Skocz do zawartości
lordmistrzbobek

Jak założyć POPRAWNIE COOLER do GF 4 440MMX

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki problem. Ponieważ wiatrak na Kar.Graf. dość głośno mi chodził to postanowiłem go zdjąć, wyczyścić i spowrotem zamontować. Okazało się , że nie jest to tak HOP SIUP. Na początku dawałem zbyt dużo past. Później (po 6 razie) ilość pasty była idealna (obudowa karty,czyli ta część poza kółeczkiem z num. seryjnym procka, nie była w ogóle brudna pastą ,a kułeczko w pełni pokryte nią ). MImo to karta po chwili pracy np. z jakąś grą wiesza się(WIN98 nadal działa- słysze głos). Pasta ,którą używam ,to zwykła srebrna. Na początku dociskałem wiatrak do obudowy ,aby warstwa była jak najcieńsza,ale to przynosiło odwrotny skutek. Mój wiatrak jest miedziany .Dotyka on bezpośrednio obudowy( nie ma radiatora pomiędzy nim a obudow.

:(

POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do graf nie używa sie srebrnych past, chyba że jesteś pewny że to pasta nie przewodząca prądu, a nie Titan.

Pozatym kto powiedział że naczęść, poza kółeczkiem nie ma być pasty?? Posmarowany ma być cały rdzeń i to dosć solidnie, bo rdzenie karty graficznej jest wklęsły, najlepiej zrób tak nałóż troche pasty na środek, przyciśnij mocno rdzeń i zobacz na jakiej powierzchni jest pasta, jeżeli po bokach zostały jescze czyste miejsca to nałóż paste ną środek i dociśnij, i tak do skutku, aż cały rdzeń będzie posmarowany, i na boga nie rób tego srebrną pastą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...