Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

moja wyzsza wypowiedz na sasiedniej stronie to tylko zart prima aprilisowy. hehehe, nie sądziliscie chyba że gra byla juz w mediamarkt. Osobiscie czekam na tą gre. a tymczasem słyszałem, że cos zepsuli z bieganiem O_o

Chodzi o to, iż jezeli idziemy najwolniej w cieniu, to przeciwnik nas uslyszy!!! a jezeli przekrecimy o jedną wartość koleczka w myszce juz nas nie slyszy.. Co ten ubisoft namodził:/ Mysle ze to tylko plotki:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na oficjalnej stronie SC:CT i mam mieszane uczucia :? . Wygląda na to że jest tylko 11 misji :(. A tu chyba nie ma tak jak w poprzednich częściach, że misje to czasem parę leweli. Więc znowu qupa :(. Nawet jeżeli jedą misję przechodzi się w 1h (za pierwszym razem) to to jest góra 11h grania. Owszem można jeszcze raz przechodzić i spróbowac to przejść nieco inaczej ale IMHO to już nie to samo co za pierwszym razem(znamy już koniec misji i tylko do niej dążymy tyle że nieco inną drogą). Na szczęście jest Multi ;). Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na oficjalnej stronie SC:CT i mam mieszane uczucia :? . Wygląda na to że jest tylko 11 misji :(. A tu chyba nie ma tak jak w poprzednich częściach, że misje to czasem parę leweli. Więc znowu qupa :(. Nawet jeżeli jedą misję przechodzi się w 1h (za pierwszym razem) to to jest góra 11h grania. Owszem można jeszcze raz przechodzić i spróbowac to przejść nieco inaczej ale IMHO to już nie to samo co za pierwszym razem(znamy już koniec misji i tylko do niej dążymy tyle że nieco inną drogą). Na szczęście jest Multi ;). Nara.

1363830[/snapback]

Qpy nie będzie ! Zobacz sobie na wielkość poradnika, swoją drogą korci mnie żeby sobie poczytać dokładnie ten poradnik, ale zepsułbym sobie tylko przyjemność z gry. Ale ilość misji robi wrażenie. Być może nie będzie to gra na 25 godzin, ale na pewno będzie dłuższa niż skandalicznie krótka Pandora.

 

A tu jest poradnik

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qpy nie będzie ! Zobacz sobie na wielkość poradnika, swoją drogą korci mnie żeby sobie poczytać dokładnie ten poradnik, ale zepsułbym sobie tylko przyjemność z gry. Ale ilość misji robi wrażenie. Być może nie będzie to gra na 25 godzin, ale na pewno będzie dłuższa niż skandalicznie krótka Pandora.

 

A tu jest 1363939[/snapback]

Broń Boże nie będę tego czytał! Sam chcę wszystko zrobić ;). A nawet skoro poradnik jest długi to to nic jeszcze nie oznacza. Gdyby każda misja była długości Lighthouse to sam przyznasz że nie będzie się grało za długo. Oby zaskoczyli mnie i następne misje będą dłuższe (bo na to że misje dzielą się na lewele to nie liczę). Tak czy inaczej można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić że to co dostaniemy będzie maksymalnie napakowane grywalnością. Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych benchmarki oraz opis roznic pomiedzy SM1.1 a SM3.0,

1364322[/snapback]

Uprzedziłeś mnie z tym artem :) Swoją drogą do HDR nieźle obniża framerate - ja odpaliłem u siebie demko - 1280x1024 AAx4 Anizo x8 SM 3.0 i all MAX i na plaży mam ok 20-35FPS na zegarach defaultowych 6800GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke sie dziwie tym testom;)

Bo screeny "highEndowe" nie wyglądały w ogóle na jakies HighEnd.. bynajmniej porównać te co ja robiłem i dawałem pare stron temu.. :/

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qpy nie będzie ! Zobacz sobie na wielkość poradnika, swoją drogą korci mnie żeby sobie poczytać dokładnie ten poradnik, ale zepsułbym sobie tylko przyjemność z gry. Ale ilość misji robi wrażenie. Być może nie będzie to gra na 25 godzin, ale na pewno będzie dłuższa niż skandalicznie krótka Pandora.

 

A tu jest 1363939[/snapback]

 

kolego ten poradnik ma się do gry miej wiecej tak. 5 minut grania i 3 strony poradnika .

