Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

według mnie gra nie jest warta 79 zeta. Warte swojej ceny są takie gry jak SC Pandora Tomorrow, Doom 3 czy Far Cry:)

1448269[/snapback]

Sorry ale jeżeli dla ciebie SC PT jest lepsze od SC CT to ja wysiadam.....Ale to twoje zdanie. Moje jest takie: SC1 i SC3 rulez a SC PT odstaje. Ale to tylko moje skromne zdanie i nic więcej....

 

EDIT:

 

Z tym Doom3 to też chyba jakiś żart.....

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej gra warta ceny. Przeszedłem na poziomie trudnym 100% i nie żałuje. Grafika piekna, nie to co lata 99. Bardzo dobry klimat, czasami czuć napiecie, szczególnie gdy ma się ograniczony czas. Prawie wszystko dopracowane na maksa, poza tym, że skradanie nigdy nie jest płynne, i trzeba wvciskac w jak wbijanie alfabetu morsa inaczej zostanie się odkrytym. Gra jest super, możecie kupoać, jesli p[osiadacie taki sprzęt jak ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie seria Splinter CAŁA jest warta swojej ceny.. najlepsze gry lat 2000 imo:) Bo w 2000-2005 w nie gralem.. a tak na powaznie w serie zaczelem grac w tym roku:):):):) i najwiecej sie na niej wysiedzialem, gra zrobila na mnie monstrualne wrazenie.. sc i sc3 WYMIATA a sc pt jest dobra i dopelnia serie:)

 

Posiadam te trzy gry Oryginalne i glupio bym sie czul z piratami.. trzeba dac zarobioc dla programistow, zeby sc4 byl jeszcze lepszy i przede wszystkim DLUZSZY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden żart! Mnie sie Doom 3 bardzo podoba:)

1450224[/snapback]

OK. Nie mam zamiaru się o takie rzeczy sprzeczać bo to twoja ocena i masz do niej prawo a mi w sumie nic do tego.

 

Kurczę nie mam za bardzo dużo czasu na granie teraz ale myslę że polską wersję SC CT pozałem na tyle dobrze, że mogę z pełnym przkonaniem i pewnością stwierdzić iż polskie tłumaczenie jest bardzo dobre. Owszem czasem wydaję się, że niektórzy nie wczuli się w rolę ale jak dla mnie to taki szok, że "o jejku, po polskiemu do mnie mówią" i tyle :). Ale głos Lamberta dalej jakoś mi nie podchodzi ;). A co do tego że niektóre wypowiedzi są mało ambitne to nie wina Polskiego wydawcy tylko tego że w oryginale też tak jest...na moje oko ;). Pozdrawiam.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie! Powiedzcie w czym jest lepszy Chaos Theory od Pandora Tomorrow poza grafiką??! Bo według mnie w PT były dłużo ciekawsze misje

1451341[/snapback]

No jak dla mnie to feeling skradanki jest O NIEBO lepszy niż w PT. A to, że tam są ciekawsze misje trudno osądzać. Bo niby co, lepsze bo bardziej różnorodne, bo przechadzasz się po polu marychy raz, i że niby robisz ciekawsze rzeczy (przeca w kółko robisz to samo ;) ). Ja do tego uwżam że każdy SC ma jeden minus zawsze....ostatnią misję (raz że nie jest to apogeum/najlepsza misja w grze a dwa że nikt nie chce żeby było coś takiego jak ostatnia misją :lol:). Takie jest moje zdanie. Pozdro 4 ALL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy mozecie sprobowac porownac sc:ct z swat4? Wiem, w splinterze sami wykonujemy misje, a w swacie mamy cala ekipke, ale chodzi mi o grafe i grywalnosc ;) swacik jest niezly, a kolega moze mi pozyczyc swojego splintera ale nie wiem czy warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglby ktos opisac jak wykonac water stealth attack, bo jakos nie moge typa pod wode wciagac- zawsze kosa w plecy ;)

1452332[/snapback]

z tego co wiem ten typ ataku jest nie dostepny w wersji PC , kosnolowce za to mogą się cieszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów utknąłem ...

Jestem w misji w Korei Północnej, wszedłem do sali gdzie na lawecie jest rakieta, załatwiłem wszystkich, rakieta przejechała po szynie pod sufitem do wnęki, do której teraz nie wiem jak się wdrapac... Kto pomoźe, bo to jedyna droga naprzód??

 

Zdaje się, że trzeba było chwycic się rakiety, jak tam wjeżdżała? ale jak??

 

help, ziomale :mur: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z trybem współpracy, nie mogę się z nikim połączyć a jeżeli stworzę swoją grę po wczytaniu mapy wyswietla mi sie komunikat że zostałem odłączony od sesji. Wie ktoś dlaczego się tak dzieje? Mówie od razu że mam oryginał. Tryb rywalizacji działa mi bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów utknąłem ...

Jestem w misji w Korei Północnej, wszedłem do sali gdzie na lawecie jest rakieta, załatwiłem wszystkich, rakieta przejechała po szynie pod sufitem do wnęki, do której teraz nie wiem jak się wdrapac... Kto pomoźe, bo to jedyna droga naprzód??

 

Zdaje się, że trzeba było chwycic się rakiety, jak tam wjeżdżała? ale jak??

 

help, ziomale  :mur:    :lol:

1453921[/snapback]

Trzaba wskoczyć na cięzarówkę, a z niej na rurkę w górze. Po niej dojdziesz do rakiety!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzaba wskoczyć na cięzarówkę, a z niej na rurkę w górze. Po niej dojdziesz do rakiety!

1454435[/snapback]

Tylko skacz z dachu kokpitu ciezarowki, mi tylko z niego udal sie skok i tak zlapalem sie "szyny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pojawiły sie na oficjalnej stronie splintera 3 nowe mapy do trybu Versus: Death Valley, SQUAT i DEFTECH 2. Czy ktos probował juz je jakos odpalic?? ja mam z tym problem... zgrywam je do katalogu z mapami i nic. Jak ktos sie juz z tym bawil niech da znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam tak. pozyczyla mi splinterka osoba calkowicie mi obca (: i dzieki Jej wielkie za to, a na grze sie zawiodlem ): poziom trudnosci co nowa czesc schodzi w dol. nie uzylem ani razu zadnego gadgetu,ani razu broni palnej, ani razu nikogo nie zabilem(nie liczc zrzucenia do wody--poprostu chcialem zobczyc jak to wyglada :D ) totalnie nic nie jest potrzebne poza podejsciem zlapaniem podduszeniem /: mam nadzieje, ze sie to zmieni, bo jestem dopiero(albo az liczac, ze mniej do konca) w misji seul 1 [; albo bedzie trzeba przejsc jeszcze raz zabawiajac sie z wrogami /:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ghost00

halo

 

mam pytanie czy jest mozliwosc "wiekszych ustawien grafiki" w SC:PT poza rozdzielczoscia i detalami "low" lub"high" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...