Skocz do zawartości
mateusz012

Jaka mysz?? Logitech MX 310??

Rekomendowane odpowiedzi

Hm dobra myszka. Mam ja od jakichś 6 miesięcy. Jedyna jej wada to scierajace sie napisy. Jesli masz troszke więcej kasy to kup cos lepszego. Ostatnio był nawał tematów o myszkach poszukaj moze znajdziesz jakies ciekawe opinie odnosnie innych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies 1,5 miecha temu kupilem mx310.Po 1 dniu wysiadl czujnik optyczny,zanioslem do sklepu-czekalem z3 tygodnie-przywiezli mi nowa.Przynajmniej tak powiedzieli.Ta ,,nowa" zaczela szwankowac po 3 tygodniach-przycisk lewy puszczal podczas dlugiego przytrzymania.Po 25 dniach otrzymalem nowa.Ta od 2 tygodni na razie chodzi bez zarzutu.

Generalnie ta mysz jest super tyle tylko ze rodzi sie pytanie: czy dystrybutorzy moga sobie pozwolic na sprzedaz detalistom uzywanych myszek (nie wierze bowiem by to byl przypadek ze mi tak ten model padal).Kupilem obie w firmie simmtech w bialymstoku.Firma ta jest znana ze sprzedazy po niskich cenach ale takze ze sprzedazy produktow ktore dziwnym trafem padaja jak muchy podczas gdy sa to produkty powszechnie uwazana za dobre (moj przyklad).

To pytanie kieruje do gigabyte warszawa bo stad pochodzily moje felerne myszy!CZY WY SPRZEDAJECIE UZYWANE PRODUKTY PO ZANIZONYCH CENACH???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No qrcze czlowieku, przeciez takich temaptow jest juz duzo. Poczytaj sobie tam opinie uzytkownikow, a napewno bedziesz wiedzial. Zreszta kazdy ma inna reke i inne wymagania, bo np. ja zdecydowalem sie na cos wiekszego (mx500).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie zdecyduj o co pytasz :?

 

pytales o MX310 ktory kosztuje 165zl i jest dla ludzi z malymi raczkami,a za 23zl wiecej masz IE 4.0 ktora jest IMHO lepsza od MX500/510 (mi przynajmniej lepiej lezy w lapie :] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj mychy do gier z internetu ...

 

przyloz najpierw do lapki czy pasuje , czy nie za mala/duza ... taka wygoda dostepna np. w kazdym MM.

 

wogule najlepiej jakbys mial okazje chwile na takiej myszy pograc u kogos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arest to "zwykły" sklep. Staram się unikać sklepów internetowych, kiedyś dopłaciłem w Barwkomp.pl aby znaleźli mi egzemplarz R9500 z 8 potokami, a oni niedość, że dali mi zupełnie uszkozony egzemplarz, to w dodatku nie chceli oddać pieniędzy. W sumie karty, ani kasy nie miałem ponad 2 miesiące!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już MX310 i muszę przyznać, że to fajna mysz :D Jedynym kłopotem, jest przycisk po prawej stronie, którego będąc praworęcznym nie ma możliwości wciskąć, a i przycisk "Switch" (poniżej rolki) też trudny w używaniu, ale i tak polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to jak ktos wybiera myszke , to idzie do sklepu i sobie ja przymieza do reki .( potem czytaopini userow co uzywaja dluzej mychy i po klopocie )

A po drugie to moze by sie meteusze nauczyly uzywac opcji zmien , a nie pisac po zdaniu i nowy post .

A po trzecie opcja szukaj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam IE 4, Ja posiadam IE wireless 2 (to samo tylko bez kabelka) i nie mam żadnych zastrzeżeń, kursor chodzi płynnie, nie pamiętam kiedy bateryjki ostatnio wymieniałem a mam tylko jedną bo tak jest lżejsza :D i za to lepiej sie trzyma w łapie od logitecha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...