Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

jakie detale i rozdziałka?  :wink:

1415555[/snapback]

1024x768 max detale z SM 3.0 (z HDR, soft shadows, parallax mapping itp.) z AFx8 (bez AA no bo AA nie dziala gdy dziala HDR)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kat. system jest  pliczek timedemo.bat, zapodaj wyniki z niego - min, max, aver fps latwiej bedzie porownac.

1415933[/snapback]

heh..no ok..ale WYŁĄCZYŁEM to timedemo gdy Sam ominął pierwszych strażników i idzie po schodach z celi (do pokoju z beczkami)...nie mam pojecia dlaczego ale wtedy wszytko mi starsznie zwalnia..tak jakby ktos wlaczyl w wideo spowolnienie czasu..czego efektem jest 3-7fps :/ nie chaczy ale straaaasszzzniiieee wooollnnooo chodzi ...moze jakis bug bo w czasie gry czegos takiego nie ma...

 

no ale do tego momentu mam:

 

AVERAGE FPS--------- MIN FPS--------MAX FPS

41,551017--------- 17,981474---------94,785725

Edytowane przez lukk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz mam

co ciekawe w poznanskim empiku dalem za gre 79 zl cena baardzo atrakcyja gdzie sugerowana to 99 zl nie wiem jak to zrobili ale mojej osobie takie ceny pasuja, uklony dla cenegi za swietne spolszczenie - teraz przesluchiwanie delikwentow to jeden wybuch smiechu za drugim poprostu bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no giera jest wypaśna, nie pamiętam od czasu hl2 gry która by mną tak pozamiatała, jestem w drugiej misji dopiero a podoba mi się niesamowicie B)

naprawdę polecam, a co do tych 10 misji to nie jest wcale tak źle, bo każda misja składa się z dwóch-trzech podmisji np. latarnia + statek stanowi jedną <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale do tego momentu mam:

AVERAGE FPS--------- MIN  FPS--------MAX  FPS

41,551017--------- 17,981474---------94,785725

cos malo...ale moze to byc wina dziwnego zachowania timedemo

ustawilem karte na takie samo taktowanie jak Twoja:

51.141333------31.854279------131.318006

timedemo przeszlo bez zgrzytow.

btw: uprzedzam pytanie - to nie sa wyniki z SLi

to sa wyniki z SLi :twisted:

98.297093----62.323084----177.437976

karty 450/625

 

ten plik bat uruchomic tak? zeby sprawdzic...

tak. odpalasz pliczek, a nastepnie w pliczku TimeDemoResult.xls masz ladne wyniczki :) Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos malo...ale moze to byc wina dziwnego zachowania timedemo

ustawilem karte na takie samo taktowanie jak Twoja:

51.141333------31.854279------131.318006

tylko wiesz co?? moze byc jedna sprawa..ty masz 2x Ultra tak?? mowisz ze odpaliles na jednej z moimi ustawieniami..z tymze Ty masz 256 GDDR3 <_< <_< <_< a ja jednak te 128 DDR...bo powiem ci ze jest NIEMOZLIWE (no chyba ze ja mam cos skopane ale nie sadze - najlepiej niech ktos sie wypowie kto tez ma 6800 z 128MB DDR) abys min. mial 30FPS..po rpostu niemozliwe..na plazy jest 20 i basta:))) w demie mialem nawet 15..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak...sprawdzalem ustawienia pare razy, testowalem tez nie raz...

moze stery? ja jade na 76.44...

1416444[/snapback]

a co z tymi 256MB DDR3?? imho to ma taki wplyw..a propos dlaczego jedziesz na 76.44? a nie na tych z nvidii?? co ja mam w podpisie?? lepsze są?? wsyztskie gry smigaja Ci na nich, czy np. w HL2 jest zolta woda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no giera jest wypaśna, nie pamiętam od czasu hl2 gry która by mną tak pozamiatała, jestem w drugiej misji dopiero a podoba mi się niesamowicie  B)

naprawdę polecam, a co do tych 10 misji to nie jest wcale tak źle, bo każda misja składa się z dwóch-trzech podmisji np. latarnia + statek stanowi jedną  <_<

1416219[/snapback]

UWAGA SPOILERY MOŻLIWE

 

http://www.splintercell.com/uk/splintercel...y/locations.php

 

