Skocz do zawartości
bart^MW

Konkurs CM - Polska !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu CoolerMaster na swoim forum zorganizował konkurs na najlepsza modyfikacje obudowy. Warunkiem uczestnictwa w nim było posiadanie w swej modyfikacji przynajmniej dwóch produktów CM. Teraz najlepsza i najważniejsza cześć newsa ,bowiem nasz kolega redakcyjny jak i uczestnik forum bierze udział w w/w konkursie reprezentując Polskę jak i nasz serwis Mod-Works, domyślam się że większość wie iż chodzi o Snake2001 :D Uczestnicy naszego forum z pewnością wiedza o jakiej obudowie mowa, można by rzec, że jest ona „wizytówka” Mod-Works. Mam wielka prośbę do wszystkich odwiedzających i do stałych czytelników serwisu MW, mianowicie, jeśli podoba Ci się obudowa Snake2001, oddaj na nią swój głos. Dla Was to nic wielkiego a Snake2001 może otrzymać wspaniałe nagrody, które będą jednocześnie Naszym podziękowaniem oraz wynagrodzeniem go za trud i prace, którą włożył w modyfikacje swojej obudowy.

 

Dołączona grafika

 

Więc jeśli podoba ci się obudowa Snake2001, oddaj na nią swój glos!!! Pokażmy że Polska rulez!!! :D

 

Forum CM - OC i Modyfikacje

 

Galeria obodów str.5

 

ps mam nadzije ze to nie lamie w rzaden sposub regulaminu forum jak co to mozecie usunac albo dac newsa na glowna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szanse zawsze są, nie przesadzajmy tak znowu ze nie ma szans. Miejmy nadzieje że ludzie będą oceniać po ilości włożeniu własnej roboty a nie po ilości pieniędzy wwalonych gdzie się tylko da (najnowsze panele, duzo oświetlenie itp...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milosz.x to chyba nie widziales moda snake2001 :P widac ze wytyczne konkursu ( sprzet coolermastera ) zostal wepchany na sile.....

 

moimi faworytami sa

witwave za pomysl

Dołączona grafika

 

Jinxzz za ilosc wentyli :)

Dołączona grafika

 

Orion23 za ilosc paneli ( troche przesadzil .. )

Dołączona grafika

 

oraz seemaq za design oraz malowanie

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

to jest robione na zamowienie, zreszta masz adres na boku budy, troche mniej widoczny http://outoftheboxcomputers.com/

 

IMHO wygra ta http://www.coolermasterforums.com/contest/...R_nebula-sx.jpg albo jest jeszcze tam jedna z takim wiekszych wyswietlaczem niebieskim.

 

swoja wstawilem zanim zobaczylem innych startujacych, tylko lipy sobie narobie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety raczej szans na 1 miejce nie ma ....

wyraznie nie doceniasz inwencji naszych rodakow => http://www.mod-works.com/comment.php?543 (komentarze) :lol:

 

jednak ten stereotyp 'polakow wiecznych cwaniakow' z nikad sie nie bierze :mrgreen:

 

IMHO powinien wygrac nr 50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wygrał ? :)

 

Pozwólcie, że wyraże swoją opinie... nie mam zamiaru tutaj kogoś urazić, więc wybaczcie...

 

Przeglądałem troszeczke ten topic... większość tych modyfikacji i musze przyznać, że mod snak'a 2001 nie był najlepszy... Oczywiście był niepowtarzalny, piękny, ale nie tak ujmujący jak inne ;)

 

Przyznam, że jestem patriotą i również zagłosowałem na Polaka, ale.... :D

 

Pozdrawiam...

 

 

...To co wygrał ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.. ale akcja... ziomale sie dowiedzieli to zaczeli glosowac...

 

mi sie wcale ta buda snake'a najbardziej nie podoba..

 

Nebula jest najlepsza chyba najwiecej pracy i pieniedzy kosztowala tego modera..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yea!!! Polska rulezzz!!! Przekażcie mu gratulacje odemnie :) To sie nazywa narodowa produkcja :D

 

Ale szczerze mówiąc inne budy mi sie bardziej podobały...

Ale to jest bez znaczenia najważniejsze to że POLAK wygrał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jego buda nie byla najlepsza ale widzieliscie inne ktore prowadzily i walczyly z nim o 1 miejsce? byly to budy praktycznie 0 zmodowane 1 zostala nawet usunieta za oszustwko :)no a te 175 glos snejka jakos sie zebralo i wygral choc powiem inne budy tez byly niezle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jego buda nie byla najlepsza ale widzieliscie inne ktore prowadzily i walczyly z nim o 1 miejsce? byly to budy praktycznie 0 zmodowane 1 zostala nawet usunieta za oszustwko :)no a te 175 glos snejka jakos sie zebralo i wygral choc powiem inne budy tez byly niezle :D

sie zebralo bo niektorzy z neostrady glosowali po kilkadziesiat razy... wiem ze to zabrzmi jakbym byl zazdrosny bo zebralem cale 10 :lol: glosow, ale przynajmniej mam pewnosc ze moje 10 jest uczciwe, i ze 10 osobom sie rzeczywiscie moja obudowa podobala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...