Skocz do zawartości
MaKaR

telefon do 400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

no wałśnie mam taki dylemat bo musze kupić phona jakiegoś bo mój s35i już nie daje znaków życia, ledwo zipie. więc mam do wydania 400 zł no max 500 zł ale nie chce żeby to było 500 ;p i musze coś wybrac jakbyście mogli pomóc to byłbym dzwięczny

moje wymagania to kolowy wyś i jave

 

bardzo podoba mi sie mitshubihi m320 ale niestety nie ma javy :/, kciałem też kupic motke a835 ale już ich prawie nie ma na allegro a jak są to min 600 zł :/ plz help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbrajaja mnie takie tematy...

 

Wez sobie gosciu zapusc allegro i wyszukuj "po cenie" telefony i patrzaj na strony z ich testami (z reguly sa tam tez opinie uzyszkodnikow). Zaloze sie, ze znajdziesz tam wiecej opinii i informacji, niz tutaj (z calym szacunkiem dla forumowiczow).

 

Cos sie zlego dzieje, bo ludzie nie sa w stanie podjac prostych decyzji, tylko niezwlocznie musza sie zwrocic na forum - wyroczne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbrajaja mnie takie tematy...

 

Wez sobie gosciu zapusc allegro i wyszukuj "po cenie" telefony i patrzaj na strony z ich testami (z reguly sa tam tez opinie uzyszkodnikow). Zaloze sie, ze znajdziesz tam wiecej opinii i informacji, niz tutaj (z calym szacunkiem dla forumowiczow).

 

Cos sie zlego dzieje, bo ludzie nie sa w stanie podjac prostych decyzji, tylko niezwlocznie musza sie zwrocic na forum - wyroczne  :?

więc widzisz na wiekszości for komorkowych pisza że mc60 jest spoko git, a tu sie okazuje na przykładie lspidera że bubel, a na allegro szukałem i chce sie poradzic tylko i jakbym mogł cie prosić to nie gościuj mi tutaj

 

btw. zatsnawiam sie także nad myx-6 kumpel miał i móiw że naprawde spoko telefon ale że jak sie zapsuje to nawet na gwaracji chcą kase za naprawe prawda to ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no MC60 to nie taki bubel. Bierz Sagem MyX-6 - mi spadł ze schodów i się wyłączył - poszedłem do serwisu i od razu mi powiedzieli że nowy dostane i karte gwarancyjna nową mi dali - ogólnie świetny tel, świetny serwis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 4setki mozna czasami zassac Nokie 6610 (telefon+ladowarka) ,wiem bo za tyle sprzedalem wlasnie :]]]]

 

i nareszcie kupie sobie telefonik jaki chcialem miec od dluzszego czasu :] Motorola V60 ,sycacy stylowy fonik pozbawiony wszelakich niepotrzebnych dupereli

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do MC 60. Znajomej po pół roku, wcale nie intensywnego używania starła się praktycznie cała klawiatura. Na szczęście w serwisie bez wybrzydzania wymienili na nówkę. No ale świadczy to o jakości tego telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem MC 60 ale szybko sie go pozbylem...klawaiturka szybko sie starla...obudowa bylazle dopracowana byly luzy:(co do jakosci robionych zdjec przez telefon to nie mialem zastrzezen bo nawet ladne robil...zawieszal sie dosyc czesto:(teraz sie przezucilem na samsunga x600...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...