Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

hydro2 ja wole 29 cali niz 19lcd. Gry na pececie sa slabe. Kazda ciekawa gra z duzym budzetem jst najpiew jest na konsole. Ty czekasz pewnie na gta sa a ja juz ta gre skonczylem. czekasz na nowego SP a ja juz w to gram. I nie wydalem setek zloty na karte graficzna. Mam kilka konsol., fakt ze gry nie tanie, szybciej, ale sa lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko ze gra na xboxa jest doskola. Cudo nie gra od paru lat tak sie nie wciagnalem w zadna gre. Zastanawiam se jak w a gre mozna grac na pececie - maly ekran + klawiaturea i myszka.  padem gra sie doskonale.

1349997[/snapback]

 

No nie moge. Znalazł się następny wyznawca X-klocka!!! Chłopie. Padem gra się świetnie? Może i tak ale nic nie zastąpi w tego typu grach klawy+mychy! To nie tekken czy DoA. Pozatym tak jak już kolega wyżej wspomniał praktycznie każdy ma podpięty TV do kompa włącznie ze mną! Ale TV wykorzystuję tylko do oglądania filmów i satelity! Reszta idzie przez monitor (19''). A różnica jest taka, że ja na TV mam rozdziałkę 1024x768 i texturki znacznie większe niż ty na Xklocku więc o co Ci chodzi? Jedni wolą Pecety inni konsolki albo jeszcze inacze. Więc nie możesz nikogo krytykować!!! A wiesz? Jak Ty możesz grać na padzie w szootery? przecież to jest kpina!!! :mur:

 

Więc jak masz pisać takie smuty to się wcale nie odzywaj!

Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

hydro2 ja wole 29 cali niz 19lcd. Gry na pececie sa slabe. Kazda ciekawa gra z duzym budzetem jst najpiew jest na konsole.  Ty czekasz  pewnie na gta sa a ja juz ta gre skonczylem. czekasz na nowego SP a ja juz w to gram. I nie wydalem setek zloty na karte graficzna.  Mam kilka konsol., fakt ze gry nie tanie,  szybciej, ale sa lepsze.

1350051[/snapback]

Racja,ale widzisz,u mnie to jest tak,ze wole zdecydowanie gry konsolowe,ale bardziej lubie peceta bo jest ogolnie multimedialny a multimedia to cos co bardziej lubie niz tylko pograc w gierkie na konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkórza mnie jak pisze jakiś loleq, że konsola ma tv i pada. No racja, ja nie mam LG 100hz 29" płaskiego i nie przeszedłem na nim Dooma3, no nie można do pc kupić pada, kierownicy, joya z wolantem itp. Boziu... Dzień w dzień to samo... Konsole na dziś dzień to przeżytek i koniec !

A jeszcze porównując tv a monitor - chłopie, monit ma ostry jak żyleta obraz. Teraz podepnij xkloca do monita i zobaczysz niedociągniącia w grafie - tv to tuszuje. Granie padem w fpp, no lol tragedia.

Ps. Ciekwe, kiedy sobie na Heroes of Might & Magic 5 zagrasz, lol :)

Ps2 gdybyś kupował oryginały, to nie byłbyś już taki dumny z posiadania konsoli - GTa - 250zł, Splinter - 250zł. LOL, 5 gier to super wypasiona grafa do pc :) A może nawet ponad 300 idą ?

Edit - nie chce się kłocić ! Nie odpowiadam na wyzwyska.

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

Jak mnie rozwalają ludzi piszący o AAxmilion i hdr skoro aa nie działa razem z hdr..... I potem ploty idą. To samo zauważyłem w HL2 - aax6 u mnie nie działa, x2 i x4 jest ok. Czyżby nv nie miała wsparcia do aax6 ?

Zresztą na takim procu to musi nieźle skakać, raczej poniżej 20fps. I to ma być płynne, lol...

1349826[/snapback]

po 1 ZAZDROSC

po 2 SHADER MODEL 3.0 działa

co do fps 20-28 fps czyli to nie są skoki duze (gra jest płynna ogolnie)

oczywiscie jak wyłącze shader model to na 1024x768 mam 45 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

buahaha, ciekawe w jaki sposob skoro jedyne co w tej grze zażyna gfx to ps3, którego w x800xt nie ma...

