Skocz do zawartości
uzbek86

dl-604 nie wchodzą niektóre strony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

MAm router dl-604 i 3 kompy podłączone. A moim problemem jest to że nie wchodzą niektóre strony np. gazeta.pl i na google jak coś szukam to też często ciekawie zapowiadające się strony nie wchodzą:( Dodam że wcześniej dało się wejść na strony na które teraz nie można. Pomóżcie bo nie wiem o co chodzi. Czy to jest wina tpsy, czy cośżle ustawione w routerze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Klientów TP są dedykowane dwa serwery DNS:

dns2.tpsa.pl IP 194.204.152.34

dns.tpsa.pl IP 194.204.159.1

 

Dla Klientów usług dostępu komutowanego i Neostrady serwery DNS są przyznawane automatycznie po załogowaniu i nie ma konieczności ich definiowania w ustawieniach sieciowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i TAK mam takie IP. Mam zmieniać dotąd aż się zmieni na inne?

bez jaj ;) życzę powodzenia, ja innego niż 83.... chyba już od roku nie widziałem, a wszystkie strony w tym www.gazeta.pl otwierają się, btw.czy ta dolegliwośc dotyczy tylko twojego komputera w sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta choroba dotyczyła wszystkich komputerów w sieci. Dotyczyła bo się wziąłem za zmienianie ip i stron już chodzą normalnie w tym www.gazeta.pl. Ip zaczyna się też na 83.....:)Ta choroba dotyczyła wszystkich komputerów w sieci. Dotyczyła bo się wziąłem za zmienianie ip i stron już chodzą normalnie w tym www.gazeta.pl. Ip zaczyna się też na 83.....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...