Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

panowie problem mam :(

 

http://img422.imageshack.us/my.php?image=asdasdasd4xo.jpg

 

Spojrzcie na obrys barierek... jak to wyglada... czemu tak mam? ;/ Na pixel shaderach wyzszych to samo jest, jakic hustawien bym nie dal...

POMOCY :(

Zastosuj AA i powinno pomoc. Chociaz nie wiem czy konfig Ci pociagnie ta gre z wlaczonym wygladzaniem krawedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hehe wlasnie ze z aa gram...

AAx2, pixel shadery 1.1, cienie medium, cos tam on i costam off ;)

800x600, gra wyglada ladnie i smiga jak nalezy...

 

A nie iwesz co z tym multi?

 

Apropoa AA, to kazda gre ustawiam tak, zeby miec te AAx2... jade po detalach, rozdzialce, ale aa must be ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może jak wrzucićdo świeżo zainstalowanego splintera stare save'y? Wrzuciłem do katalogu z "sejwami" jakieś save z neta i nadal po odpaleniu gry w menu wczytywania nic nowego nei ma :(

Tez mialem ten problem, ale sobie z nim poradzilem. Sciagnalem save'y z netu i wzialem wybor misji i zaczalem pd poczatku ta na ktorej save'y mi sie wysypaly (fakt, ze przed "wysypem sejwow" bylem juz prawie na koncu misji, ale lepsze to niz granie od "zera").

 

@Pioorek

Byc moze wplyw na te krawedzie ma slaba rozdzialka i uzycie PS1.1 . Ja gralem na ustawieniach medium 1024x768 PS2.0 bez AA i nie mialem takich krawedzi. W multi nie gralem.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tylko na ty mstatku tak mam, potem juz ok, a testowalem rozne ustawienia. Ps 2.0??Ja mialem 1.1 albo 3.0. Ale dziwne jest to, ze jak patrze jakby "bokiem" bo nie mam takich krawedzi, dopiero jak "ogarne" calym ekranem barierki...

 

W ogole gra roxuje [;];]];]

 

Super gra swiatel, klimat, klimat, klimat!!! Jestem wlasnie po statku, teraz 3 miesja ;]

 

Btw, po drugiej misji wiadomosic lecialy i na dole w szybkich newsach bylo cos "New Prince Of Persia..." i sie urwalo, nie dokonczone to bylo... a przeciez ubisoft wydal ze princa;] heh;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na ty mstatku tak mam, potem juz ok, a testowalem rozne ustawienia. Ps 2.0??Ja mialem 1.1 albo 3.0. Ale dziwne jest to, ze jak patrze jakby "bokiem" bo nie mam takich krawedzi, dopiero jak "ogarne" calym ekranem barierki...

 

W ogole gra roxuje [;];]];]

 

Super gra swiatel, klimat, klimat, klimat!!! Jestem wlasnie po statku, teraz 3 miesja ;]

 

Btw, po drugiej misji wiadomosic lecialy i na dole w szybkich newsach bylo cos "New Prince Of Persia..." i sie urwalo, nie dokonczone to bylo... a przeciez ubisoft wydal ze princa;] heh;]

Pamietam,ze byla taka wstawka jak dwoch kolesi rozmawia o nowym Prince of Persia :) Reklama gry w grze :D

Ja mialem PS2.0 (po spatchowaniu gry dopiero mogelem wybrac). Twoja karta wspiera PS3.0 i dlatego masz taki przeskok (z 1.1 na 3.0).

Jak miales tylko na statku ten motyw z barierkami to nie ma co szukac dziury w calym :].

Gra to mistrzostwo swiata, a najlepsze jest to, ze im dalej tym wydaje sie lepsza i coraz bardziej wciaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wlasnie ;] mozna sie usmiac czasami, a czesto gra jest powazna...

 

 

Jak ktos nie gral a nie chce wiedziec to niech nie czyta dalej...

 

 

 

 

Dobre bylo jak w pierwszym etapie zlapalismy jednego ze straznikow i przesluchanko mu robilismy. Rozmowa wygladala mniej wiecej tak, po zlapaniu straznika:

 

"wiedzialem ze przyjedziesz... zabiles moja rodzine, teraz wrociles po mnie! ale ja sie ciebie nie boje, zabij mnie... spotkam sie z rodzinka..."

