Skocz do zawartości
aleksander!

Do wydania 1500 zł...Potrzebna płyta, proc i ram.

Rekomendowane odpowiedzi

A moze cos na athlonie64 :arrow: athlon64 3000+ , Gigabyte K8VT800Pro , 512MB RAM np.Twinmos To luzna propozycja plyta pewnie jest cienka i mozna dostac cos lepszego w tej cenie... Ogolnie cena jest okolo 1500zl ceny podzespolow sa tu http://www.esc.pl/cennik-dump.php?PHPSESSI...6fbe5b1ff96123c :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc jestem leniwy od dziecka i nie lubie uzywac szukajki. oprocz tego jestem slepy i nie zauwazam topica przyklejonego o nazwie ktora by mi mogla pomoc a innym ulatwic skorzystanie z forum. czy odwalicie za mnie brudna robote szukania tak zebym bezstresowo mogl kupic komputer i miec swiety spokoj a w razie czego wyzalic sie na forum a na was wieszac psy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan"]czesc jestem leniwy od dziecka i nie lubie uzywac szukajki. oprocz tego jestem slepy i nie zauwazam topica przyklejonego o nazwie ktora by mi mogla pomoc a innym ulatwic skorzystanie z forum. czy odwalicie za mnie brudna robote szukania tak zebym bezstresowo mogl kupic komputer i miec swiety spokoj a w razie czego wyzalic sie na forum a na was wieszac psy?

O losie, zawsze musi się znaleźć jakiś zakompleksiony człowiek, który musi sobie ulżyć ubliżając i wyzywając innych...

 

Drogi [hS.4f] Logan dziecinko... Raptem jesteś od czerwca na tym forum, zachowujesz się jakbyś pozjadał wszelkie rozumy. Zapomniałeś już, jakie były twoje początki na tym boardzie? Tak? To ci przypomnę. http://forum.purepc.pl/about77516.html&highlight= Walnąłeś topica (a mogłeś szukajki użyć) jakie chłodzenie kupić bo się bałeś żeby nie przepłacić i nie kupić shitu. A teraz się czepiasz mnie, jak chcę rozsądnie zainwestować ciężko zarobione 1500 zł... Ech są ludzie i parapety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to znajdz mi odpowiedz na chociaz jedno pytanie jakie tam zadalem no prosze. a ty masz przyklejony topic o zestawach komputeroych.

 

a na forum jestem troszke dluzej niz od czerwca (juz nawet wiem co to jest banan, szkoda ze admini nie chca o tym podyskutowac:/)

 

komplesy swoje mam, ale zaden z nich nie dotyczy sytuacji kiedy na forum co 2 topic to albo temperatura, albo resety, albo co kupic za x zlotych.

 

ale jakbys znalazl w szukajce odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie ktore zadalem w tamtym topicu to bardzo bede wdzieczny. bo ja nie znalazlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[hS.4f] Logan...

A powiedz mi skad ten czlowiek ktory zalozyl topic ma wiedziec jaki sprzet kupi ? To jest akurat temat ktory mozna zakladac ile raz sie chce.. Przyczyna resetów czy przegrzewania sie komputera jest prawie zawsze taka sama i taka pozostanie.. A topic "Co kupic za 1500zł" Co moze mi powiesz ze ma sobie znalesc w szukajce taki topic np sprzed 3 miesiecy gdzie ceny byly calkowicie inne.. Czy moze ma przeczytac wszystkie wątki o Abicie NF7 Epoxie 8RDA zeby sobie porównac ktora plyta jest dla niego odpowiednia.. Człowieku pomyśl zanim coś walniesz bo takim zachowaniem odstraszasz nowych uzytkowników tego forum.. Niezamierzam sie z nikim przezbywac bo jesli zaraz napiszesz mi cos w odwecie to bedzie to tylko i wyłącznie świadczylo o Twoim poziomie.. Tak wiec lepiej zachowaj resztki swojego honoru i nie przezbywaj sie o głupoty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...