Skocz do zawartości
Armadon

Zakłócenia od pompki

Rekomendowane odpowiedzi

Czytaj do końca.

Wstawienie kompa, który ma dość solidną obudowę i na 100% z grubej blachy pomiędzy pompkę a monitor kompletnie nic nie dało, dlatego też grubość blachy ma zdecydowanie mniejsze znaczenie niż szczelność "opakowania" na pompkę.

Poza tym darujcie sobie te osobiste wycieczki, bo to forum póki co jakiś tam poziom jeszcze trzyma.

A tak całkiem na marginesie jak masz problemy z przepisaniem nicka to użyj Ctrl+c Ctrl+v. Bez urazy oczywiście, ale to trochę irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, coś mi się z nickiem Twoim pomyliło. Blacha w komputerze, to ja bym nie powiedział że jest gruba. Dla mnie to pomalowana puszka po konserwie. Blacha którą zastosujesz w ekranie powinna mieć grubość około 1mm. W kompie blacha ma może z 0,25mm grubości. Tam się wytwarza silne zmienne pole magnetyczne i musi być porządna blacha. Zobacz jak się ekranuje transformatory w porządnych wzmacniaczach, to będziesz wiedział o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blacha w komputerze, to ja bym nie powiedział że jest gruba. Dla mnie to pomalowana puszka po konserwie. Blacha którą zastosujesz w ekranie powinna mieć grubość około 1mm. W kompie blacha ma może z 0,25mm grubości.

A skad wiesz jaka On ma obudowe ?? Chieftec dla Twojej informacji jest z blachy stalowej 1mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blacha w komputerze, to ja bym nie powiedział że jest gruba. Dla mnie to pomalowana puszka po konserwie. Blacha którą zastosujesz w ekranie powinna mieć grubość około 1mm. W kompie blacha ma może z 0,25mm grubości.

i widzisz?! znowu gadasz jak potłuczony o rzeczach, na których nie masz kompletnego pojęcia. proponuję, żebyś już zamilkł bo jeszcze jeden taki głupi post a ktoś potraktuje Cię jak małpkę i obdaruje bananem :roll:

 

p.s. dla Twojej nikłej świadomości: ee.. nie, nie będę Cię uświadamiał.. szkoda czasu i zdrowia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ 99% osób używa standartowo robionych i tanmich obudow. Jeśli w chieftecu czy gdzies jest 1mm grubosci to to jest czolg a nie komputer. Przeciez to wazy sama obudowea ze 20kg. Jutro odpowiem na posty sorki dzisiaj juz nie bardzo jestem w stanie. Do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w chieftecu w kazdym miejscu jest blacha 1mm... wazy 15kg... Podkreslam w kazdym - zaslepki z przodu z tyl, boki, tyl, gora... jedyne ciensze blaszki to sa sprezynki przy bokach obudowy... Pozatym to nie chce mi sie teraz isc po suwmiarke, ale jakby kompy byly standardowo robione z blachy 0,25mm to jakbym mu przytrepowal z glana to by sie poskladal, a mysle ze az tak zle to by nie bylo... jak dla mnie to 0,5 to minimum... i na pewno w kilku miejscach (rama) jest grubsza.

 

Tak BTW to moj post sluzyl temu, zeby pokazac moje zdziwienie - bo mam ta sama pompke, w tym samym miejscu i nie mam zadnych problemow...

 

AVE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...