Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie chyba spieprzyli noktowizor! ale może to zależy od punktu widzenia? mnie sie wydaje czasami, że jest ok!

przynajmniej się nie nudzę, ale chyba pora te wywody zakończyć! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he, to fakt że dyskusja o obrazku jest troszkę bezcelowa, no ale co począć jak twórcy nie dali jeszcze pograć w grę ani nawet w demko. Gdzie te czasy jak demko ukazywało się kilka miechów przed premierą, teraz demko wychodzi nawet po dwóch miesiącach a na dodatek każą sobie za nie płacić (na szczęście nie zawsze).

 

Kończąc sprawę obrazka, to z punktu widzenia normalnego, jest błąd bo noktowizor jest odwrotnie założony. Jednak jak się obróci obrazek (albo głowę) to też jest błąd ale inny, bo dwa zielone "naoczniki" są na oczach Sama, natomiast ten trzeci, zamiast na górze, jest z boku. No dobra, koniec tematu :)

 

My chcemy grać, my chcemy grać, my chcemy grać !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie dodam że już od jakiegoś czasu, można pograć sobie w bonusowe misje (dokładnie 3) które będą dołączone do edycji kolekcjonerskiej "Chaos Theory". Grałem w zeszłym roku i powiem że warto zagrać, a dla maniaków jest to pozycja obowiązkowa. Dodam jeszcze że są to bonusowe misje (+ znakomity filmik z wersji konsolowych, wyjaśniający losy agentów Blaunsten i Medison !) ale do pierwszej części gry.

No te misje niezłe były (są). Z niecierpliwieniem czekałem jak sie u kumpla 700mb ciągnęło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Takie cos mnie w tej grze denerwuje.

Przez to traci sie poczucie realizmu i symulatora komandosa za jaka sie gra z pewnoscia podaje.

 

Dzieki takiemu ruchowi silnik gry powoduje, ze Cie nie widac.

Jak to k**** nie widac ?

Debil by spojrzal w gore i zapytal "Po h** tam wisisz?" po czym by go kropnal.

 

I tak oczywiscie czekam na ta gre z niecierpliwoscia.

Ostatnio zaczalem znow grac w SP:PT

Swietna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mialem okazje pograc w wersje beta i stwierdzam,ze jest na co czekac.Jak wroce do domq to wrzuce jakies screeny,zobacyzmy w wwersji finalnej co z tego bedzie

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jednak zdaze szybko przed wyjsciem :)

 

http://img121.exs.cx/img121/6983/10om.jpg

http://img121.exs.cx/img121/9956/24pq.jpg

http://img121.exs.cx/img121/6679/30ph.jpg

http://img121.exs.cx/img121/9651/48oj.jpg

 

Nie wiem tylko czy tam sa jacys przeciwnicy bo narazie do takowych nie doszedlem,ale masz racje - dobre i to.Dzis sobie zainstaluje Pandore dla przypomnienia :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta beta i screeny to oczywiście pochodzą z multiplayera, więc jedyny przeciwnik jakiego można spotkać będzie prawdziwy, żywy :D Sam miałem to ściągnąć ale jakoś nie miałem czasu ani motywacji, no i jeszcze to rejestrowanie się na "fileplanet" i oczekiwanie w kolejce, to nie dla mnie. Wolę se poczekać na singla, który oczaruje nas już pod koniec marca (oby).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można to dorwać tylko na fileplanet??

