Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

po przejsciu SC CHT postanowilem pograc po sieci.podałem nicka ,hasło i prosi mnie o wpisanie cd key....i tu pojawia sie problem gdyz nie ma miejsca na tyle znaków do wpisania ile zajmuje cd key podany na płycie :mur: !!!!! gra jest oryginalna dostarczona z grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przejsciu SC CHT postanowilem pograc po sieci.podałem nicka ,hasło i prosi mnie o wpisanie cd key....i tu pojawia sie problem gdyz nie ma miejsca na tyle znaków do wpisania ile zajmuje cd key podany na płycie :mur: !!!!! gra jest oryginalna dostarczona z grafika.

Bylo juz o tym. Do gry online potrzebny jest drugi cd key, ktory znajdziesz na plytce lub na opakowaniu plyty. Poszukaj, a na pewno znajdziesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo juz o tym. Do gry online potrzebny jest drugi cd key, ktory znajdziesz na plytce lub na opakowaniu plyty. Poszukaj, a na pewno znajdziesz :D

 

znalazlem....lekki burdel w płytkach i jush człowiek szleje:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze glosu uzyczyl Miroslaw Baka, a moze Miroslawa. sam juz nie wiem bo ten glos tak pasuje do postaci sama jak .... ;) glosy sa co najmniej nieodpowiednio dobrane, przeszedlem jedna misje i stwierdzilem ze to nie to, nie bede gral w pl. gra traci duzo klimatu z tymi pedalskimi glosikami, nie ma to jak posluchac podczas misji jak fisher sie dogaduje z lambertem ;) ogolnie nie polecam spolszczenia.

pozdro

ale wiecie ze polski podklad mozna wylaczyc :?:

wtedy beda tylko same napisy po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera :mur: :mur: :mur: ale ze mnie ciol do kwadratu :mur: zapomnialem ze byla opcja native languages, chyba o to chodzi ? bo jezeli mialbym polski text a oryginalne glosy to bylo by git :) remek o ta opcje Ci chodzi?

tak :)

 

wlasnie skonczylem gre, ogolny wynik 56% :lol:

jutro zaczynam jeszcze raz

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie ladnie zalatwilem, pozbawilem sie save'ow. przeinstalowalem system a zapisy ze splintera nie byly w moich dokumentach, i zonk. juz praktycznie konczylem misje w Japoni/korei? jakos tak, nie pamietam nazwy misji ale to bylo jakos "kindoku" czy cos takiego :) moze mnie ktos poratowac swoimi saveami ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec zrobie tak, ze rozpoczne misje o ktorej pisales wyzej i zasejwuje na poczatku misji :)

 

p.s.

chyba chodzi ci o mosje hokaido :?:

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepsza misja, to ta w skarbcu i w displace:) A najgorzej wypada dla mnie ta, gdzie te latające bezzałogowe wynalazki latają.. troszke wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jedynce byl swietny utwor Crystal Method - name of the game :) a w 3 czesci bardzo mi sie podobala misja w banku/skarbcu :) muzyka w tej misji wymiata, kojarzy mi sie filmem ocean 11 i 12 :)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja uloubiona misja to oczywiście Skarbiec i jeszcze ta przed-ostatnia (Bath House chyba się to nazywa). Do tego pierwsza jest całkiem niezła, szkoda że w innych misjach nie było efektów pogodowych :(. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ma ktos moze kody na misje ?? albo save do 4 misji do wersji 1.02 ANG lub wyzszej ??

 

DOstalem savy ale chyba do wersji 1.00 a moja instaluje sie od razu do 1.02...

maro17@neostrada.pl

Edytowane przez Marek999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem SC:CT niedługo po naszej premierze. Nie żałuję kasy bo primo: to bardzo dobra gra i secundo: to jeden z niewielu tytułów który tak długo opierał się piratom. Zazwyczaj jeszcze zanim gra wystartuje u nas już ktoś ją ma i rozpracował (nie wnikam z jakich źródeł ;) ). A tak był spokój. Nawet jak czekaliśmy miech na polską premierę to właściwie w topicu nie było NIC o grze bo....nikt jej nie miał. Niestety wystarczy obejrzeć inne topiki o grach żeby zobaczyć co się dzieje w okolicach premiery (światowej). Nie mówię że wszyscy ściągają ale część osób ma wersje "mniej oryginalne". Bywa. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyab nie widzieliscie jeszcze golebia pocztowego cioci Zenki, w 2h robi 40k km. Ja SC:CT nie kupilem lecz dostalem. Znajomi wiedzac ze kocham serie THIEF wybrali mi taki prezent. Do dzis udaje ze mi sie podoba ;).

 

+muzyka

+graficzka

 

-gł. bohater - twardziel jakich malo

-gre mozna przechodzic (zaznaczam, przechodzic, nie przejsc bo doszedlem do 3 czy 4 misji juz nie pamietam, troche czasu temui to bylo) w stylu al'a rambo, a krycie w cieniu wg mnie tylko psuje klimat, kiedy mozna okryty mrokiem zaciahcac wszytko z kazdej strony

-wciskamy 'w' i gra sie sama przechodzi

-liniowosc do bolu

-fabula po tych paru misjach tez jakos mnie nie przykula do monitora

 

Reasumujac, chyba seria nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna kupic legalnie gre i grac w nia w godzine po premierze amerykanskiej a czesto na kilka dni przed nia , dla chcacego nic trudnego :) , ja tak kupilem wlasnie splinter cella chaos theory btw wyszedl moze jakis mod/patch na te zarowki na noktowizorze sama ? psuja one dla mnie klimat wiem ze to jego znak rozpoznawczy i wogole ale bedac 20 cm od jakiegos goscia swiecac sie jak choinka w ciemnosci pozostawia to mieszane uczucia

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Jakim cudem wszyscy wypowiadają się na temat gry,dzień po tym,jak miała swoją premierę w USA?.Przecież wiadomo że to rozmowa o piracie,bo nawet jakby zamówiło się grę przed premiarę w jednym z internetowych sklepów,to nie ma szans,żeby dzień poźniej dotarła do Polski.

Jeden z przykladow - http://www.direct2drive.com Jest tego duzo wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z przykladow - http://www.direct2drive.com Jest tego duzo wiecej.

A przypadkiem na d2d gry nie pojawiają się z kilkudniowym poślizgiem? Tak pytam bo nie wiem ;). Wiem że można szybko zamówić grę itd. Część osób mieszka za granicą więc mają "lepszy" dostęp. Ale było już kilka przykładów gdy gra wyciekła do neta na kilka dni przed premierą....chyba nie muszę mówić co się działo na forum ;). Tak czy inaczej dalej uważam że część osób (ale nie wszyscy!) ściąga gry, nic na to nie poradzimy. Ale paradoksalnie miło mi było grać w coś za co się zapłaciło i miało się tą świadomość że piraci nie grają. Wtedy tym bardziej nie szkoda kasy :). Ja teraz mam inną taktykę. Czekam aż gry potanieją. Po roku często są jakieś obniżki i można w niezłych cenach wyrwać fajne gry. Wprawdzie jestem do tyłu bo nie gram gdy inni grają ale co z tego? Jeżeli gra jest fajna dziś to za rok też będzie :).

Tak przy okazji ciekawe, bo SC CT trzyma cenę 99.90zł (w sklepach, nie liczę allegro itp.). Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...