1349763[/snapback]

to nie są moje wnioski tylko czytałem cały temat wszystkie 10 stron i na jednej z nich koles pisze ze na X800XT spada mu nieraz do 18 fps takze wiesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co:/ teraz zrobi sie wojna ati vs nv ?

heh.. ja gram na czym gram i nikt mi nic za to nie zrobi.. jedynie smieszy mnie wypowiedź niektórych, jakoby grali z hdr i mieli aa wlaczone i na dodatek ten ktos widzi te aa:)

ja koncze temat o grafice w tym temacie:) Grafa zmiata i na ps1.1 i na ps3.0 pisss:)

bo w koncu to TA SAMA GRA:) a gra jest zzaje..bista

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 ZAZDROSC

po 2 SHADER MODEL 3.0 działa

co do fps 20-28 fps czyli to nie są skoki duze (gra jest płynna ogolnie)

oczywiscie jak wyłącze shader model to na 1024x768 mam 45 fps

1350121[/snapback]

 

takie bzdety to mozesz glupiemu wciskac...ja na swoim kompie mam z SM3.0 ok 25-30FPS...a na początku nawet 15!! wiec nie gadaj ze masz 20-28fpsow!! mierzysz na oko? czy frapsem?

 

denerwuja mnie ludzie ktorzy opowiadaja bajki ze maja 5500 w 3dmarku 2005 na 6800@16p, 6v, wgrach im smiga wszytsko na 6600GT itd..tak trudno napisac prawde??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka zazdrość ? Czego ? Cwaniactwa (lol), sprzętu (większy lol) czy czego ? No szok normalnie....

Cóż, też mam kumpla który gra na Undergroundzie2 na Fx5200 w 1024x768 z AA na fula detale i twierdzi, że jest płynnie.... Lo ludź to opinia. Ale ty Poli pierniczysz farmazony totalne ! Ile tan Twój xp ma mhz ? 1.6 ? LOL !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludu spokój :). Ja tam na moim FX shi*cie mam coś koło 20 do 30 fps...w 640x480 ze wszystkim na on i cienie na HIGH (bez AA I AF :lol: ). A jak wyjdę na dwór tam gdzie są te namioty i włączę noktowizor to mam w porywach 15 FPS :P...ale ja tą grę i tak kupię bo jest zajefajna i tyle. Mam kompa jakiego mam i na nim będę grał i już a to że wy nie możecie dojść do porozumienia "co dla kogo jest płynne i gdzie się rżnie a gdzie nie" to dlatego że jedni grają w wyższych rozdziełkach a inni w niższych i tyle. Po co te dywagacje. Ważny jest efekt czyli przyjemność czerpana z gry a ta w tym wypadku jest OGROMNA.

 

Co do konsol to mam dla nich duży "respect" bo niby pod koniec swojego "panowania" są dużo słabsze od pieców to i tak da sie na nich konkretnie pograć (vide SC3 na Xkloca) a i mają jedną zaje***cie ważną zaletę. Nie walisz do nich co pół roku ramu czy czegoś innego tylko działasz na tym co już jest w środku. Gry są robione pod konsolę a nie komponenty są robione pod gry i nikt się nie kłóci że jemu coś ne działa albo działa inaczej. Ale jakoś w FPSa sobie nie wyobrażam grać na konsoli czy w jakąś strategię(nie w sensie że się nie da tylko że jest to przyjemniejsze na kompie). Uważam że kompy i konsole stoją na równi jako maszyny do grania i razem się uzupełniają.

 

Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Ty TVD opisujesz fajnie, w to można uwierzyć - w jego opis nigdy :)

To, że masz kompa słabszego - to nic, przecież my (ja) nie zamierzam się z tego powodu wywyższać czy też śmiać z Ciebie - absolutnie !

Konsole...tak, stare sprzęta jak byk z 32mb ramu a jakie gry tam są :) To fakt.... A co do tego, że nie trzeba dokupować ramu... Wielu konsolowców (tak myślę) wolałoby tego ramu dokupić i mieć ładniejsze gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Ty TVD opisujesz fajnie, w to można uwierzyć - w jego opis nigdy :)

To, że masz kompa słabszego - to nic, przecież my (ja) nie zamierzam się z tego powodu wywyższać czy też śmiać z Ciebie - absolutnie !