RACZEJ PO SPOILERACH

Powiedz mi co widzisz? Bo ja 11 Misji po 1 levelu.....Ale ja jeszcze nie zagrałem i mogę się tylko do tego odnieść. Ale chyba Ubi na swojej stronie nie kituje. Jak piszecie że druga...hmmm..."plansza" jest na statku to jak widac jest ona nową misją a nie częścią innej misji. Tak przynajmniej wynika z info na stronce. Nie mówię ,że nie wierzę w to co napisałeś, po prostu narazie wierzę w to co mogę zobaczyć i tyle. Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z tymi 256MB DDR3??imho to ma taki wplyw..

swego czasu testowalem wlasnie 6800 16/6 i ultre obie z takim samym taktowanie i jakis powalajacych roznic nie zauwazylem, no ale moze faktycznie te dodatkowe 128mega wprowadza zamieszanie ...wszystko zalezy od gierki...

 

a propos dlaczego jedziesz na 76.44?

76.44 maja whql tak wiec, trudno w sumie nazwac je beta, no ale oficjalnie nie sa dostepne, przynajmniej na dzien dzisiejszy. a korzystam z nich bo w SLi lepiej sie sprawuja niz wszystkie poprzednie.

 

wsyztskie gry smigaja Ci na nich, czy np. w HL2 jest zolta woda??

nie sprawdzałem HL2, ale zadnych problemow z innymi grami nie uswiadczylem. osobiscie polecam te sterki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest rewelacyjna! Świetny klimat, wciąga jak odkurzacz. Na dodatek ta oprawa a-v... bajka!

 

Na razie tylko "liznąłem" tą grę ale już teraz wiem, że będzie to hicior jakich mało (i dobrze, że wyszedł na DVD. Dobrze też, że nie ma piratów- może powoli zbliżamy się do normalności?)

 

PS. W 1280x1024xAAx2/AFx4 + wszystko co się na PS 1.1 dało ustawić na high wynika z timedema są następujące: AVERAGE: 67.410716, MIN: 44.286893, MAX: 170.815381. Na oko działa sprawniej niż demo.

 

PPS. W K-ce przyzwoitą cenę, 89PLN, oferuje MM.

 

PPPS. @ Sulaco- mógłbyś na pojedynczej 6800U na takich samych jak moje ustawieniach odpalić timedemo? THX in advance ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko "liznąłem" tą grę ale już teraz wiem, że będzie to hicior jakich mało (i dobrze, że wyszedł na DVD. Dobrze też, że nie ma piratów- może powoli zbliżamy się do normalności?)

 

 

1416972[/snapback]

Skoro jest tylko na DVD to jest o jednego klienta mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tylko na DVD to jest o jednego klienta mniej.

1416997[/snapback]

I bardzo dobrze, DVD to potęga i same zalety a jak ktoś skąpi kasy na napęd DVD który kosztuje teraz około 80 zł to już jego własny problem. Wkurza mnie wydawanie gier na kilku CD, ale sytuacja uległa ostatnio mocnej zmianie. Pierwszy był chyba Cd-Projekt który wydał MGS2 na DVD co spotkało się z niezłą burzą wśród graczy, ale przetarło to szlak dla innych. Wyda mi się że już w 2006 roku wszystkie hity będą wyłącznie na DVD. I tak ma być moim zdaniem :D Oby tylko GTA SA wyszło na tym nośniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musze "montowac" DVD za kazdym razem bo to nie moje i troszq szkoda,ze tak jest,ale dobra,teraz tylko kwestia kiedy wreszczie zagram>Bartezjusz,mam nadzieje,ze nie mowisz o wersji na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big thx 4 u,zaraz obczaimy co ta gra potrafi :)

Edit - nonono - Kucyk jestem pod wrazeniulkiem.Szkoda,ze nie pokazales wiecej bo wczulem sie w klimacik.I wanna this game right now

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Geforcie 6800NU 128MB 445/925 12p,5v uzyskałem następujący wynik:

 

AVERAGE FPS MIN FPS MAX FPS TimeStamp

 

46.685942 29.113448 105.822296 04/29/05 18:12:45

 

 

1024x768 sm3.0 wszystko na maxa.AFx16.Stery 71.89

 

 

Gra posiada w trybie SP 11 pojedyńczych misji+1 misja trengowa,w trybie MP jest również 11 map oraz 5 map w trybie cooperative.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...