Skocz do zawartości
cicherFX

TWINMOS 128/333 - jakie to kości pamięci ????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!!!!!

 

Mój problem jest taki : mam ram TWINMOS 128/333 i nie wiem jakiej firmy mam kości pamięci, bo naklejki są tak ponaklejane ( plomby itp. ), że zasłaniają "prawie" wszystkie dane. Jedyne co widać, to w oznaczeniu myślnik i szóstkę (...-6 ), więc to pewnie 6 ns, no i widać jakieś logo, pewnie firmy która zrobiła te kości. A logo wygląda tak : jakby kwadracik zbudowany z czterech osobnych kreseczek.. Nie wiem jak to napisać... Ale coś takiego..... Jak wie ktoś jaka to firma to niech napisze. Ram jest na gwarancji więc nie chcę zrywać plomb.

 

Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - jest tylko napisane poza ty co już napisałem : w polu opis urządzenia jest : "128 MB PC2700 DDR SDRAM" i to wszycho. Domyślam się, że to przez tego Asrocka, bo np. w bodajże CPU Z też tam gdzie sa informacje o pamięciach (timingi ) to nic tam nie pokazuje!!! :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...