1268834[/snapback]

Chyba tak. Jest to co prawda otwarta, publiczna beta multiplayera, ale "file planet" ma to na zasadzie "exlusive" czy jakoś tak. No ale widzę że cały proces pobierania jest szybki i bez problemowy. Kiedyś ściągałem z tamtąd różne pliki bo mają tam zajebiście szybkie łącza i świetne serwery, więc jak ktoś ma ochotę pograć w multi betę to wystarczy kliknąć TUTAJ i robić wszystko wedle instrukcji. Czytałem opinie o tej becie na innym forum o grach, i opinie są pozytywne, choć wszyscy podkreślają że wielkich zmian nie ma w grafie i grywalności, w stosunku do multi ze SC PT. Ale ja i tak czekam na singla i słynne już zwisy i zjazdy z sufitu. No i wreszcie będzie można kroić wroga kosą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy w koncu mozna bedzie sterowac padem <_<

1269689[/snapback]

Byłoby fajnie...jednak uważam że w tej grze lepiej sprawuje się mycha z klawierą ;). Nie zmienia to faktu że nie wiem czemu UBISOFT wywala opcją sterowania padem kiedy ta możliwość to podstawa :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale debilna ta strona fileplanet...nie mam zewnętrznego IP (sieć osiedlowa) i nie mogę dokończyć rejestracji....hmmm chyba poczekam na oficjalne demko (single i multi) :mur:

1268969[/snapback]

ja tez nie mam zew. ip i nie mialem zadnych problemow :? napisz o co chodzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie mam zew. ip i nie mialem zadnych problemow  :? napisz o co chodzi!

1270492[/snapback]

 

Już sam nie wiem....po pierwsze to nie kumam czemu z jednej rejestracji odsyła do drugiej i tak w kółko..po drugie w pewnym momencie prosi o odczytanie napisu z obrazka...ja widzę tylko napis "Invalid code" a niżej na tej stonie napisali że jak się widzi ten właśnie napis (albo nic) to znaczy że coś jest z ustawieniem firewalla...tylko że ja nie mam firewalla ale serwer przez który się łączą z natem (i nie tylko ja...) MA firewalla i wyszła z tego niezła qpa :). Sorka że trak trochę bez składu i ładu ale chyba jasno wytłumaczyłem ;).

 

EDIT:

Zresztą kit z nimi....mają jakąś chorą manię rejestrowania się :P.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELP !!! Niedawno zainstalowałem u siebie Splinter Cell'a CT ( 3 ) beta demo (on line)

Całość chodzi dobrze dopóki nie uruchamiam on line... Ponieważ wyskakuje mi wiadomość:

"Could not access UBI.com" ;/ Nie wiem dlaczego tak jest, ponieważ wcześniej utworzyłem login na Ubi.com, a firewall'a odblokowałem...

Więc już nic nie powinno przeszkadzać w połączeniu... Jest jeszcze jedną rzecz, której się dowiedziałem: Na maila dostałem jakiś klucz, a nigdzie w grze mnie o niego nie prosi... HHHHHHhhhheeeeeelllllllppppp!!!

post-105556-1108301146_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby fajnie...jednak uważam że w tej grze lepiej sprawuje się mycha z klawierą ;). Nie zmienia to faktu że nie wiem czemu UBISOFT wywala opcją sterowania padem kiedy ta możliwość to podstawa :unsure:

1270430[/snapback]

ja jakoś nie trawie grania myszą (nielubię fpsów)co oczywiście jest rzeczą gustu

ostatnio dobilo mnie to w true crime przecież myszą gra się w tą grę fatalnie(dla mnie)

a pozatym w pewnym sensie możliwość grania na padzie to dla mnie konieczność... :lol:

bo jak tu nie grać w SC na podłączonym do kompa telewizorze na kanapie a klawa i mysz nie siegają :mur:

ostatni coraz więcej zauważam tego typu niedociagnieć w grach

tzn wkładają mnostwo kasy w grę a zaominają o podstawowych rzeczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima rozpoczęła przyjmowanie zamówień na najnowszą część przygód agenta Sama Fisher'a, czyli grę Splinter Cell: Chaos Theory. Przedsprzedaż dotyczy wersji na PC.