Konsole...tak, stare sprzęta jak byk z 32mb ramu a jakie gry tam są :) To fakt.... A co do tego, że nie trzeba dokupować ramu... Wielu konsolowców (tak myślę) wolałoby tego ramu dokupić i mieć ładniejsze gry :)

1350407[/snapback]

Tu po prostu chodziło o brak upgradeów w konsolach co mozna zaliczyć na plus. Fakt że nowe gry wymagają wiejcej RAMu i pewnie masz rację że wszyscy by woleli dokupić(ogólnie wszystko by szybciej chodziło). Ale przez pierwsze dwa lata to co w konsolach zamontowali powinno starczyć w zupełności...potem zaczynają się schody dla programistów ale też tworząc lepsze gry udowadniają co potrafią :). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Co sie ostatnio tutaj dzieje panowie.Porownajcie sobie forum dzisiaj z forum 2 lata temu.Wtedy to kazdy sobie pomagal,nie bylo zadnych wojen i wszyscy mieli wolnosc slowa, a co sie dzieje teraz ?? Jeden drugiego sie czepia o jakies bezsensowne glupoty zamiast pomagac,inny tu gada,ze kup orginal,albo cos tam czy cos tam.Panowie,badzmy dla siebie mili,zwlaszcza teraz - swieta sa.Fakt,ze forum polega na dyskusji i wyglaszaniu swoich pogladow,ale wyzywanie czy jakies trefne uwagi sa nie na miejscu.Jesli ktos ma inne zdanie to niech sobie poczyta posty powiedzmy od 60 strony w zwyz,moze wtedy Ci,ktorzy tylko upominaja a nic nie daja od siebie zmienia sie chociaz troszq.Jak myslicie,skad sie wziela glupota z pe es 2 ?? Wywolala agresja i klotnia innych osob.Wiedzialem,ze rozprosze uwage,ze to glupota i napewno zasluguje na ostre ostrzezenie piszac takie bzdury,ok - zgadzam sie,to paranoja i bez sensu sie wypieralem tyle czasu,przyznaje sie do tego,ale Ci co najbardziej sie tego czepiaja powinni sie zastanowic nad tym,co sami mowia.Tu nie chodzi tylko o mnie.Upominacie sie,klocicie,wyzywacie czasami,ze ten sciaga (mowi to zazwyczaj osoba,ktora sama sciaga i sciemnia,ze kupuje orginaly)-niech popatrzy na siebie.Mowie:spojrzcie na forum 2 lata temu a moze zrozumiecie choc troszq dlaczego pisze w taki sposob.Podobnie jak kolega wyzej,nie bede odpowiadal juz na ten temat ani na zadne wyzwiska tylko trzymal sie tematu CT bo to jest w tej chwili najwazniejsze - peace for All przez duze A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie ostatnio tutaj dzieje panowie.(...)Podobnie jak kolega wyzej,nie bede odpowiadal juz na ten temat ani na zadne wyzwiska tylko trzymal sie tematu CT bo to jest w tej chwili najwazniejsze - peace for All przez duze A

1350557[/snapback]

Zgadzam się...wracajmy do tematu. Od razu mam pytanie. Jak napisałem podobno wydawcą UBI został CD Project ale ponoć tylko wersji konsolowych(jak napisał ktoś inny) ale czy to trochę nie jest dziwne? Teraz się robi bałagan i trzeba czekać na grę kolejny miech. I jeszcze jedno: wie ktoś jaka jest długość tej gry (ile leveli/misji)? Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

Jaka zazdrość ? Czego ? Cwaniactwa (lol), sprzętu (większy lol) czy czego ? No szok normalnie....

Cóż, też mam kumpla który gra na Undergroundzie2 na Fx5200 w 1024x768 z AA na fula detale i twierdzi, że jest płynnie.... Lo ludź to opinia. Ale ty Poli pierniczysz farmazony totalne ! Ile tan Twój xp ma mhz ? 1.6 ? LOL !

