Skocz do zawartości
Artur79

Zwis przy starcie .....

Rekomendowane odpowiedzi

mi to też wygląda na przegrzewający się proc.

1346542[/snapback]

no wydaje i sie ze 58 C to chyba nie jest przegrzewajacy sie kloc ale moge sie mylic -z tego co czytalem to przegrzewajacy sie athlon 2500 to ok 80-90 a nie niecale 60-poza tym jak pisalem wczesniej kupilm nowiutki radiatorek i jest pentargamu i kolcek nie jest goracy..

ps. syf w wentylu? znaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec płyte mam dopiero od dwoch dni i nie wiem czemu nie moze mi sie sam komp wylaczyc gdy normalnie zamykam system (musze przytrzymac powera przez 5 sek) Plyte mam Asusa a7v880, w prawdzie wiem ze jest juz temat o tej plytce ale jest juz ponad 20 stron wiec za duzo przegladania. Aha zauwazylem jeszcze jeden problem z integrowanym dzwiekiem niby super ale jednak cos mi strzela w glosnikach ( sprawdzalem wieze i zwykle wiec to nie wina glosnikow) wczesniej nie mialem takich problemow

 

moj sprzet: modecom 350 W, sempron 2300, 2X256, 20 Gb seagate, Asus a7v880, ati 9550

Edytowane przez Aross

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zintegrowanym dźwiękiem to sobie poczytaj post bo jest już o tym. :D Co do tego że nie mmożesz wyłączyć kompa to nie musi być od razu wina płyty głównej. Może masz już coś z systemem nie tak jak powinno i ci sie wiesza przy wyłączaniu. Poczekaj jeszcze na opinie innych. Acha i co do tych 20 stron wg. Ciebie to jest dużo?? poczytaj sobie posty po ponad 50 stron :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panel sterowania lub sprzęt >> menadżer urządzeń >> komputer.

co tam masz powinno być KOMPUTER PC Z INTERFEJSEM ACPI lub JEDNOPROCESOROWY ... Z ACPI. jak masz tam STANDARDOWY KOMPUTER PC to już wszystko jasne reinstall windy. może zmieniałeś płytę nie reinstalując windowsa ?

 

update: daje Ci można teraz bezp. wyłączyć komputer czy poprostu zwiecha podczas "trwa zamykanie systemu windows" ?

Edytowane przez pogano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No uporalem sie z tym, wczoraj posiedzialem nad tym chwile i zauwazylem ze wszyscy wlasciciele tej plyty radza zeby flashowac/updejtowac biosa, przy okazji na stronce u producenta pisalo ze najnowszy bios poprawia problem z wylaczaniem komputera, wgralem bezposrednio z poziomu windowsa reboot kompa i jak sie okazalo, zadzialalo, tylko jeszcze z tym dzwiekiem problem pozostal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, nie bardzo wiedzialem gdzie dac ten temat, ale tutaj mysle ze bedzie najstosowniejszy. PROBLEM: Wlaczam sobie wczoraj kompa , i podczas wysilku np. gra , lub Prime95 komp sie wylacza tak jakby wyciagnac wtyczke z kontaktu :-P Co sie moze dziac ? czy bende musial cos wymienic ? czego to wina ... :-| :-| :-| :sad: :sad: :sad: pozdr. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak: zmierz/odczytaj napięcia w stresie np Prime potem ustaw procka i k. graf. na standardowe ustawienia i znów odzczytaj napięcia. Spróbuj jeszcze pograć troszku na standardowych ustawieniach żeby sprawdzić czy się nie wyłączy.

Zmierz napięcia i podaj wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy temp szybko narasta jak zalaczysz prime ?

1379479[/snapback]

nie, bardzo wolno

 

 

A moze wlasnie zasilacz. W podpisie nie widac jakie masz pamiatki i napedy, ale byc moze ten Fortronik juz powoli nie wyrabia.

1379517[/snapback]

Nie mozliwe caly czas siedzialem na takich ustawieniach. Z pol roku lub wiecej.

Teraz mam asrocka k7s8x bo sie abit sfajczyl, i jest na gwarancji. Co do miernika to potem sprawdze... pozdr. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wszystko z czasem sie niszczy. Codegeny (jak moj) tez dzialaja jakis czas, a potem bum  :twisted2:

1380551[/snapback]

No wiesz to Codegen

..

 

Aha chcialem dodac ze jak sie wylacza komp, to nie moge go wlaczyc , tylko musze wyciagnac wtyczke ATX, lub pstryczek w zasilaczu na jakies 5 sek. i potem sie wlacza komp. Bo po wylaczeniu sie nie wlacza . Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...