Skocz do zawartości
lordmistrzbobek

Jak zrobić, aby na TV wyświetlały się również NAPISY (GF 4)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Instalujesz codec K-lite codec pack + BSPlayer

2. Ustawiasz nakładke wideo na monitor pomocniczy (czy jakoś)

3. w BSplayerze, w opcjach napisów (subtitles) zaznaczasz opcje ostatnią zmieniając wartość z 1500 na 6000 oraz zaznaczasz opcje

teraz Draw subtitles into overlay surface (czy jakoś tak)

4. reset BSplayera

 

Uwagi: jeżeli napisy wykraczają poza okno filmu, to po włączeniu Overlay Surface film będzie się wyłanczał albo program zacinał...

Dlatego - mały format napisów bez Overlay... a potem zaznaczyć Overlay i powiększać stopniowo, bo ich wielkość po i przed zaznaczeniem jest INNA !! (np. Arial 12 po zaznaczeniu Overlay daje Arial 20 !! - nie dokładnie ale przykład).

 

PS. teraz nie wiem... z jakimś programem instaluje mi się inny codec Media player który automatycznie scala napisy z filmem...

Jak bede w domu to podam dokładną nazwe.

 

PS2. Instalacja serrowników chyba 44.xx eliminuje także problem z brakiem napisów. Ale to niewygodne... nowe stery lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wylaczyc tryb teatralny (tak to sie zwie w przypadku sterownikow ATI, podejrzewam ze w nvidii bedzie podobnie) i ustawic telewizor jako ekran glowny.

Miałem 4Ti ,niestety nie ma takiego trybu.

A jako ekran główny nie próbowałem bo TV mam 2 pokoje obok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...