Skocz do zawartości
Lasman

Problem ze sterami... R8500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam maly problem ze sterownikami do mojego Radka 8500, sciagnalem najnowsze Catalysty i Omegi. Lecz zadne z nich nie rozwiazuja pewnych problemow. Otoz porownywalem te sterowniki na grach: Richard Burns Rally i Colin 05 Demo. Na Catalystach w colinie mam ladne rozmazanie tekstur (chodzi mi o ten taki efekt rozmycia trasy w oddali) ale za to w Richardzie migaja mi tekstury. Natomiast na omegach Richard chodzi bez zastrzezen ale Colin nie ma tego rozmycia! O co tu chodzi? Jest na to jakas rada? Moze inne stery. Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdzałem jeszcze, ale mam inny pomysł stery dna ?

A i mam małe pytanko jak ci chodzi farcry bo u mnie fajnie chodzi i co jakiś czas mam jakby takie zamulenia (samo od siebie, nic sie nie pojawia na ekranie dodtakowego), po chwili pzrestaje i chdozi znowu fajnie, żeby nei było ze sąłby proc, malo ramu, zasilacz to mam Athlon2000@Barton2800, 768 mb ddr, szef 350w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takich problemow nie mam z farcry. Pamietam ze jak gralem to nie mialem takich zamulen. Co prawda nie moglem grac na najwyzszych detalach ale wszystko chodzilo stabilnie i pewnie.

 

A o jakie ci stery chodzi dna? zabardzo nie kapuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zaciagam omegi 2.5.67...sprawdze jak chodzi RBR... Colina 05 nie posiadam....

 

UPDATE

 

Stery pomogly w Richard Burns Rally ;) ale grac i tak nie moge bo gierca mi wychodzi do windowsa co jakis czas i nie wiem od czego to zalezy :evil:

Tak jak mowilem Colina 05 nie posiadam, jesli sie zaopatrze :roll: to powiem co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...