Skocz do zawartości
MaKaR

Splinter Cell: Chaos Theory

Rekomendowane odpowiedzi

hydro2 a myślisz że nie bedzie ci przeszkadzać jak już bedziesz u siebie przechodził gierke i daną lokacje bedziesz już znał z filmiku?

 

ja nie oglądam bo chce sam przeżyć dziewicze przejście tej gry ;]

1423510[/snapback]

bez przesady, to co pokazują te filmiki to tylko jakiś malutki kawałek tej gry B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wczoraj kupiłem gierkę w Empiku za 79zeta. Zaraz będę odpalał.Mam tylko nadzieje ze mi gra nie bedzie klatowac, poprzednie czesci chodzily idealnie :D

1425612[/snapback]

Nie wiem jak full,ale demo chodzi w 1024 ze wszystkim na max z wyjatkiem tego co sie nie da oczywiscie wlaczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

To w grze są jakieś bajery graficzne których nie obsługuje ATI 9700Pro z DX9??

1425632[/snapback]

W tej grze tak (jak narazie w jako jedynej).Nie masz nawet Shader model 2.0 i niestety,nie mamy HDRa,ale czy ten HDR poza zwolnienieniami cos zmienia ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi osobiscie ten HDR sie nie podoba ale sa tacy ktorym tak i nie mowie tu dlatego bo sam nie mam, poprostu dla mnie to swiecenie jest nie naturalne i tyle. A do tego gdy wlaczysz HDR nie mozna wlaczyc FSAA a ja staram sie grac zawsze z FSAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

nie mowie tu dlatego bo sam nie mam

1425710[/snapback]

Rozumiem, ze nie masz - w sensie - wylaczyles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

jestem w 7 misji..gierka super..tylko troszke krotka:/

 

HDR roxxxxx..nie wiem dlaczego niektorym sie nie podoba...ze jaskrawe jak spojrzymy na zarowke?? a jak jest w zyciu?? jescze imho brakuje efektu aby po takim spojrzeniu "bolaly oczy" (cos ala SWAT4 po wybuchu)...

 

tylko jest jeden minus <_< <_< taki ze przez wiekszosc gry tych wszystkich cudow graficznych nie uswiadzcymy bo po pierwsze jest zawsze noc, a po drugie 80% gry przechodzi sie z noktowizorem..dlatego super IMHO byloby gdyby w taki sam sposob (ten sam engine itp.) zrobiono jakiegos FPP?? TPP ale "normalnego" (czyt. w dzien:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widziałes kiedys HDR na radeonie????  :mur:

1425727[/snapback]

Z tego co wiem to HDR obsługuje każda karta wspierająca pixel shader 2.0 i "coś tam jeszcze" 1.4. Jak dobrze pamiętam HDR powoduje oczojebny efekt świetlny = wiele gier go obsługuje - np. deus ex invisible war, republic commando (tu widać idealnie ten efekt) z tym, że w tych grach HDR figuruje pod nazwą BLOOM efekt. Jak narazie po grze w Star Wars Republic Commando HDR jest dla mnie zasranym chwytem marketingowym nvidi ponieważ podobny efekt da się osiągnąć jak widać na kartach radeon, lecz żadna gra supportowana przez nvidie nie ma dla tych kart wsparcia. Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no napisalem ze nie mam bo posiadacze radeona nie wlacza HDR w tej grze, pomimo tego jak napisal nexer ten efekt obluguje tez radeony. Wedlug mnie tez to ten sam efekt co bloom, ale marketing robi swoje, jednak jak dla mnie mi to nie przeszkadza bo na pewno bym to wylaczyl.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis sroda, czekam na obiecane demo PL :)

1425331[/snapback]

Na stronie Cenegi pisze jak byk że mają dać to polskie demo więc trzeba czekać

 

EDIT:

Demo już jest !

Polskie Demo SC:CT

 

Jak się otworzy tą strone to po prawer stronie jest kolumna "Pliki" wystarcze kliknąć te Demo co ma 384MB i pobieramy polskie demo :)

Edytowane przez MaRo2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bez HDR'a oświetlnie wygląda świetnie- szczególnie pożar w misjach w Seulu. Tam jest deliktatny bloom, ale nie bój nic Jordi ;), wygląda realistycznie.

