Skocz do zawartości
wojtas_t2

Gry po LANie

Rekomendowane odpowiedzi

U nas :

Q3 + Mody, najpopularniejszy - Urban Terror, Bid For Power

Unreal Tournament 2004 + ew. Mod MURALIS

Colin 04

Splinter Cell Pandora Tomorrow

Doom3

FarCry

Soldier of fortune

Jedi Academy

Command & Conquer : Generals

Worms 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

America's Army na lanie? czy ja o czyms nie wiem?

jesli chodzi o mnie to polecam Hidden & Dangerous 2 (moze nieco skomplikowana pod wzgledem klawiszologii, ale swietna gra i to zarowno w SP jak i w MP), C&C Generals/ZeroHour oraz FarCry. Jesli chodzi o Raven Shield - oczywiscie ze jest dostepny cooperativ, ale moim zdaniem przy tym AI botow zdeczka mija sie to z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wpadł kolega laptopem, karta grafiki niestety zintegrowana, wiec odpadaja najnowsze hity.

Pogralismy troche w AvP2, ale nam sie znudzilo.

 

Co jeszcze polecacie, szczególnie bym widzial cos z co-op, jakos nie mam pomyslow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wam nie powiedziałem, praktycznie wszsytkie FPP odpadaja, bo go niszczę okrutnie w jakąkolwiek strzelankę...

Pojeździlismy sobie troche w rozne wersje NFS, poscigalismy motorkami, polatalismy F22 no i tyle, chyba delj bede sobie gral w CSa na necie a on nie wiem co tam, fakt, że chyba czasy sie zmieniaja albo ja sie starzeje, w liceum to jezdzilem z calym wielkim kompem i ciezkim monitorem zeby sobie gdzies pograc, teraz warunki komfortowe i mnie to juz nie kręci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-P Witam !

Pytanie jak w temacie a mianowicie poszukuję gry do grania w sieci LAN. Interesuje mnie taka gra, aby grać we dwóch w jednej drużynie przciwko komputerowi, jeżeli tak istnieje.

Z góry bardzo dziękuję za jakieś informacje.

Edytowane przez baku001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-P Witam !

Pytanie jak w temacie a mianowicie poszukuję gry do grania w sieci LAN. Interesuje mnie taka gra, aby grać we dwóch w jednej drużynie przciwko komputerowi, jeżeli tak istnieje.

Z góry bardzo dziękuję za jakieś informacje.

1326392[/snapback]

moze bys tak chociaz sprecyzowal z jakiego gatunku szukasz gry? bo jest ich naprawde duzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Polecam gre FPP którą jest Counter Strike, możesz grać naprzykład dwóch na dwóch, naprawde gra jest bardzo fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam gre FPP którą jest Counter Strike, możesz grać naprzykład dwóch na dwóch, naprawde gra jest bardzo fajna

:mur: Sie sklonuja i beda grac 2v2... Z botami srednia jest zabawa.

 

Serious Sam, fpp do zabicia hrdy potworow, mozna grac w cooperative

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Niekoniecznie muszą grać 2vs2, przecież mogą grać 2vs10, wtedy jest dopiero zabawa

Edytowane przez Michał_misiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...