 

Jak sie go naciskalo zeby cos jeszcze powiedzial, to mowil "mamo, ide juz do ciebie...", lub "tato ide do ciebie" hehe ;]]]]]]

 

A jak gre spatchowales? Bo jest mozliwosc jak sie w multi weejdzie i patch sie pobiera... ale nie wiem czy to na mulit tylko czy ogolnie do calej gry...

Gre dostalem do karty i jakos ja pominelem. Kiedys instalowalem zeby multi zobaczyc, teraz mykam w singla... gra super ;], gralem w jedynke tez mi sie podobala, ale byla za bardzo liniowa, CT juz mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ;] mozna sie usmiac czasami, a czesto gra jest powazna...

A jak gre spatchowales? Bo jest mozliwosc jak sie w multi weejdzie i patch sie pobiera... ale nie wiem czy to na mulit tylko czy ogolnie do calej gry...

Sciagnalem sobie patcha z jakies strony www i zainstalowalem ;]

Przewaznie patch poprawia od razu singla i multi, nie wychodza raczej oddzielnie do jednego czy drugiego.

Zreszta musialem ja spatchowac by zainstalowac nakladke z jezykiem polskim [;

 

Na stronie Cenegi mozna sobie pobrac patche http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A mozesz cos jeszcze o tej pl werjsi powiedziec? Ta naklada polska musi byc pod konkretna wersje? Bo ja najnowszego patha sciagam... temat przeszukalem i linka nie znalazlem...

 

http://img131.imageshack.us/my.php?image=ahhahaahahah7kp.jpg

 

Ludzie :/. czemu tak mam, jak sie okazlo nie tylko w misji na statku. Do tego zanika mi "tlo" w oddali i widze tylk ociemnosc. Glowa sama jest tak obrysowana jakos dziwnie. Jak manerwuje kamera to widze tlo nomrlanie, jakeis budynki w tle itp a czasem nie wkurza mnie to... help;/

 

http://img90.imageshack.us/my.php?image=lo...ololzsdf2fg.jpg tak to wyglada jak dam kamere troche wyzej.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej siemanko!!!

Nie wiecie czemu obydwa dema Splintera sciagniete ze strony CENEGA wywalaja blad przy uruchamianiu juz po zainstalowaniu??? sciagalem po dwa razy...moze jakies ustawienia dodatkowe w kompie?? help mi plisss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem savy wkleilem do folderu ale nie dzialaja... mam wersje 1.02 i byc moze sa one do innej wersji. Moze ktos przeslac mi save do 4 misji ( albo z dostepem do dalszych ) na adres maro17@neostrada.pl ? moze sa jakies kody na misje ? prosze o pomoc bo mialem format i nie chce mi sie przechodzic od nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam problem ze spolszczeniem do tej gry. Otóż, mam wersję przeznaczoną na rynek Amerykański a spolszczenie chodzi tylko z wersją Europejską i instalator nawet nie chce ruszyć :( . Co mógł bym zrobić?? Może ktoś mógł by mi wyciągnąć wpisy z rejestru tak, żeby oszukać instalator??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam problem ze spolszczeniem do tej gry. Otóż, mam wersję przeznaczoną na rynek Amerykański a spolszczenie chodzi tylko z wersją Europejską i instalator nawet nie chce ruszyć :( . Co mógł bym zrobić?? Może ktoś mógł by mi wyciągnąć wpisy z rejestru tak, żeby oszukać instalator??

Miałem to samo i chyba niestety na wersje hamerykańską nie da sie zainstalować spolszczenia bo wcześniej trzeba jeszcze wrzucić patch. PS ale jak by sie jednak dało to też bym prosił o te wpisy :D

 

Mam 1 pytanko. Wiadomo że z HDR nie działa z AA. A jak bym je wymusił w sterach to co ??

Edytowane przez Krzysg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo i chyba niestety na wersje hamerykańską nie da sie zainstalować spolszczenia bo wcześniej trzeba jeszcze wrzucić patch. PS ale jak by sie jednak dało to też bym prosił o te wpisy :D

 

Mam 1 pytanko. Wiadomo że z HDR nie działa z AA. A jak bym je wymusił w sterach to co ??