 

1280967[/snapback]

 

Niby fajnie ale i tak poczekam aż w sklepach będzie....całe 10 zeta różnicy. Jak się doda do tego koszt wysyłki to i tak jest to samo...jak nie więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, słowo stało się ciałem, i demko SP najnowszego Splinter Cella, wyciekło do sieci i można już się nim rozkoszować ! :D :D :D Ja dopiero jutro sobie zagram, ale może komuś uda się szybko je ściągnąć i przetestować. Pierwsza opinia jaką znalazłem w sieci, jest bardzo pozytywna: grafa jest genialna. Kilka screenów i pierwsze wrażenia, znajdziecie TUTAJ na samym dole. Koleś gra w demko, na dosyć mocnym kompie z GF6800 na pokładzie i mówi że gra w 1280x full detale AAx2, chodzi dosyć dobrze. Ja sprawdzę demko jutro, już się nie mogę doczekać i ręcę mi się trzęsą z nerw :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, słowo stało się ciałem, i demko SP najnowszego Splinter Cella, wyciekło do sieci i można już się nim rozkoszować !  :D  :D  :D Ja dopiero jutro sobie zagram, ale może komuś uda się szybko je ściągnąć i przetestować. Pierwsza opinia jaką znalazłem w sieci, jest bardzo pozytywna: grafa jest genialna. Kilka screenów i pierwsze wrażenia, znajdziecie 1283065[/snapback]

 

Mniam!! Ale obawiam się że podobnie jak "Pandora..." będzie mi źle chodziło...a kaski na nowy sprzęt jak nie było tak nie ma :(.

Co do SC PT to gra potrafiła działać spoko w 1024x768....ale też mogła mocno przyrżnąć w 640x480....i co tu mam sobie myśleść tera :? . Poozdro i thx za elektryzującą nowinę. Pewnie demko pojawi się oficjalnie "na dniach" :)....oby. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie masakra ! Grałem już demko, ale nie mam teraz czasu pisać dokładnie, więc screeny (będzie ich cała masa) oraz moje wrażenia z demka, opiszę później. Ściągajcie demko bo naprawdę warto !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie masakra ! Grałem już demko, ale nie mam teraz czasu pisać dokładnie, więc screeny (będzie ich cała masa) oraz moje wrażenia z demka, opiszę później. Ściągajcie demko bo naprawdę warto !

1284076[/snapback]

Tylko skąd? <_< Z torrenta to raczej lipa. Czekam aż sie pojawi na gamershell.com :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, słowo stało się ciałem, i demko SP najnowszego Splinter Cella, wyciekło do sieci i można już się nim rozkoszować !  :D  :D  :D Ja dopiero jutro sobie zagram, ale może komuś uda się szybko je ściągnąć i przetestować. Pierwsza opinia jaką znalazłem w sieci, jest bardzo pozytywna: grafa jest genialna. Kilka screenów i pierwsze wrażenia, znajdziecie 1283065[/snapback]

To ja :D

 

Co do samego demka - ciekawostka techniczna: można wybierać między SHader Model 3.0 a 1.1, różnica jest dość znaczna, zarówno w wydajności(na minus) jak i w wyglądzie(na plus) - nie ma natomiast 2.0. W grze ponadto zaimplementowany jest m.in HDR - to chyba pierwszy taki przypadek po Far Cra'yu.

 

Jeśli zaś chodzi o wydajność - wyłączenie Soft Shadows daje dośc zauważalny przyrost wydajności, mogę grać nawet w 1600x1200.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez waterhouse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na torrentspy.com jest torrent, właśnie ściągam :razz: 590mega ;O

 

P.S

 

zassało sie, drżę z emocji :D

 

gralem z godzine - krotki raport:

pierwsze co sie rzuca w oczy to NIESAMOWITA grafika, genialne cienie/światła (high dynamic range robi swoje). Tekstury moglyby byc ladniejsze ale i tak są sto razy lepsze od tych w doomie. Twarz fishera ponownie została lekko zmieniona :razz: Modele postaci wyglądają niesamowicie. Co do grafiki to mam tylko jedno zastrzeżenie, woda w morzu wygląda bardzo nierealistycznie. Za to woda ogólnie (kałuże, deszcz) jest przepiękna.

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...