Skocz do zawartości
millor

Złamałem ustawienie mnożnika po 39 tygodniu nie wiem jak

Rekomendowane odpowiedzi

no to czekamy na wiencej :evil:

:lol: :lol:

Napisz lepiej na jakim v-core masz tego Durona  :D

a co ma do tego vcore :?:

Bo Ja jestem ciekawy. Jusz wiesz? Mnie ciekawi na jakie ma napiecie bo mój cholerny Duron na żadnych nie chce iść :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu zle się popatrzyłeś na naklejke :lol:

 

Narazie jedyną znaną metodą odblokowania Athlona po 39 tyg, (dla posiadających nForce) jest kupienie specjalnej podkładki pod procka, był kiedyśtest na THG, dostępna chyba i tylko na zachodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na wiencej :evil:

:lol: :lol:

Napisz lepiej na jakim v-core masz tego Durona  :D

a co ma do tego vcore :?:

Bo Ja jestem ciekawy. Jusz wiesz? Mnie ciekawi na jakie ma napiecie bo mój cholerny Duron na żadnych nie chce iść :evil:

juSZ wiem, kiepski egzemplarz zapewne, sprobuj u kogos na innej plycie np. NF7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

medievil nawet nie wiesz jakbym chciał, ale w mojej okolicy jak kolesie mają kompy i ich za nic nie otworzą, a jak jusz takiego znajde to ma codeshita na pokładzie i musiałbym wziąć swoją zasilkę za dużo zachodu :/ a na dodatek mam lekkie problemy cieplne i....zbieram na jakiś cooler...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chola bez przesady co wy tu piszecie jestem zapracowany a pozatym na modemie i nie mam czasu na pisanie

a durona odblokowałem na płycie a7v8x-x kt 400

musze go pobadać

chodził mi kioedyś na 2800+ ale brad coś narobił i spierniczył ze sie ciagle wieszał

to ja mod raz jescze L2 i ustawiłem mnożnik na 12,5 i okazało sie że działa

problem jest taki że raz duron a raz athlon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na kompach się znam kręce je już  od 8 lat

hehe i nie wiesz jka to zrobiles .. no to nieźle ..

 

"mam dwie lewe ręce ale nieźle nimi kręce" ?

czy jak

ty nic nie podkreciles .. tylko zmodowales durnia i "COS" sie stalo .. a ty tego nie zrobiles

 

ot tyle ..

generalnie nic nie wnosisz .. bo nie wiesz jak pomoc innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Caly dzien juz dzisiaj siedze i przeczytalem sporo tekstow na wielu stronach i w wielu jezykach.. no dobra w trzech lacznie z polskim ;)

Chodzi mi konkretnie o tego mobile moda... moglby ktos mi cos poradzic ?

Napisalem o tym jak to u mnie wyglada tutaj ostatni post...

Jesli ktos moglby zerknac to prosil bym o jakas podpowiedz co jeszcze moge zrobic albo co zle zrobilem czy moze cos przeoczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Caly dzien juz dzisiaj siedze i przeczytalem sporo tekstow na wielu stronach i w wielu jezykach.. no dobra w trzech lacznie z polskim ;) 

Chodzi mi konkretnie o tego mobile moda... moglby ktos mi cos poradzic ?

Napisalem o tym jak to u mnie wyglada tutaj ostatni post...

Jesli ktos moglby zerknac to prosil bym o jakas podpowiedz co jeszcze moge zrobic albo co zle zrobilem czy moze cos przeoczylem.

ja mam moda na mobile ale na 2000+ i to z odblokowanym mnoznikiem fabrycznie ale bez moda nie moge nawet 220 fsb stabilnego wycisnąc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Caly dzien juz dzisiaj siedze i przeczytalem sporo tekstow na wielu stronach i w wielu jezykach.. no dobra w trzech lacznie z polskim ;) 

Chodzi mi konkretnie o tego mobile moda... moglby ktos mi cos poradzic ?

Napisalem o tym jak to u mnie wyglada tutaj ostatni post...

Jesli ktos moglby zerknac to prosil bym o jakas podpowiedz co jeszcze moge zrobic albo co zle zrobilem czy moze cos przeoczylem.

Obawaiam sie ze ta płyta ma problemy z mobilami. Mod dziala ale po tej operacji mnoznik powinien byc 11 czyli taki jaki jest ustawiony standardowo na moskach L6 czyli procesor powinien byc cos koło 133x11.

Wogole nawet jakby działało to i tak lipa bo zeby zwiekszyc mnoznik ten mobile to mosisz moski L6 ciachać a w windowsie tym programem to mozesz jedynie zmniejszać mnoznik. Acha i jezeli nie masz doświadczenia z łaczeniem mostkow itp to lepiej sie za to niebierz ja przeciołem na swoim proc przypadkowo 2 sciezki pomiedzy mostkami i połaczenie ich to jest dopiero trudna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wlasnie troche mnie dziwi to ze Mobile niby odblokowany jednak procesor uruchamia sie ze swoim mnoznikiem...

Co do zwiekszania mnoznika. To gdy polaczy sie 2 mostek L5 ktory odblokowuje mnoznik z maxymalnego 11x do 24x to mimo to nie mozna zwiekszyc mnoznika spod windowsa ? Bo wlasnie chyba po to jest laczenie tego mostka zeby nie trzebabylo ciac mostkow L6.

 

A jesli chodzi o plyte glowna... na stronie autora programy CPUMSR jest napisane ze plyty na KT133A powinny obslugiwac zmiany mnoznika spod poziomu windowsa z tym ze nalezy zrobic odpowiedni wpis w rejestrze za pomoca WPCREDIT , podobnie jak w przypadku innych plyt w ktorych jest mozliwosc obslugi procesorow jako mobile....

Wiec sam juz nie wiem co moze byc nie tak :/

 

Bo jesli chodzi o tego procka co mam to raczej nic innego nie moge z nim zrobic... a z plyty juz wiecej nie wyciagne bo pamieci nie ida mi wiecej jak 145x12=1740 ...dlatego tez chcialem pokombinowac ze zmiana mnoznika spod windowsa po przeorbieniu tego procka na mobile..zawsze dobre i to by bylo skoro nie ma innej mozliwosci... A na wymiane plyty i pamieci jak narazie kasy nie ma bo poszla w proca i grafe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

a moze po prostu nasz kolega cudotwórca ma stary bios i mu mobo proca źle detektuje :?: miałem taką anomalie na płycie pc-chips kt266s, applebred działał, ale raz był rozpoznawany jako Athlon XP, a raz jako Duron... na innej płycie na kt133 z powodu braku odpowiedniej magistrali (chyba soltek) Athlon 2000xp (zablokowany) automatycznie ustawiał się jako 20x100 = 2000mhz i działał stabilnie :twisted:

 

O qrcze "Złamałem ustawienie mnożnika po 39 tygodniu nie wiem jak" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...