Możesz sobie sprawdzić ;). Ale chyba gra wtedy automatycznie wyłączy Ci HDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo i chyba niestety na wersje hamerykańską nie da sie zainstalować spolszczenia bo wcześniej trzeba jeszcze wrzucić patch. PS ale jak by sie jednak dało to też bym prosił o te wpisy :D

 

Mam 1 pytanko. Wiadomo że z HDR nie działa z AA. A jak bym je wymusił w sterach to co ??

Znalazłem odpowiedź. Jak masz to spolszczenie to to je wypakój programem Universal Extractor i pozamienaj pliki :P.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo i chyba niestety na wersje hamerykańską nie da sie zainstalować spolszczenia bo wcześniej trzeba jeszcze wrzucić patch. PS ale jak by sie jednak dało to też bym prosił o te wpisy :D

 

Mam 1 pytanko. Wiadomo że z HDR nie działa z AA. A jak bym je wymusił w sterach to co ??

A jak chcesz to wymusic, jak karty nvidii tego po prostu nie obsluguja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz to wymusic, jak karty nvidii tego po prostu nie obsluguja?

Wiem że nie obsługują, ale po wymuszeniu AA to któreś i tak musiałoby sie wyłączyć, albo pojawił by sie błąd. Nie moge sprawdzić bo aktualnie nie mam Splintera zainstalowanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymusiłem AA (x4) w sterownikach i nic sie nie stało. Z resztą zobaczcie sami:

Wyżej bez AA, niżej z 4xAA

Dołączona grafika]

 

Dołączona grafika

 

Jak widać różnicy nie widać :D AA sie chyba w ogóle nie włączyło. Tu też skrin z wymuszonym AA:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczalem grac w chaosa, gierka jest miodna (poprostu kocham ta serie) tak samo jak poprzednie czesci. ale mam jedno ale. moze inaczej to powiem, powiesil bym za jaja kolesia ktory robil model Sam'a, i zrobilbym mu to samo z oczami co on zrobil fisher'owi, czy widzieliscie te rozjechane oczy na twarzy sama? sa prawie na uszach, a na dodatek wygladaja tak jakby mial wytrzeszcz oczu. zgroza poprostu. nic tylko bic i walic (bez skojarzen) tego kto to zrobil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymusiłem AA (x4) w sterownikach i nic sie nie stało. Z resztą zobaczcie sami:

(...)

Poniewaz tej gry nie da rady właczyć AA + HDR:)

Nie ma takiej możliwości, ponieważ programiści tak zrobili i tyle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem spolszczenie, o boze, poprostu masakra. glosow uzyczyla chyba zuleria spod sklepow. dalej nie bede komentowal ;)

Glos Sam'owi uzyczyl Miroslaw Baka ;) Spolszczenie imo nie jest zle, w innych grach czesto bywalo duzo gorsze. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze glosu uzyczyl Miroslaw Baka, a moze Miroslawa. sam juz nie wiem bo ten glos tak pasuje do postaci sama jak .... ;) glosy sa co najmniej nieodpowiednio dobrane, przeszedlem jedna misje i stwierdzilem ze to nie to, nie bede gral w pl. gra traci duzo klimatu z tymi pedalskimi glosikami, nie ma to jak posluchac podczas misji jak fisher sie dogaduje z lambertem ;) ogolnie nie polecam spolszczenia.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na pocztku było "dziwnie" bo jednak dwie poprzednie części zaliczyłem w wersji full Ang więc głosy postaci znam i to bardzo dobrze. Ale nie da się idealnie dobrać głosów pod oryginały. Mogę się założyć że gdyby Michael Ironside zaczął do nas mówić po polsku swoim własnym głosem też byłoby to bardzo dziwne i trudne do przełknięcia. Mi spolszczenie bardzo się spodobało (choć w pewnych momentach mogło być lepiej, fakt) i liczę po cichu że Cenega znowu nas miło zaskoczy i że znowu dostaniemy takie spolszczenie ;). Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...