Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Ej no ludzie wam tez w trybie multi wolno gierka chodzi?? Jak do kogos wbijam na serva to strasznie zamula i malo FPS'ow jest, w single jest ok. Jeden koles mi powiedzial, ze zawsze bedzie wolniutko chodzic jak do kogos wbijam, jezeli tak to wielka lipa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam jest tunel do ktorego ona wjezdza?! i moze dalej jakas drabina?

 

dzieki za odpowiedz...

 

 

wiem ze tam tylko nie wiem jak :mur:

 

 

EDIT : juz wiem ;)

Edytowane przez Pinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem jak:)

Sadzac po screenie to stoisz obok takiej skrzynki, musisz do niej podejsc i obejsc obwod. Rakieta sie przesunie, a ty wskakujesz na ta jakby ciezarowke, a z niej podwieszasz sie i... dalej powienienes dac rade...

 

EDIT: Zauwazylem, ze pinki juz wie:)

Edytowane przez Muniol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji HOKKAIDO. Na końcu tej misji przechodzi się przez szyb wentylacyjny i wychodzi sie na daszku na przeciwko jest domek i jest strażnik a w środku 2 kolesi (ZHERKEZHI i SHETLAND) z czego SHETLAND'a trzeba zabić a ZHERKEZHI'ego należy uratować - jaki jest na to patent ? prubowałem już różnymi sposobami ale za każdym razem SHETLAND zabija ZHERKEZHI'ego i ucieka, prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w tym momencie będe miał 2 zadania nie zrobione: nie zabije SHETLAND'a i nie uprowadze ZHERKEZKI'ego tak ma się tez stać ? bo jakoś mi się nie wydaje że to jest poprawne zakończenie tej misji :blink: a wy jak przeszliście ten motyw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemożna właczyć SM3 Z AA ? na SM 1.1 mam AA a na 3.0 nie

Nie można :sad:

PS. Co zrobić z tymi jakajacymi sie głosami ?

Mi pomogło ustawienie przyspieszania sprzętowego w panelu sterowania na 2 kreske od lewej :) W wielu grach jest to lekarstwem na problemy z dźwiękiem, m.in. w GTA SA :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w tym momencie będe miał 2 zadania nie zrobione: nie zabije SHETLAND'a i nie uprowadze ZHERKEZKI'ego tak ma się tez stać ? bo jakoś mi się nie wydaje że to jest poprawne zakończenie tej misji :blink: a wy jak przeszliście ten motyw ?

tkaie ejst poprawne zakończenie. zauważ ze przy tych zadaniach masz krzyżyk, znaczy anulowane, a nie NOT COMPLETED jak przy jakimś którego Ty nie zaliczyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze wystarczy tylko ze wylaczysz wirtualne napedy.... ale....

 

to tylko kochany starforce, crackerzy ktorzy probuja zlamac to zabzpieczenie pisza ze starforce ingeruje BARDZO gleboko w sprzetowe kwestie komputera i jest nawet niekompatybilne z niektorymi plytami glownymi, napedami. Autorzy zabezpieczen a w szczegolnosci starforce siegaja po radykalne srodki bo crackerzy radza sobie praktycznie ze wszystkim :-) Ale wlasie dzieje sie to takim kosztem i dochodzi do absurdalnych sytuacji, mysle ze sie troche zagalopowali jednak :/

napisal bym jeszcze troche ciekawych informacji ale nie chce % :-)

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można :sad:

 

Mi pomogło ustawienie przyspieszania sprzętowego w panelu sterowania na 2 kreske od lewej :) W wielu grach jest to lekarstwem na problemy z dźwiękiem, m.in. w GTA SA :wink:

a dokladniej? gdzie to jest ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx :)

 

Ps. Niepogarsza to jakości dźwięku ?:P

Raczej nie, ale nie wiem czy czasem nie zmniejsza to trochę ilości fps'ów, bo w GTA SA odczulem jakby lekki spadek. Na szczęście w SC:CT nic takiego nie zauważyłem :) (może po prostu mi się przywidziało :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze spolszczeniem do tej gry (tym od cenegi). Mam amerykańską wersje gry, a to spolszczenie działa tylko na wersji europejskiej. Istnieje może jakaś łatka, lub cos podobnego aby wersje usa przerobic na euro lub jakoś oszukac ten system? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Mam problem ze spolszczeniem do tej gry (tym od cenegi). Mam amerykańską wersje gry, a to spolszczenie działa tylko na wersji europejskiej. Istnieje może jakaś łatka, lub cos podobnego aby wersje usa przerobic na euro lub jakoś oszukac ten system? :mur:

Wyjasnijcie mi jedno: po co kupujecie gry w USA, gdzie sa drozsze okolo 2x niz w Polsce, skoro nie znacie angielskiego? Bo tylko kompletna nieznajomosc angielskiego moze wymagac siegania po tak radykalne srodki jak spolszczanie tej gry, w ktorej jezyk angielski jest na poziomie przedszkolnym. Przepraszam za wtreta, ale nie moglem sie powstrzymac. Po prostu mnie to bardzo nurtuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma prosbe, dzisiaj mi sie wysypaly save'y z gry, a bylem juz dosc daleko (misja łaźnia). Moglby ktos podeslac mi je na email'a?

 

EDIT#1

Chodzi mi o save'y do polskiej wersji gry.

 

EDIT#2

Juz nieaktualne, znalazlem save'y.

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Panowie,jestem bodajze na samym koncu gry.Zjezdzalem winda na dol kiedy wylaczyli zasilanie od windy i musialem dalsza droge pokonywac recznie wychodzac przez szyb windy.Spadlem na sam dol i na dole widze kilku straznikow.Od tego momentu mam 3 minuty na dojscie do serwerowni.Problem w tym,ze oprocz tego czasu i straznikow w nastepnym korytarzu (jak sie do niego wchodzi to widac kilka min pulapek porozwieszanych na scianach) jest dzialko, ktore mnie rozwala.Udalo mi sie jednak w ostatniej chwili wydostac z korytarza,przy okazji zauwazajac w kamerze na na podczerwien,po bokach sa ukryte lasery,ktore zapewne powodowaly aktywacje dzialka.Czy musze zaczynac caly level od nowa jak mam zasavovany moment po wesjciu w lasery (dokladnie,cofnalem sie z korytarza tak by mnie straznicy nie zauwazyli wczesniej dezaktywujac wszystkie miny),czy moze istnieje jakis sposob na to by minac to dzialko (mam koncowke energii), a moze jest inna ukryta droga do serwerowni ? Dzieki z gory za odpowiedz i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

dezaktywuj dzialko swoim pistolecikiem. (mam na mysli OCP)

Dzieki,wlasnie skonczylem kolejna odslone SC.Skoro ukonczylem wszystkie czesci moge wreszcie poczekac na podwojnego agenta :) Co do tej czesci,to wersja PL dodawala bardzo duzo klimatu i ogolnie ta czesc podobala mi sie najbardziej.Jesli jeszcze nie kupiliscie tej gry to polecam bo naprawde warto :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,wlasnie skonczylem kolejna odslone SC.Skoro ukonczylem wszystkie czesci moge wreszcie poczekac na podwojnego agenta :) Co do tej czesci,to wersja PL dodawala bardzo duzo klimatu i ogolnie ta czesc podobala mi sie najbardziej.Jesli jeszcze nie kupiliscie tej gry to polecam bo naprawde warto :) Pozdrawiam

Jako ciekawostę dodam, że poza Double Agent powstaje SC: Essentials które ma się zacząć zaraz po DA...szkoda że tylko na PlayStation Portable to powstaje (przynajmniej narazie)...Więc widzisz, i Ty i ja mamy niezłego zgryza. Jak chcemy zaliczyć wszystkie części to chyba trzeba będzie i PSP kupić :). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

panowie problem mam :(

 

http://img422.imageshack.us/my.php?image=asdasdasd4xo.jpg

 

Spojrzcie na obrys barierek... jak to wyglada... czemu tak mam? ;/ Na pixel shaderach wyzszych to samo jest, jakic hustawien bym nie dal...

POMOCY :(

 

Aha i moze mi ktos powiedziec dlaczego w multi mam z 15 fps? gra chodzi strasznie wolno, w singlu juz ok ;/

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...