 

mi się wersja na xboxa wieszała w pewnym momencie :-|

 

teraz gram na ps2. i ku mojemu zdziwneniu grafa nawet trzyma poziom.

 

gra jest ciekawa i wciaga ale niestety wkurza przeprogramowanie wszystkiego, grę trzeba przechodzić dokładnie tak jak sobie wymyśleli to autorzy

niby Rybak jest taki zwinny jednak tylko w tych miejscach które wyznaczyli autorzy gry.

denerwują też błedy tego typu, ze gośc bez noktowizora widzi mnie mnie w ciemności takiej, ze ja nic nie widze na ekranie ,a nie widzi mnie w półmroku

 

mam za sobą już miej wiecej polowe gry, im dalej tym staje się bardziej monotonna. mam nadzieje ze końcowka bedzie trzymać poziom.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie interesowało mnie jak ta gra wygląda na PS2. I czy się nie przyżyna. Mógłbyś napisać?

 

Mały OT: gdzie są wszystkie Avatary?????

1365725[/snapback]

[*]ŻAŁOBA[*]SMUTEK[*]ŻAL[*]

Edytowane przez LK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(KZI @ Apr 3 2005, 12:50)

Kurde bele, ja wszystko rozumiem, ale Avatar jest mój i ja chce decydować o jego pokazywaniu/niepokazywaniu ! Może wogóle je zdejmiemy - codziennie umierają miliony ludzi !

 

Siedz cicho bo nie pora na biadolenie.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde bele, ja wszystko rozumiem, ale Avatar jest mój i ja chce decydować o jego pokazywaniu/niepokazywaniu ! Może wogóle je zdejmiemy - codziennie umierają miliony ludzi !

1365889[/snapback]

siedź cicho bo Cię nawrócą :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ciakawe czy jeżeli dostalibyście dziś Splintera nowego, to też nie gralibyście ?

Hmm, może nie włączajcie komputerów co ?

Jak mnie "nawrócą" (raczej zniechęcą dalej) to założe nowe konto. 3 minuty roboty :)

1365940[/snapback]

ale tu nie chodzi o konto, chodzi o to, że masz się dostosować bo ONI tak chcą, nie rozumiesz? :-P

a co do włączania kompów to dobry pomysł, prawdziwi katolicy są teraz w kościele i się modlą (ja do takich się nie zaliczam, choć wierze w Boga), ale teraz panuja moda na świeczki więc wiesz <_<

a na sc czekam niecierpliwie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tu nie chodzi o konto, chodzi o to, że masz się dostosować bo ONI tak chcą, nie rozumiesz?  :-P

a co do włączania kompów to dobry pomysł, prawdziwi katolicy są teraz w kościele i się modlą (ja do takich się nie zaliczam, choć wierze w Boga), ale teraz panuja moda na świeczki więc wiesz  <_<

a na sc czekam niecierpliwie  B)

1365954[/snapback]

rób sobie co chcesz ale zarty odstaw na bok chłopcze bo widac nie dorosłes do tego by zdawac sobie sprawę z powagi sytuacji

 

nic do Ciebie kucyk nie mam ale jak masz pisac cokolwiek choć z cieniem ironii to zamilcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rób sobie co chcesz ale zarty odstaw na bok chłopcze bo widac nie dorosłes do tego by zdawac sobie sprawę z powagi sytuacji

 

nic do Ciebie kucyk nie mam ale jak masz pisac cokolwiek choć z cieniem ironii to zamilcz

1365984[/snapback]

ale o co chodzi, po co to w ogóle pisałeś? chcesz szerzyć dobro i wiare to chyba nie za odpowiednie miejsce znalazłeś... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm powaga sytuacji....

Chodzi Ci o polityczne aspekty śmierci JP2?

Jak dla mnie wiele się nie zmieniło. Tak samo wstane do roboty, tak samo przyjdę...

Nie mów do mnie chłopcze...

1366061[/snapback]

kopnij sie w czolo i to tak konkretnie ! a jak masz pisac takie bzdety to zamlicz chlopcze

 

ale o co chodzi, po co to w ogóle pisałeś? chcesz szerzyć dobro i wiare to chyba nie za odpowiednie miejsce znalazłeś...  <_<

1366072[/snapback]

Mastah zle trochu chyba to odebrales w Twojej wypowiedzi bylo troche ironii a jest to zdecydowanie nie na miejscu bez wzgledu gdzie sie to mowi. Wiec jesli to topic o grach rozmawiajmy o grach a komentarze nt Ś.P. Ojca Swietego pisane niejasnym i ironicznym stylem sobie darujcie nie czas i miejsce na to!

