Skocz do zawartości
berkut

!! Chłodzenie freonem !!

Rekomendowane odpowiedzi

I prosze panstwa napiecie rosnie. Czy mu sie uda?? Czy nasz bohater BerkutoCop pokona bezlitosne sily natury??. Zostancie z nami dalsza czesc przygod BerkutoCopa po przerwie !!

:lol: 

Tak na powaznie powodzenia czekamy na rezultaty. 

Acha moze istnieje taka mozliwosc zebym jutro wpadl do Ciebie popatrzec na te Twoje dzielo i zobaczyc co tam wykombinujesz z tym kompem Rafala. Jak imprezka to  moge tez flaszke przyniesc  8) 

Pozdro

Dexter

dexter ja proponuje ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> kamere nagrac wsio i gdzies wrzucic na www aby nasze dzieci mogly ogladac wyczyny NIEZROWNANEGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska zrzucamy sie dla berkuta na super hiper mega hlodzenie (przyjmujemy lodowki wszelkiego rodzaju gazy i skaraplecze :D ) niech ustanowi rekord swiata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]Więc jutro ok. 15 bede u berkuta ze swoim mobo+cpu+vga+hdd. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czekajcie w pokoju :D

 

czekam z niecierpliwoscia :mrgreen:

zalatwcie kamerke i nagrajcie a a ja udastepnie miejsce na serwerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalatwcie kamerke i nagrajcie a a ja udastepnie miejsce na serwerze

Z miejscem na serwie nie będzie problemu. Mam taki serw. gdzie mogę wrzucic co chce i ile chce :) A co do kamerki to najprawdopodobniej będzie aparat Intel'a (z funkcją kamery). Jakość materiału będzie tragiczna, ale lepsze to niż nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]

 

zalatwcie kamerke i nagrajcie a a ja udastepnie miejsce na serwerze

Z miejscem na serwie nie będzie problemu. Mam taki serw. gdzie mogę wrzucic co chce i ile chce :) A co do kamerki to najprawdopodobniej będzie aparat Intel'a (z funkcją kamery). Jakość materiału będzie tragiczna, ale lepsze to niż nic...

:D :D :D SUPER NAGRAYWAJCIE DO OPORU :D :D :D :D

moze ja wkacu sie skusze na water cooling plus modulik jakis 120 watowy i wymienie swa plyte glowna na inna :P :P :P tylko kesz :( :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo to tego nie bedzie :mrgreen: chyba ze damy z dzwiekiem jak agregat pracuje :mrgreen:

dzwiek sie najwyzej pozniej dogra :lol: :lol: wez mica nagraj jako mp3 film sie wlaczy jednoczesnie dzwiek w winampie i bedzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zebys do mnie przedzwonil tuz przed przyjazdem to wyjde po ciebie na petle autobusowa

Uf ale mi ulżyło.

A już myślełem że Berkut miszka w centrum.

Bo bałbym sie zostawiać samego kompa w momencie jak komuś coś kiedyś gdzieś w Wawie wybuchnie i mi akademik zburzy.

 

:(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... trzeba przyznać, że nieliche tu pomysły ludzie mają... tylko czekać chwili gdy całe miast pójdzie z dymem, a teren w promieniu 50 mil, będzie skażony...

 

No, ale kciuki warto trzymać!

 

Berkut: Z tym nie paleniem i nie piciem to git! Tak trzymać!

Ej, a kiedy będziesz robić FC na zamówienie? :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... trzeba przyznać, że nieliche tu pomysły ludzie mają... tylko czekać chwili gdy całe miast pójdzie z dymem, a teren w promieniu 50 mil, będzie skażony... 

 

No, ale kciuki warto trzymać! 

 

Berkut: Z tym nie paleniem i nie piciem to git! Tak trzymać! 

Ej, a kiedy będziesz robić FC na zamówienie? :))

 

Makonar ty sie boisz WC :D a co dopiero bylo by z FC :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh.... bać sie nie boję, bo jak stoi obok mnie to nie uciekam, a tylko się ciekawie przyglądam.

 

Fakt, że miałbym stracha, ale kto wie... może kiedyś sam sie skusze... zapewne jak na Allegro pojawi sie dobra oferta za gotowy zestaw (ale nie ten szajs za 99zł).

 

A przecież nie pytałem dla siebie o te FC, lecz wiedziony ciekawością, i zastanawia mnie ile kosztowałby gotowy zestaw, i czy Berkut kiedykolwiek pokusiłby się o zmontowanie takiego na zamówienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh.... bać sie nie boję, bo jak stoi obok mnie to nie uciekam, a tylko się ciekawie przyglądam. 

 

Fakt, że miałbym stracha, ale kto wie... może kiedyś sam sie skusze... zapewne jak na Allegro pojawi sie dobra oferta za gotowy zestaw (ale nie ten szajs za 99zł). 

 

A przecież nie pytałem dla siebie o te FC, lecz wiedziony ciekawością, i zastanawia mnie ile kosztowałby gotowy zestaw, i czy Berkut kiedykolwiek pokusiłby się o zmontowanie takiego na zamówienie...

Mimo wspanialych wynikow Berkuta itp ja jednak chce zyc i w przyszlosci neichce miec skarzonego i napromieniowanego pokoju :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie 1 test zrobilem na athlonie i ciesze sie temp. -5C przy pelnym obciazeniu na 1.73ghz na 2.2V

 

gdyby nie zamarzal uklad to moglbym na jkaies 10C mniej liczyc po odpowiednim napelnianiu :/

a jak dojdziesz do -50 C 8O 8O 8O to pewnie bedzie ponad 2 ghz cio ???i czeka ciebie mod plyty albo juz to masz za soba na Vcore :lol: :lol: przy jakim fsb miales ten wynik ??? :P :P :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...