Skocz do zawartości
Emotsetung

Robosapien - Chce to miec !!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliscie to koles troche zdziera na Ebay sa po 80 dołków mistrz

 

Robosapien

 

a tu u zrodelka !!! :D

 

Robosapien Home Page

 

i jeszcze na zachodnim brzegu !!! :D

 

79 Dolcow

 

 

Co myslicie o tej zabaweczce ja sie zajaralem !!!!!!!!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 80 dolcow to nie jest duzo jak za takie caco . Pies SONY kosztowal teraz nie wiem ale wczesniej okolo 2 tysi . A samochod zdalnie sterowany taki pozadniejszy kosztuje 500 -700 stowek i wkretka w czesci . A tu masz robota ktoremu mozesz jeszcze wklepywac kombosy :] dlaczego jak ja bylem malolat to takich nie bylo tylko czlowiek po drzewach lazil i sie kijami strzelal .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, zwłaszcza, ze pies Sony (Aibo), kosztował 2500$ :roll: Ale z drugiej strony to właściwie po co komu taki robocik? Ja bym sie nim pobawił przez tydzień i rzucił w kat :D Nie lepiej kupić ten samobiezny odkurzacz jak już? Albo zdalnie sterowany samolot/helikopter i kamere zainstalować na nim?? Cena w granicach 2k a jakie możliwości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jak cena jak sie na cos zapalisz to sobie kupisz ja swego czasu sie nakrecilem na psa sony moim imho to obcowanie jesli chodzi o psa z namiastka ai :] . On sie uczy poznaje cie nawet jak sie rozladowuje to sam sieda na ladowarke :] . Byl na allegro uzywany poszedl za okolo 1500 zeta jakis rok temu walczylem ale mnie przelicytowali :] nawet calej kasy nie mialem :] ale Polak potrafi . Ten robot jest o tyle badziewny ze sam nic nie robi tylko jest kukla zdalnie sterowana !!!! Ale mysle ze tak predko bym go nie zucil w kat ma chwytne i calkiem wladne ramiona ciekawa sprawa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem tego cudaka dzis w sklepie elektronicznym. Kosztuje 69$ + podatek. Jednak to jest tylko zabawka, warta tyle ile kosztuje. Ma wzrost okolo 40 cm, steruje sie nim przez pilota na podczerwien, podobnego do tych od TV. Nie da sie nim sterowac precyzyjnie, nacisniecie guzika powodyje ruch do pozycji zaprogramowanej przez producenta. Sterowanie dlonia to tylko pozycja calkiem otwarta albo calkiem zamknieta> dobrze ze nie ma duzo sily bo by mogl komusc zgniesc reke przy uscisku. To jest tylko zabawka i nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...