w dniu premiery, więc trzeba będzie znowu zassać pirata :mur: Wkurza mnie że tak genialna seria gier PC ma takiego strasznego pecha do dystrybucji w naszym "pięknym" kraju. Na pocieszenie dodam że już od jakiegoś czasu, można pograć sobie w bonusowe misje (dokładnie 3) które będą dołączone do edycji kolekcjonerskiej "Chaos Theory". Grałem w zeszłym roku i powiem że warto zagrać, a dla maniaków jest to pozycja obowiązkowa. Dodam jeszcze że są to bonusowe misje (+ znakomity filmik z wersji konsolowych, wyjaśniający losy agentów Blaunsten i Medison !) ale do pierwszej części gry. To tyle ode mnie i teraz już tylko liczę dni do światowej premiery, no i gram sobie w inne doskonałe skradanki (Thief 3 czy Gorky02).

 

I jeszcze...

ZAGADKA

 

Co jest "nie tak" na tym znakomitym obrazku ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Oj tak... misja w CIA była, jest i będzie najlepsza ! Nigdy nie zapomnę jak grałem w SC po raz pierwszy, w zasadzie grałem bez przerwy, cały dzień i noc i znowu cały dzień...

Pamiętam że misję CIA przechodziłem ok. 4 w nocy, okno miałem otwarte bo było gorąco, delikatny chłodek zza okna, studził mój przegrzany od kombinowania mózg.

Popijałem sobie Coca-Colą i zastanawiałem się jak wejść do budynku, jak ogłuszyć lub ominąć strażnika, którędy dalej iść, jak ominąć kolesi w serwerowni itd.

Ja przechodziłem około 18:00 i popijałem herbatkę :lol:

 

Ta misja to arcydzieło moim zdaniem a widzę że wiele osób ma podobne zdanie.

O tak.... jest truda aczkolwiek z chęcią ją przechodziłem.

 

TWogóle cały pierwszy Splinter jest jak dla mnie grą idealną i żadnych błędów tam nie zauważyłem, chociaż ostatnio znalazłem na sieci jakiś pliczek "microphone fix" ale nie wiem dokładnie do czego ta poprawka.

Idealna hmm....troszkę inteligencja przeciwników szwankuje ale to pikuś :)

 

 

Drugi Splinter (chociaż powinno się Pandorę traktować jako dodatek) był dobry ale nie zachwycił mnie, ponieważ jak wiemy, twórcami Pandory byli kolesie od Playstation 2, a na dodatek "Ubi Soft" miał skargi od wielu graczy, że pierwszy Splinter był za trudny (sic!) więc postanowili uprościć grę. Takich debili to ja bym... a zresztą, po co się wkurzać :)

Pandora to Imho niewypał :| nie ma tego klimatu który miała jedyneczka. Natomiast SC za trudny ? :lol: to chyba fani napierdzielanek głównie w niego grali. Jest trudny owszem ale nie aż tak żeby upraszczać kolejną część.

 

Teraz wszyscy maniacy czekają na rewelacyjnie się zapowiadającego "Chaosa" który ma uderzyć już w marcu. Straszne jest to oczekiwanie ale to już za kilka tygodni.

Ja się nim tak nie jaram :| PT miał być genialny, boski itp. a średniakiem się okazał :|

 

Na pocieszenie dodam że już od jakiegoś czasu, można pograć sobie w bonusowe misje (dokładnie 3) które będą dołączone do edycji kolekcjonerskiej "Chaos Theory". Grałem w zeszłym roku i powiem że warto zagrać, a dla maniaków jest to pozycja obowiązkowa.

Mam te etapy i podobają mi się (głównie ten na łodzi podwodnej).

 

I jeszcze...

1213257[/snapback]

Nie wiem :lol: cała jest dziwna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

1213825[/snapback]

Kałasz lufą w górę to raz

w chaos theory będzie nóż to dwa

a trzy z ręką masz pewnie rację ;]

 

a mi krople deszczu przy głowie terrorysty nie paszą :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...