Skocz do zawartości
wojtas_t2

Gry po LANie

Rekomendowane odpowiedzi

stary dobry cs lub sof2 ;]

 

Colin i CS:S który aż taki stary nie jest ;] AAaaa i jeszcze Settlers 2 ;]

 

To nie jest to o czym mówiłem :) Ale dobra miałem przebłysk pamięci i już wiem czego szukam.

 

Heroes 3 i 5

Age of Wonders 2 Shadow Magic

Disciplies 2 powrót galleana

Etherlords 2

 

Nadal jestem otwarty na propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam jakichś mało wymagających gierek na lana - darmowe albo dema... najlepiej fpsy :] poza demem q3 coś poradzicie? (wymagania dobrze by było żeby max q3 :])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam jakichś mało wymagających gierek na lana - darmowe albo dema... najlepiej fpsy :] poza demem q3 coś poradzicie? (wymagania dobrze by było żeby max q3 :])

Z gier o małych wymaganiach to polecam Half-Life'a ale on nie jest darmowy. Z darmowych to Re-Volta. Nie jest to co prawda FPS, ale można go za darmo ściągnąć ze strony www.cvr.pl(50MB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odgrzać trochę tego tak popularnego w dawnych latach "kotleta" jakim jest temat LAN Party.

Razem z kumplami planujemy odwieżyć temat i posiedzieć trochę razem i połupać w jakieś giereczki. Wiadomo - internety są wszędzie to po co targać sprzęt. LAN to LAN, ma coś w sobie :D

jak zwykle przed takimi imprezami jest rozkmina, w co gramy?

na liście oczywiście przodują nieśmiertelne tytuły jak W3, CS, Quake itd.

ja mam pytanie o nowsze gry, na coop'a/multi. gry indie jak i normalne.

multi możemy grać przeciwko sobie (ale tu może być słabo z racji że może byc nas <8), lepiej jak wbijemy na serwer i razem polamimy w drużynie.

osobiście nastawiam się na gry indie, jednak totalnie nie jestem obeznany w tych tytułach.

moim jedynym świeżym kandydatem jest Kings Arthur Gold i będę starał się go przepchnąć :d

co do typu rozgrywki to bierzremy wszystko, fps, strategia, towerdefensy, wszystko !

 

czekam na wasze propozycje.

z góry dzięki,

pozdro

Bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starcraft, diablo 2, torchlight2, final exam, borderlands1,2, sacred2, left4dead1,2, magica, trine2, battlefield2, team fortress2.

To tyle co przyszło mi od razu do głowy. 

Z nowymi grami już nie jest tak fajnie jak kiedyś, sporo z nich wymaga programów jak tunngle czy innych.

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z gier podobnych do L4D ja polecam dość mało jeszcze znanego 7 Days To Die. Możnaby się podzielić na kilka 2-3 osobowych drużyn i zrobić hunger games. :D No i jak dla mnie, to obiązkowy jest nieśmiertelny pierwszy UT. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam się że mogło by to za długo trwać takie latanie po mapie i szukanie się. tego właśnie chcemy uniknąć czyli CoD w 6 czy 8. lepiej dołączyć na jakiś serwer gdzie ludzie już jacyś są.

za każdym razem ten sam problem, w co grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam się że mogło by to za długo trwać takie latanie po mapie i szukanie się.

 

Jedna grupa już zrobiła w 7D2D hunger games. Zasada była prosta - w dzień looting, w nocy pvp, a do 4-go dnia do 8 z rana każda grupa musiała się znaleźć w konkretnym mieście i tam był "ostateczny" pojedynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...