Edytowane przez Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm powaga sytuacji....

Chodzi Ci o polityczne aspekty śmierci JP2?

Jak dla mnie wiele się nie zmieniło. Tak samo wstane do roboty, tak samo przyjdę...

Nie mów do mnie chłopcze...

1366061[/snapback]

czyli niczym sie nie róznisz od małpy .............reszte dopowiedz sobie sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra sorry, może przesadziłem trochę, jak najbardziej jestem z Papieżem myślami, ale nie wydaje mi się, że stawianie świeczek przez gg i w temacie na oślej jest czymś dobrym i lepszym...  <_<

NO

1366092[/snapback]

stary mnie za to przepraszac nie musisz to Twoja indywidualna sprawa ale postac Jana Pawla II napewno nie nalezy do tych z ktorych nawet w najmniejszym stopniu nie nalezy drwic w zadnym miejscu w zadnym czasie bez wzgledu na to jakiego wyznania jestes czy z jakiego miejsca na swiecie pochodzisz...

Edytowane przez Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czym ja się różnię od Papieża ? Też jestem człowiekiem, też nie zasługuję na kpiny czy szyderstwa... Nie rozumiesz? Gdzie twój :"katolicyzm" mówiący o nie obrażaniu innych itp?

Źle trafiliście, ja nie podejmę kłótni na wyzwiska. Z chłopcze też nie trafiłeś, ponieważ mam 27lat, założyłem rodzinę i ciężko na wszystko pracujemy. Żal mi chłopa, ale jak moi bliscy odchodzili, to nie wszystkich to interesowało i nie przerwali programów tv i nie usunęli ikonek. A dla mnie to byli ważniejsi ludzi niż Jp2 którego nigdy osobiście nie znałem, i w sumie dla mine nic nie zrobił (osobiście).

Pozdrawiam, nie piszę już więcej na ten temat. A admini niech lepiej to usuną.

1366157[/snapback]

no... najlepiej gdyby podarowal worek pieniedzy wtedy by cos zrobil dla Ciebie i wszyscy byliby zadowoleni :blink: geezas czlowieku czy Ty widzisz co Ty wypisujesz?? :blink:

Edytowane przez Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! Wstrzymajcie się z tymi dyskusjami, naprawdę nie czas i miejsce. Zresztą możecie sobie pogadać na privie, albo założyć temat w oślej łączce. Pomijając już wszystko, jesteśmy w wątku o Splinter Cell: Chaos Theory gdzie rozmawiamy wyłącznie na ten temat. Zresztą pewnie moderator wytnie niektóre posty. Peace !

 

----------------------

 

A co do gry, to pojawiła się dzisiaj inna skradanka, "Stolen" z kobitką w roli głównej. Nie widać na razie Fishera więc można sobie osłodzić żmudne oczekiwanie. Stolen nie miał jakiegoś wielkiego budżetu, ale zapowiada się przyzwoicie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty byś się zmartwił, że dostałeś worek kaski ? Ja nie, wręcz przeciwnie. Faktycznie, na pewno bardziej bym go polubił. Ty nie wolisz tej cioci która daje Ci więcej kasy ?

1366198[/snapback]

echhh- juz nic.....

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się ludziska zbulwersowały. Ja się zapytałem gdzie avatary a potem to już sam na to wpadłem że żałoba jest. But THX anyway. Wracajmy do tematu bo tu się normalnie burdel zrobił :(.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie interesowało mnie jak ta gra wygląda na PS2. I czy się nie przyżyna. Mógłbyś napisać?

 

powiem ci że wygląd splinter cella 3 na ps2 mnie zaskoczył.

 

woda wygląda znakomicie, tekstury są ładne. są wszystkie cienie tak jak na pc. ściany się świecą itd :)

 

gra się ani na moment nie przytnie, tylko czasem animacja spada tak do około 30 fps, ale nie jest to dokuczające.

loadingi są szybkie ale lewele są pociete.

najbardziej mi sie podoba sterowanie, bo na padzie jest naprawde wygodnie.

 

pozatym gra troche robi się monotonna po czasie.

daje mocną 8.

 

Gdybym nie zagral wcześniej w MGS3 to splinter cell dostal by u mnie 9+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...