Skocz do zawartości
Gość igrok

przedluzenie umowy...

Rekomendowane odpowiedzi

niewiedzialem gdzie zadac to pytanie ale postanowilem ze tu gdyz w "elektronice" mowi sie najwiecej o telefoni komorkowej. jak by co to oczywiscie mozna przeniesc "ofkors" :>

 

niedlugo konczy mi sie umowa z idea (mam abonament za 50 zl) no i przydalo by sie wytargac odnich przynajmniej jakis nowy telefon. zalezy mi na telefonie z aparatem ktory robi jak najlepsze zdiecia w danej klasie (plamtopow napewno mi niedadza za taki abonament :>), jakosc zdiec jest dlamnie priorytetem, calkiem niezle zdiecia robi sagem myx 5-2 a moze jest jakis tanszy-lepsz? jak sadzicie co maxymalnie moge od nich wyrwac, a moze inne sieci oferuja cos lepszego.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z idea wogole masz przechlapane bo zasmuca Cie takimi telefonami w programie lojalnosciowym, ze sie poplaczesz :P

 

Zagroz im tylko przejsciem do innej sieci. Nic Ci nie szkodzi, najwyzej przejdziesz i za to dostaniesz jeszcze jakies gratyfikacje. Moze polowa abo przez pierwszy rok, albo jakies darmowe minuty. Musisz pochodzic po salonach Ery i +GSM i sie dowiedziec co moga Ci zaproponowac, a pozniej wal do Idea i sie zapytaj czym oni sa w stanie przebic te oferty.

Oczywiscie beda Cie kusili darmowymi minutami, pakietem SMS i innymi pier.dolami ale sie nie daj :)

Ja przeszedlem do +GSM bo mialem stary zdezelowany fon, a te gląby oferowali mi w specjalnych dla mnie promocjach telefoniki drozej niz byl podpisal nowa umowe. Czyli mieli mnie w d*** . Dobrze, ze sa jeszcze inne mozliwosci wiec ja ich tez mialem w d*** :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie konczy umowa 11 grudnia w IDEI. Zobacze co mi zaproponuja za fona (i tak go sprzedam i kupie jakis inny, chba ze ten bedzie mi odpowiadal) jesli mi nic odbrego nie zaproponuja to powiem ojcu zeby przeszedl do ERY i mi zalozyl umowe w ERZE.

 

Ps. Ja mam umowe w pakiecie domowy (tzn moj numer) a stary juz ma normalnie a ja mam u niego w pakiecie domowy. I teraz pytanie czy oni a pakiecie domowym jak sie skonczy umowa proponuja jakies telefony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z idea wogole masz przechlapane bo zasmuca Cie takimi telefonami w programie lojalnosciowym, ze sie poplaczesz :P

 

Zagroz im tylko przejsciem do innej sieci. Nic Ci nie szkodzi, najwyzej przejdziesz i za to dostaniesz jeszcze jakies gratyfikacje. Moze polowa abo przez pierwszy rok, albo jakies darmowe minuty. Musisz pochodzic po salonach Ery i +GSM i sie dowiedziec co moga Ci zaproponowac, a pozniej wal do Idea i sie zapytaj czym oni sa w stanie przebic te oferty.

Oczywiscie beda Cie kusili darmowymi minutami, pakietem SMS i innymi pier.dolami ale sie nie daj :)

Ja przeszedlem do +GSM bo mialem stary zdezelowany fon, a te gląby oferowali mi w specjalnych dla mnie promocjach telefoniki drozej niz byl podpisal nowa umowe. Czyli mieli mnie w d*** . Dobrze, ze sa jeszcze inne mozliwosci wiec ja ich tez mialem w d*** :)

to teraz ja zasmuce ciebie: maja w nosie twoje pogrozki i nic ci to nie da, a za taki abonament to co najwyzej bedziesz mogl wyrwac jakas nokie 3100 lub sagema badz samsunga c100 i to zalezy tez jakie masz rachunki bo jezeli placisz tylko sam abonament to zapomnij o wspanialomyslnosci z ich strony, wycwanili sie i tyle.

Mozesz zrezygnowac z tej umowy i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> nowy numer (jezeli nie szkoda ci tracic nr) wtedy lepiej na tym wyjdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zasmuciles mnie. Grozenie dziala.

Po jednej takiej wizycie w salonie Idea mialem co tydzien przynajmniej jeden telefon od nich w tej sprawie. Oczywiscie ceny aparatow calyczas jakos dziwnie szly w dol.

Jednak nadal byla to klapa w porownaniu co zastalem w +GMS po przesiadce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przepraszam ze sie wtracam do watku a moze ktos sie orientuje ile kosztuje zerwanie z operatorem sieci ERA??bo mi sie wogole strasznie nie oplaca w tej ERZE miec nie mam 1 sek.naliczania..place 1.60 za min.mam od roku..:( a na pre-paidach jest taniej,wiec prosze o odpowiedz.

PRzepraszam jeszcze raz jesli zasmiecilem watek,ale nie chcialem zakladac nowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przepraszam ze sie wtracam do watku a moze ktos sie orientuje ile kosztuje zerwanie z operatorem sieci ERA??bo mi sie wogole strasznie nie oplaca w tej ERZE miec nie mam 1 sek.naliczania..place 1.60 za min.mam od roku..:( a na pre-paidach jest taniej,wiec prosze o odpowiedz.

PRzepraszam jeszcze raz jesli zasmiecilem watek,ale nie chcialem zakladac nowego...

polecam cennik na stronie ery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przepraszam ze sie wtracam do watku a moze ktos sie orientuje ile kosztuje zerwanie z operatorem sieci ERA??bo mi sie wogole strasznie nie oplaca w tej ERZE miec nie mam 1 sek.naliczania..place 1.60 za min.mam od roku..:( a na pre-paidach jest taniej,wiec prosze o odpowiedz.

PRzepraszam jeszcze raz jesli zasmiecilem watek,ale nie chcialem zakladac nowego...

Na stronie Ery na pewno pisze. Pisze rowniez w umowie, ktora podpisales.

Przekalkuluj i zrywaj lub nie.

Na pewno bedziesz w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przepraszam ze sie wtracam do watku a moze ktos sie orientuje ile kosztuje zerwanie z operatorem sieci ERA??bo mi sie wogole strasznie nie oplaca w tej ERZE miec nie mam 1 sek.naliczania..place 1.60 za min.mam od roku..:( a na pre-paidach jest taniej,wiec prosze o odpowiedz.

PRzepraszam jeszcze raz jesli zasmiecilem watek,ale nie chcialem zakladac nowego...

AFAICR 750zł

Ile masz do końca umowy? Jaką masz taryfę, może masz ryczałt na WAP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam rok do konca umowy..:(

oj to duzo jak 800 zl..wiec raczej nie bede zrywal umowy..niestety..chyba ze do nich pojde i sie zapytam o przejscie na jakas taryfe ktora ma 1sekndowe naliczanie za free i wogole jakos lepiej sie bedzie kalkulowalo..bo te zlodzieje niezle sobie zarabiaja..co z tego ze maja fony po 1 zl..ale jakie drogie polaczenie..teraz tylko pre-paid + jakis fon z allegro..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...