 

Jeszcze słów kilka o fabule. Clancy to jeden z moich ulubionych autorów. W bibiloteczce stoi jakieś 10 jego książek- zawsze spójnych wewnętrznie, z przemyślaną fabułą, świetnymi opisami współczesnych technik wywiadowczych itp.

 

Jednak w SC:CT fabuła to kpina. Najnowszy okręt marynarki wojennej USA, ten USS Walsch zatopiony zostaje jedną rakietą? LOL, to już w latach 90 prawie każda jednostka miała system obronny aegis, który był w stanie roznieść w pył około 20-30 nadlatujących RÓWNOCZEŚNIE rakiet, a tu jedna i boom. Ekhmm... także i koniec gry taki sobie. Szkoda, bo akurat w Splinter Cell'u aż się prosi o jakieś ciekawe spiski itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blooom i HDR to oczywiście dwie różne bajki, nie wszyscy widzieli HDR w akcji i mogą im się mylić pojęcia. Polecam odpalenie Far Cry 1.3 na GF6800. Wrażenia są nieprawdopodobne. W nowym Splinter Cell również wygląda to świetnie ale nie jest to akurat najlepsza gra do pokazywania dynamicznych świateł itp. HDR najlepiej widać na niektórych trailerach z... Half-Life 2, tak, to strasznie dziwne że gra stworzona, zoptymalizowana i pokazywana na kartach ATI ma zaimplementowany HDR. Czyli na PS 2.0 również działa HDR, pytanie czemu tylko posiadacze nV40 mogą się tym cieszyć ? Na koniec polecam gorąco trailer (super jakość) z nadchodzącego dodatku do Half-Life 2. Tam idealnie widać HDR.

 

Znajdziesz go TUTAJ oraz TUTAJ.

 

-----------------------------

 

Żeby nie było że robię offtopa...

Chaosa dalej nie mam (czekam na przesyłkę z Allegro) i już mnie lekko szlag trafia :mur: No ale trzeba twardym być a nie miętkim :D Filmiki Kucyka są świetne i pokazuję je zawsze znajomym jak do mnie przychodzą. Wszyscy mają ochotę zagrać, nawet ci co nie lubią skradanek.

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Hmm no ja to sobie moge pomarzyć o takim transferze <_<

1426162[/snapback]

Mi nie wiedziec czemu nie chce przekroczyc 100kb/s :/ takze sobie jeszcze poczekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już prawie na końcu, bo w przedostatniej misji i uważam ją za jedną z lepszych w tej grze (czego nie mogę powiedzieć o misji poprzedzającej->seul). Gierka miodzio! Aż dziw bierze że tą grę można przechodzić praktycznie nie używająć broni (jako takiej, czyli walenia z ostrej amunicji w gostków). Łapię się na tym że po SC20K sięgnołem praktycznie...2 razy! Po pistolet więcej ale on ma ten bajer zakłucający urządzenia elektroniczne (kozacki pomysł). W poprzednich SC jak tylko widziałem kolesia to zaraz leciał HeadShot :lol: a teraz, skrupulatne skradanie się za ludkami i.....BACH, kosa w plecy....mniam :twisted2:

 

@ nadmundo Żałuj że musisz czekać...chociaż z drugiej strony jak ja przejdę grę ty dopiero będziesz ją odkrywał czyli najlepsze przed tobą. Jak tylko przejdę raz, zaraz instaluję POL patcha i zobaczymy jak tam Miruś Baka się sprawował ;).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

A czemu nie graliscie odrazu w PL tylko instalowaliscie po englishowemu ?? Snajper 3 - a Ty nie masz czasem orginala angielskiego,ze sciagales spolszczenie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maryja !!! Właśnie mi poczta dostarczyła mojego Splinterka !!! Boże jak ja się cieszę, zaraz się spultam ze szczęścia !!! :D :D :D

 

HURRRAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

VIVA LA TWEAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

IDĘ GRAĆ, BĘDĘ GRAĆ BEZ PRZERWY DOPÓKI NIE SKOŃCZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze słów kilka o fabule. Clancy to jeden z moich ulubionych autorów. W bibiloteczce stoi jakieś 10 jego książek- zawsze spójnych wewnętrznie, z przemyślaną fabułą, świetnymi opisami współczesnych technik wywiadowczych itp.

1425895[/snapback]

Clancy ma tyle wspólnego z tą grą, co jego nazwisko w tytule i pakiet akcji w spółce RedStorm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...