Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

10min hard 100%

4:09min easy 64%

 

nadmundo -> tego straznika na gorze latarni uspij gazem z kamery.

 

UPDATE

 

3:27min easy 77%

4:44min hard 100%

 

Jeżeli ktoś pobije mój rekord to będę pod wielkim wrażeniem :twisted2:

Edytowane przez DrSour

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem świeżo po PT i teraz przymieżam się do demka CT. PIerwsze co rzuca się w uszy to jest fajna gitarowa przygrywka, drugie co rzuca się w oczy to to, że graz chodzi wolniej od poprzedniczki (9800SE 256bit i 1.6GHz AMD + 256MB RAM). Grafika to "cud, miód i orzeszki", muzyczka w grze bardzo fajna (zależy co kto lubi), EAX = nie pogadasz. Tyle jak na pierwsze wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tyle... jeśli chcemy fajnie pograć w sc i inne nowe gry które mają wyjść, musimy zacząć odkładać na nowe grafy :]]] :[ eeeh, smutne ale imho już prawdziwe, a najlepsze jest to że ja nawet nie mam z czego zacząć odkładać ;d;d;d hehehe :[[[

1298491[/snapback]

ja jako posiadzcz mówie ze mi za szybko nie chodzi:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak serio to jak to jest mozliwe,przecierz nawet jakby nie bylo zadnych przeciwnokow to sama droga zajela by ci ok 10 min

Jest to mozliwe tak jak to widac na moim filmiku:

filmik 4:51min (bez glosu)

zajmuje prawie 10 MB

Edytowane przez DrSour

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Niko123

Jak dla mnie to proste tylko nvidia posiada ps 3.0 a ati tylko 2.0, firma robiaca gre dogodała sie z nviadią aby była opcja 3.0 aniebyło 2.0 aby karty nviadi znalazły wiekrzość ilość nabywców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to proste tylko nvidia posiada ps 3.0 a ati tylko 2.0, firma robiaca gre dogodała sie z nviadią aby była opcja 3.0 aniebyło 2.0 aby karty nviadi znalazły wiekrzość ilość nabywców

1303109[/snapback]

Słyszałem że w "pełnej" będzie można włączyć 2.0 więc nie panikuj ;). Ale ręki sobie nie dam obciąć :). Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To P.S. 3.0 w tej grze wygląda tak jakoś sztucznie świecąco (patrząc na screeny porównawcze), jeśli P.S 2.0 będzie tak samo wyglądać, to i tak wolę to P.S. 1.1, zresztą w P.S. 1.1 moja karta radzi sobie na styk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to własnie ciągne, mam dopiero 200MB (ciągne wersje która ma 602mb) Zastanawia mnie to, jak bardzo bedzie mi sie to hakać.

 

Nie zdziwie sie jak P.S 2.0 bedzie tym najbardziej optymalnym dla tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowym ps gra wygląda obłędnie, niestety, kiepsko chodzi. Sprawdzałem na razie na niekręconym procu - Baton 2500+, może na 2.2gh będzie lepiej..... Po wyłączeniu PS3.0 działą płynniutko. Obawiam się, że seria 6600 będzie za słaba na ps3.0 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obłednie to ona wygląda na PS 1.1, to co sie oglada na 3.0 nie da sie okreslic, mnie cholernie ciekawi jak gra bedzie wygladac na P.S 2.0. Bo ATI tu jeszcze nie pokazało co potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zniż taktowania grafy i procka albo wymien zasilacz jak masz ten co ja:P

1304147[/snapback]

nic nie dało obniżenie taktowań :ani na procku , ani na karcie a zasilacz chieftec 1136 chociaż nie jest rewelacyjny , nie powinien sprawiać problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno sie tym nie interesowałem ale to nie bylo tak ze ps3.0 wyglądalo tak samo jak ps2.0 ale grafikom ułatwialo pisanie gierek czy jakos tak  :?:

1317800[/snapback]

jasne że toto samo tylko jest ułatwienie że nie trzeba robić skoku dzieś tam tylko wsyztko na miejscu :)

dlatego nei wiem dlaczego tak wszyscy przeżywają te PS'y :P

i takie gierka bedzie super i bede grał niestety tylko na ps 1.1 :( kto mi sponsornie karte jakąś z górnj półki ??

 

a zreszta od kiedy gra sie w gierki dla grafiki a nie grywalności i klimatu chyba dzieś sie miedzy epokami zgubiłem ;/

Edytowane przez MaKaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam szczescia do torrentow.

Ode mnie ssaja po 50KB a mi idzie zawsze po 5KB.

Dajcie najzwyklejszego, najszybszego i najstabilniejszego linka jaki znacie.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja nie mam szczescia do terroentow.

Ode mnie ssaja po 50KB a mi idzie zawsze po 5KB.

Dajcie najzwyklejszego, najszybszego i najstabilniejszego linka jaki znacie.

1323526[/snapback]

Bo pewnie masz zle skonfigurowany.Mi np srednio idzie upload 35 a download 180 (z 3D Gamers)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...