Skocz do zawartości
Kwiecień

RADIOCONTROL <--- co o tym sÄ…dzicie ??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilwrc

Ja nadal sie zastanawiam czy zaczac to kupowac, bo jak pzestna to produkowac bo im sie przestanie to oplacam to sie wkur.... :/ Mam dylemat :(

Przecież ta oferta jest sorry za określenie, ale skierowana do idiotów... :roll: :oops: :lol: :idea: :) 8O

Zgadzm się. Wszystko co dawali było lipne. Galleon też. Tandeta :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekac az wyjdzie pare numerow i kupowac najwyzej to co bedzie potrzebne czyli serwa oraz naped.

 

Latwiej jest kupic gotowy model ale poco skoro mozna ludzi w balona robic. ;)

UWAGA! Po każdych 10 minutach jazdy należy zrobić kilkuminutową przerwę ma ostygnięcie akumulatora i rezystora!

Tweakowca to niegrozi, zrobi sie jakies chlodzenie i bedzie mozna ciagle jezdzic i tylko baterie wymieniac. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szacowano na prawie 1000 pln...

 

mnei nteresuje jak wygladalaopcja z silnikiem....

1672119[/snapback]

Z silnikiem chyba było tak (bynajmniej teraz w wersji spalinowej) ze zamawiało się częsci za około 150-200pln i przychodził cały silnik + osprzęt...np. tak jak teraz w spalinowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie trzeba było dokupywać osobno osprzętu bo wszystko było z kolejnymi numerami. W sumie razem z baterią i wszystkimi numerami wyszło 1066zł (wszystkie części + osprzęt). Silnik był z jednym numerem - nic nie trzeba było zamawiać.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik w tym to przecież elektryk.

Jak znam życie to pewnie jakaś 540-stka nierozbieralna, szczotkowa.

Ciekaw jestem ilu zwojowa

 

Regulator z westawie to zapewne sprzęt mechaniczny (tak podejrzewam, niech się jakiś właściciel wypowie).

 

W ogóle chciałbym zobaczyć fotki podwozia, bo podobnież jest to zerżnięte z TT-01 ale chciałbym zobacyć na własne oczy.

 

Podejrzewam, że syfne "Tamijki" z klasy Top-Stoc są o niebo lepsze od tego "Saburu" i na pewno o jakieś 40% tańsze.

 

I czy w ramach zakupu tego modelu dostawało się aparturę? Szczerze mówiąc wątpie...

Edytowane przez Mutos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://157.158.14.100/~kjaskot/bycmo1.jpg - regiel mechaniczny :?

 

http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t...der=asc&start=0 - tutaj "test" modelu ;)

 

No offence ale jakbym miał brać coś płaskiego to wybrałbym takie coś ;)

 

Cene niewiele wyższa, a możliwości niesamowite B)

Edytowane przez Mutos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zbierać to z Bumetą ale wybiłem se to z głowy. Pierwszy numer 10zł, drugi 18zł a każdy następny 40zł :blink: Żeby samochód jeździł trzeba mieć 65 numerów :blink: i jeszcze trzeba osobno u nich zamówić osprzęt za 250zł :blink: Czyli lekko licząc aby pojeździć tym wozikiem trzeba by było wydać 2798zł :blink:

 

Inna sprawa, że chyba po 5 numerze skończyli to wydawać...

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subaru nie najgorsze :)

Czeka mnie tylko wymiana regulatora na elektryczny bo ten mechaniczny to badziew.

Aku do wymiany i czekam aż dadzą łożyska do któregoś numeru bo tylne (przednie zresztą też) koła się nieźle ósemkują.

Aparatura była w numerze ale też jest słaba. Wolałbym pistolet.

Szkoda żę ten model ma napęd na tył bo czasami ciężko nad nim zapanować.

Może jak dadzą pianke do opon to się będzie lepiej trzymał nawierzchni.

 

Tak wgóle to oni planują poza tymi 45 numerami wydać dodatkowo 10 numerów dla chętnych w których będą dodatkowe części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i w samochodzik warty 500 zlotych wsadzone 1500 ... gazety to OLŁEJS niezly przekret.Wiadomo ze zrobią tak zeby IM sie opłacało a nie potencjalnemu klientowi. Nie dosc ze tyle hajsu poszło na samochód to jeszcze trzeba czesci na inne zupelnie nie z gazety wymieniac i dokladac hajs bo tamte badziewne. PROWOKACJA :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja akurat nie mam tyle kasy odrazu, a lepiej kupowac po 25 zl miesiecznie niz 500 zl za jednym zamachem, dla tych co nie maja kasy ta pozycja jest lepsza, ja akurat bym uzbieral tyle kasy ale wole juz miec jakies czesci, choc sie jeszcze zastanowie :)

1040710[/snapback]

glupota

juz lepiej odkladac 25zl co miesiac do skarbonki i kupic pozniej gotowy, porzadny model a nie pytolic sie z dziadostwem, jeszcze sie na koncu okaze ze cos nie dziala lub brakuje jakiejs czesci bo zgubiles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...