1350368[/snapback]

co tu mowic....i udowadaniać poprostu ci pokaze

 

800x600 co widac na screnie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

1024 bez SHADER MODEL 3.0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

1024 z grafika na LOW

Dołączona grafika

Dołączona grafika <---- na tym screnie bylo 47 fps nie wiem niestety dlaczego pod windowsem nie chcialo wkleic tego tak jak na poprzednim (moze uwierzysz na słowo)

 

to są dowody....wiec na tym lolowatym 1.6 mam takie wyniki,nie lubie cwaniakowac bo sam nie nawidze cwaniactwa stwerdzam tylko fakty....a ty nie mozesz ich zrozumiec. przeciez tu nie chodzi o wywyzszanie sie...tylko o zrozumienie ze mam takie osiagi...co do NFS U 2

 

1024 wszystko na full +analising

Dołączona grafika przy lekko obciazonym kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano skasowałem demko SC:HT :mur: :mur: :mur:

Nie sprawdzę :( Może inni się wypowiedzą...

Co do Undergrounda - masz załączony też "enchanced contrast" ? AA na maxa ? Co to znaczy "przy lekko obciążonym kompie" ?

Jeszcze jedno - ja nie grałem na Splinterze, tylko oglądałem na plaży. Może w jaskini jak nic nie widać, to masz więcej fps, ale z początku na plaży to musi rwać równo.

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZI dlaczego konsole to przezytek? Wieksza ilosc graczy na swiecie uzywa konsol. Powiem ci ze jestem za stary zeby sprawdzac fpsy w grach, rozdzielczosci, patche, sterowniki. Ja chce poprostu wlozyc plyte i sie dobrze bawic. Na pececie gram w symulatory - grand prix legends, nascary, richard burns i xplane. Wszelkie inne pozycje wole uzywac na konsolach - wkladam plyte i sie bawie. Podlaczalem konsole pod monitor (19"lcd) za pomoca prostego vgaboxa i fakt wyglada to tragicznie:) Ale na tv 29" 100Hz wyglada to bardzo ladnie z odleglosci 2-3 metrow.

 

Hydro2 - multimedialnosc hmm na xboxie ogladam seriale w divx sobie, czasem inne filmy, ogladam zdjecia. Peceta tez uzywam codziennie wiele godzin, nie twierdze ze konsole zastepuja peceta ale doskonale uzupelniaja. Nie kreci mnie wydawanie 1000zloty na karte graficzna, ktora mi i tak nie zapewni plynnej grafiki w 1280x1024 w grach. Uzywam starej 9800pro i ostatnio (driv3r, brothers in arms) niestety nie da sie grac na max detalach. Wiec przestalem sie przejmowac grami na pececie i uzywam tych samych pozycji na konsolach (przewaznie xbox). Konsola za male pieniadze zapewnia mi bardzo atrakcyjna rozrywke. Gry nie sa takie drogie - wiekszosc po srednio 50 zloty z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych, wesołych :)

Przemol - konsola jako urządzenie nie jest przeżytkiem, ale te, które są obecie już są za stare i powinny być wymienione :) Wiesz o co mi chodzi.

Skoro na konsolach nie razi Cię grafa, to walnij na piecu 680x480 w średnich detalacj i będziesz miał płynnie i grafę jak z konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem podobno wydawcą UBI został CD Project ale ponoć tylko wersji konsolowych(jak napisał ktoś inny) ale czy to trochę nie jest dziwne? Teraz się robi bałagan i trzeba czekać na grę kolejny miech. I jeszcze jedno: wie ktoś jaka jest długość tej gry (ile leveli/misji)? Nara.

1350621[/snapback]

Co jest dziwne dla Ciebie? Cenedze nie opłaca się dystrybuować gry na PS2 bo po prostu się nie sprzedają (co dziwne nie jest przy ich cenie w stosunku na średnie zarobki w kraju) Cdprojekt pewnie potrzebuje czasu by dojrzeć do tej prawdy życiowej, ale jak wiadomo, mądry polak po szkodzie :->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest fake - foto wziete z jakiegos forum o SC - podobno w szwecji juz jest w sklepach.

 

zreszta pamietacie jak bylo chociazby z hl2 - tez kilka dni przed premiera byly foty kolesi z hl2 w lapkach :]

 

fajnie jest mieszkac w jakims dobrze rozwinietym kraju i miec taki sklep z grami :]

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Polska jest jak kraje trzeciego świata..... ja już nie mogę...kasa na gierkę już się uzbierała a tu nie ma jak kupić :angry:. Tak już jest w Polsce...jak coś jest to nie ma na to kasy a jak kasa jest to tego w sklepach nie ma...wierd so wierd.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...