Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no ja stawiam na teac, bo juz kilka nagrywarek mialem/polecilem i jeszcze zadna nie byla zwalona ani sie nie zjarala

no a ze ja mam szczescie do wszystkiego no to moja jest jakas walnieta, bo

jak daje nagraj to bo zbuforowaniu wszysktiego kreci sie ostro przez pół minuty po czym zaczyna nagrywac

reszta w porzo ale trzeba czekac te pół minuty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko sypie mi sie cd-rom i pomyslalem zeby w zamian niego kupic nagrywarke. moje pytanie jest takie sa jakies przeszkody by nagrywarki uzywac jako odtwazacza tez / np czy nie sypie sie wczesniej i tp./ moze troche bez sensu ale zawsze jakies pytanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to rw ma dluzszy czas dostepu, poprostu bedszie ci dluzej startowala, dluzej trzyma na duzych obrotach w czasie odczytu

no i to co mi nie daje spokoju

kilku ludzi lmowilo mi ze rw sypie sie nie od nagrywania lecz od odczytu

nie wiem z czym to moze byc zwizane, moze to ze czyste plyty sa czyste a te do odczytu sa zabrudzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Teac 24x10x40, 2 lata gwarancji, cena stosunkowo niska.

Miałem 2 nagrywarki Teac'a , pierwsza 4x4x32 wypaliła do tej pory 1500 płyt i działa nadal bez zarzutu, druga 16x10x40 ma jak narazie na koncie 600 sztuk i działa rewelacyjnie. Teraz zmieniam na 40x12x48 i zobacze czy nadal Teac trzyma klase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee no to bravo

mnie to padaja co pół roku

tera tego co mam to mam od Bożego Narodzenia

zobaczymy ile pochodzi

 

Jak ty to robisz, pol roku na cd rom to 10 cd romow by mi zeszlo to jest ok 3000 zl. toche to anormalne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee no to bravo

mnie to padaja co pół roku

tera tego co mam to mam od Bożego Narodzenia

zobaczymy ile pochodzi

 

Jak ty to robisz, pol roku na cd rom to 10 cd romow by mi zeszlo to jest ok 3000 zl. toche to anormalne :D

ja 2 lata mam LG 48x a to ponoć najgorsze <span style="color:red;">[ciach!]</span>o i padają co troche , a do tej pory chodzi bez zarzutu w testach cd-rom na plycie 700MB osiaga prędkość 49,1x :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam hp 8250i 4/4/32, i działać mogła do tej pory, gdybym jej nie puścił 12v tam gdzie miało być 5v. Nie wiecie czy tam nie ma jakiegoś bezpiecznika, czy cuś? A tak pozatym fajna nagrywareczka tylko drogrie są jak #@#$#$@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee no to bravo

mnie to padaja co pół roku

tera tego co mam to mam od Bożego Narodzenia

zobaczymy ile pochodzi

Jak je psujesz? Ja mam GoldStara z ... :arrow: 1995 :D roku (-/-/8x) i czekam kiedy mi padnie to cus sobie z nagrywarek nabede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wiele osob sie ze mna nie zgodzi, ale LG 32x jest tani (widzialem za 355zl brutto), zadna wypalarka nie lamie wiecej zabezpieczen od niego. No i dochodzimy do trwalosci. Producent daje 2 lata gwarancji, ludzie psiocza ze to plastikowe go***, a wg. mnie ten model jest trwaly (jeszcze 16x, ale innych LG nie polecam). Teac'e ciesza sie ogolnym poszanowaniem ze wzgledu na trwalosc, tyle ze sa drozsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:twisted:  ...

 

Ja polecam dokładnie Lite-On x24x10x40 z uwagi na:

- dobre wynik jeśli chodzi o czas kopiowania,

- możliwość kopiowania płyt zabezpieczonych przed kopiowaniem :)

 

A co do strony na ten temat to cdrinfo.pl

człowieku CloneCD i mój hp 4/4/32 zabezpieczone ryćka ino wióry lecą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku CloneCD i mój hp 4/4/32 zabezpieczone ryćka ino wióry lecą

... człowieku, a kiedy to było? Bo wątpię by poradził sobie z SafeDiskiem 2.5x, wątpię by palił overburn bo kumpel ma HP x8x4x32 i mu nie wyrabia :twisted:

 

PS. Lite-On też ma 24 m-ce gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...